Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Обясни ма! Стига ни мота
Аз съм набутала Ивана във всичките 5 категории, в които тя присъства! Никой, освен мен не е гласувал за нея. Задоволява ли те това обяснение?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Поне Деси не е останала гладна, да напомням ли, че Преслава, макар и откриваща по светло, бе единствената с прием и бисове?! Но тук Преслава е на ниво Ани Хоанг и трябва да я замеряме с камъни?!

За кви приеми и бисове може да си говорим, след като е имало 300 човека?

 

Превъртаме ли брояча? И днеска няма да е Яница, а остават само още 3 седмици до края на месеца :)

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали преди няколко месеца пак е тропала с крак да й дадат да закрива концерта - явно си го има това в характера да изисква признание, когато други го заслужават повече.

 

Ами, когато беше казала в Открит Микрофон за някоя година, че Преслава се била представила слабо и не било нейната година това. :roll1: Накараха Преса да коментира и тя само се усмихна широко, мислейки си за Анелия "Горката завалийка!" и вика "Какво да кажа? Анелия си е Анелия".

Хаха, това беше за 2014-та в някакво предаване на БТВ, Преслава не си била изиграла картите добре.

Реално Анелия закри и във Варна концерта, и заедно с Деса и Емануела най-много заслужава приза за 2016-та, въпросът е, че дори в години, в които е в лидерски позиции пак пуска флопове като дуетът с Дани Левън. Нямам проблеми със закриването й тази година, но през 2013-та при наличието на " Предадох те" да й дадат идол, за справка "Истински щастлива", дето никой не я възприема като нещо сериозно е по-голям хит от " Предадох те" за съответната година. Дори и "Аз и ти" не беше кой знае какъв хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Danger.

Помниш ли когато през 2003г. Яни спечели награда за този шевдьовър :Vishenka_14:

 

Помня, помня.. :Vishenka_05:

Няма само Глория и Ивана да се хвалят с наградите. Тогава поне имаше Тракия Фолк, сега и това няма :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За кви приеми и бисове може да си говорим, след като е имало 300 човека?

 

Превъртаме ли брояча? И днеска няма да е Яница, а остават само още 3 седмици до края на месеца :)

 

Имаше клипчета, където всичко се чуваше и виждаше, жалко, че изтрих темата. :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Топ 8 по интерес в България на номинираните в "Певица на десетилетието" през последните 10 години според Google Trends

1. Преслава

2. Галена

3. Анелия

4. Деси Слава

5. Емилия

6. Джена

7. Ивана

8. Глория

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаше клипчета, където всичко се чуваше и виждаше, жалко, че изтрих темата. :(

Колкото и да е похвално, нали, мисълта ми беше че дори да се е представила по-добре от колежките - дигнала публиката и получила бис - пак не е за хвалба, щом са били 300 човека.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Топ 8 по интерес в България на номинираните в "Певица на десетилетието" през последните 10 години според Google Trends

1. Преслава

2. Галена

3. Анелия

4. Деси Слава

5. Емилия

6. Джена

7. Ивана

8. Глория

Как го определи това и защо не топ 10?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Помня, помня.. :Vishenka_05:

Няма само Глория и Ивана да се хвалят с наградите. Тогава поне имаше Тракия Фолк, сега и това няма :mf_surrender:

 

 

Много кофти, даже и Нов Фолк няма. Как ще разберем сега колко касети е продала Глория през 2017 ?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм набутала Ивана във всичките 5 категории, в които тя присъства! Никой, освен мен не е гласувал за нея. Задоволява ли те това обяснение?

Да си жива и здрава

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много кофти, даже и Нов Фолк няма. Как ще разберем сега колко касети е продала Глория през 2017 ?

 

А помниш ли как чакахме с часове пред телевизора да пуснат този хит ? :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница е по-незначителна от буболечка спрямо приноса си за жанра, така че малко повече уважение към каките, откоито се е учила, учи се и ще се учи. Ок, харесвате си, величаете си я, ама да иронизирате Глория заради Яница не е приемливо.

Като четох как сте се подигравали на Кристиана в темата за дуета им ми става тъжно, Кристиана поне е известна и извън чалгата заради "Цяла нощ", Яница извън чалгата никой не я знае, да не говорим, че 15 години кариера в нито едно предаване по националните телевизии не е била поканена, единствено във ведомствените предавания е била.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница е по-незначителна от буболечка спрямо приноса си за жанра, така че малко повече уважение към каките, откоито се е учила, учи се и ще се учи. Ок, харесвате си, величаете си я, ама да иронизирате Глория заради Яница не е приемливо.

Като четох как сте се подигравали на Кристиана в темата за дуета им ми става тъжно, Кристиана поне е известна и извън чалгата заради "Цяла нощ", Яница извън чалгата никой не я знае, да не говорим, че 15 години кариера в нито едно предаване по националните телевизии не е била поканена, единствено във ведомствените предавания е била

.

 

За жанра не знам, друг път ша коментирам, ама клипа със лампата си е принос за световната кинематография!

 

Да не говорим, че е първия клип, глобен от СЕМ! Оцковица все едно може да се похвали с такава известност!

 

Така че, много молим, и ако обичаш, не принизявай кариерата на ИМПЕРАТРИЦАТА! Коя друга е печелила награда още с дебютната си песен?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно как при по-продавани Анелия и Глория през 2003-та Ивана прибира голямото отличие?! Много интересно

.

Така, както Преслава взе Певица на 2011 и 2015 без никакви други поддържащи награди.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така, както Преслава взе Певица на 2011 и 2015 без никакви други поддържащи награди.

2011 по-хитова от Преслава не виждам. 2015-та най-големия женски самостоятелен хит е "На тебе не отказвам".

Link to comment
Сподели в други сайтове

За жанра не знам, друг път ша коментирам, ама клипа със лампата си е принос за световната кинематография!

 

Да не говорим, че е първия клип, глобен от СЕМ! Оцковица все едно може да се похвали с такава известност!

 

Така че, много молим, и ако обичаш, не принизявай кариерата на ИМПЕРАТРИЦАТА! Коя друга е печелила награда още с дебютната си песен?

 

От "Върнах ти го" насам Яница само регресира, така и не успя да достигне, пък камоли надскочи хитовете си от 2015-та.

Link to comment
Сподели в други сайтове

2011 по-хитова от Преслава не виждам. 2015-та най-големия женски самостоятелен хит е "На тебе не отказвам".

Като брой хитове - да, но двете "Да"-та на Джена през 2011 бяха топ.

2015 си беше за Галена.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А помниш ли как чакахме с часове пред телевизора да пуснат този хит ? :girl_cry2:

 

Аз даже където и да отида питах дали имат касетофон, носих със себе си първият и албум.

Сега всичко е толкова достъпно и лесно, пускаш си колкото пъти искаш в Youtube.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз даже където и да отида питах дали имат касетофон, носих със себе си първият и албум.

Сега всичко е толкова достъпно и лесно, пускаш си колкото пъти искаш в Youtube.

Нищо не се оценява в днешно време. Затова не се издават и албуми вече. А какво беше преди 15 години :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От "Върнах ти го" насам Яница само регресира, така и не успя да достигне, пък камоли надскочи хитовете си от 2015-та.

 

Много регресира. Затва беше в топа по прием на концерта у Филибето, и цялата зала хич не и пее тогава новата песен.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...