Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

На Джена "корона"-та е една от най-гадните нейни евър!

Новото много бива, не знам защо Слави е определил текста като "клиширан". Мен за розите и сълзите, за подреждането, за глината ме кефят.

 

Абсолютно съм съгласна за ''короната" :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Не помня откога не ме е зарибявала чалга така както новата на Джена. Май от "Моро му", която също я слушах на рипийт многократно. Страшна е Дженс, много избухна. Иначе както винаги тук във форума тя е яко оплювана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава губи 40 бона заради болест! Нова версия за болестта на певицата

 

 

Около 40 000 лева ще изгуби Преслава от спирането си на участия заради болест, научи HotArena.

 

Изпълнителката е една от най-щедро платените в музикалния жанр и всяка нейно отсъствие се отразява сериозно на нейната банкова сметка. Преслава няма да има участия до края на месеца, което ще е причината за сериозни загуби. Финансови щети ще претърпят и нейните продуценти, тъй като част от хонорара й отива именно при тях.

 

"Музикална компания "Пайнер" уведомява всички почитатели на Преслава, че участията й до 28 февруари включително се отменят. Причината за това са сезонни здравословни проблеми. От началото на март отново можете да бъдете в компанията и с песните на Преслава, като графика за участията й можете да научите от програмата на телевизия "Планета" или от официалния сайт на музикалната компания. Пожелаваме й бързо оздравяване!", обявиха продуцентите й.

 

Настинката тръшнала Преслава веднага след завръщането й от екзотичната почивка в Дубай, където беше заедно с приятеля си Павел. Изпълнителката се позволила да се натопи в морето, въпреки че не било чак толкова топло и престояла вътре около 15 минути. Скоро след това фолкаджийката усетила, че не се чувства добре и постоянно имала всички симптоми на сезонна настинка. Преслава се чувства отпаднала и има нужда да прекарва повече време в леглото.

 

"Жива съм и още ме бива!", написа в личния си профил във фейсбук певицата, като разсея всички съмнения, че става въпрос за сериозно заболяване.

 

Очакванията са Преслава да има участие отново на 1 или 2 март, като междувременно от "Пайнер" ще разкрият коя е точната дата на завръщането й. Дотогава певицата ще се стои вкъщи, ще пие чайчета и ще се храни здравословно, за да може по-бързо да си стъпи на краката. Преслава се е заканила, че първото нещо, което ще направи, щом оздравее, е да отиде в някой роден курорт и да покара ски.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В сайта на Сигнал най-отгоре пише нещо "4 дни до промяната", какво ще правят?

 

Е, как какво, ще променят първото място на "50-те най" с Преслава. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

В сайта на Сигнал най-отгоре пише нещо "4 дни до промяната", какво ще правят?

Питах ги оня ден за каква промяна става дума, и ми казаха "Ще разберете скоро" . Предполагам че ще обновят сайта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак ли са я били? Тази не се обича 100%, ужас.. :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Ти сериозно ли вярваш на провокациите на един болен мозък?

Певиците нямат ли право да боледуват?Не са ли и те хора? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами ако е бита....

Няма да й е за първи път :1000 (29): Сама си е виновна, че постоянно се забърква с мутри.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, Слави точно това е казал - ако беше бита и със счупен нос, нямаше за една седмица да се възстанови. Четете и мислете малко.

И е супер долно и гнусно да се злорадства, че една жена е бита (дори и да не е истина). Вие нямате ли майки, приятелки, може ли да сте толкова чалгаризирани?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Избрахте: #TheBo$$ на Галена е "Видеоклип 2017"

#TheBo$$ на Галена е Видеоклип 2017. Потребителите на Signal.bg дадоха най-силна подкрепа за видеоклипа, който е дело на Добромир Киряков и Павлин Иванов - Bashmotion.

Сингълът е по музика и аранжимент на Даниел Ганев, текст на Анастасия Мавродиева и Росен Димитров.

Един от най-актуалните модни дизайнери - Philipp Plein отвори вратите на своeто имение в Кан за снимките на #TheBo$$. Музикалната лента е заснета на Френската ривиера и съвпадна с две важни събития на Лазурния бряг – 70-ия юбилеен кинофестивал в Кан и финала на Grand Prix 2017 в Монако и Монте Карло.

Снимките на клипа са направени по време на грандиозното модно шоу по представяне на колекцията Philipp Plein Resort 2018, в имението на дизайнера в Кан.

Присъстващи на ревюто бяха 250 лично отбрани гости, сред които Парис Хилтън, Ева Лонгория, София Ричи, Джереми Мийкс, Флойд Мейуедъри и много други представители на световния елит.

Сюжетът се доразвива по време на афтър партито, в което главни действащи лица са Галена, самият Philipp Plein, известният графити художник Alec Monopoly, Akon и много други известни гости на култовия клуб Jimmy’z, намираща се в “Рая на богатите”, а именно Монако.

В клипа Галена е облечена изцяло от ектравагантния дизайнер Philipp Plein.

Ето Топ 10 на видеоклиповете за 2017-а година:

01. Галена - #TheBo$$ - 2120 гласа
02. Преслава - Не се изтриваш - 1978 гласа
03. Азис - Мотел - 1967 гласа
04. Яница - Изкушение - 1875 гласа
05. Галена - #ПростоШоу - 1409 гласа
06. Галин - #MeGusta - 1356 гласа
07. Райна - Сафари - 1184 гласа
08. Екстра Нина и Kristis Kesaras - Мистър Президент - 1098 гласа
09. Мария - Червеният картон - 1073 гласа
10. Галин и Емануела - 5,6,7,8 - 955 гласа
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...