Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Голяма изненада е, че Димитров признава успехите на Камелия, може и да има някаква добра промяна у него. Това абсурд да се беше случило от 2004 до 2007, когато Десислава беше по върховете заедно с неговите певици, а той стискаше зъби от яд.

Но новото му изказване за самата Десислава показва, че след толкова години още не се е научил как се говори пред медии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Голяма изненада е, че Димитров признава успехите на Камелия, може и да има някаква добра промяна у него. Това абсурд да се беше случило от 2004 до 2007, когато Десислава беше по върховете заедно с неговите певици, а той стискаше зъби от яд.

Но новото му изказване за самата Десислава показва, че след толкова години още не се е научил как се говори пред медии.

Тепърва ще наблюдаваме проявите на старческата му деменция.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен това интервю не е в стила на Димитров особено ако съпоставим изказванията за същите в интервюта които сме публикували тук. Пайнера е говорил винаги с уважение към Десислава, поне пред медиите. ДорИ и да се е върнала с подвита опашка днес тя му е сред успешните изпълнители и това пренебрежение не изглежда да отговаря на реалните им взаимоотношения

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен това интервю не е в стила на Димитров особено ако съпоставим изказванията за същите в интервюта които сме публикували тук. Пайнера е говорил винаги с уважение към Десислава, поне пред медиите. ДорИ и да се е върнала с подвита опашка днес тя му е сред успешните изпълнители и това пренебрежение не изглежда да отговаря на реалните им взаимоотношения

Предните му интервюта пак бяха публикувани през същия сайт.

Ти пък, кво се чудиш на тоя откачен човек. Винаги е бил злобар и винаги ще помни как Деса му би шута навремето. За това сега я изкарва с подвита опашка.

А тя не е, като да е нямала успехи извън Пайнер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предните му интервюта пак бяха публикувани през същия сайт.

Ти пък, кво се чудиш на тоя откачен човек. Винаги е бил злобар и винаги ще помни как Деса му би шута навремето. За това сега я изкарва с подвита опашка.

А тя не е, като да е нямала успехи извън Пайнер.

предните интервюта бяха в книжните марица и уикенд и едва след това преписани от хотарена. В този думите са преразказани а източника е хотарена. За коя медия е дадено самото интервю и къде мога да го намерим в пълен вид. Съжалявам, че не се връзвам на всичко, което прочета, но самите му думи противоречат на интервюто му от предния път в които я ласкаеше и на същия въпрос отовори по деликатен и позитивен начин. Убеден съм, че това сега не са негови думи. Дори и да ги мисли, няма да ги сподели за хотарена. Толкова ли не може да различавате безвкусовата лъжа, която струи. Колкото и злобен и неприятен да е, това е твърде жълто

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен това интервю не е в стила на Димитров особено ако съпоставим изказванията за същите в интервюта които сме публикували тук. Пайнера е говорил винаги с уважение към Десислава, поне пред медиите. ДорИ и да се е върнала с подвита опашка днес тя му е сред успешните изпълнители и това пренебрежение не изглежда да отговаря на реалните им взаимоотношения

Попаднах на статията в друг сайт, абсолютно същата, с едно малко изключение - липсва фразата "подвита опашка". Не съм сигурен дали изобщо я е използвал. Но друго е по-натрапващо - самовнушението му, че Десислава след "Пайнер" едва ли не нищо не е постигнала, което е абсолютна Димитрова илюзия! Да, след 2009-та нещата при нея тръгнаха не в добра посока, но да се направи генерално заключение, че без "Пайнер" няма успехи, е смешно, предвид реализацията на два супер добри албума, които по нищо не отстъпват на пайнерската ѝ албуми.

Само искам Десислава в близко бъдеще да реализира един голям самостоятелен концерт, на който да покаже ниво. С това би си затвърдила още повече позициите.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Попаднах на статията в друг сайт, абсолютно същата, с едно малко изключение - липсва фразата "подвита опашка". Не съм сигурен дали изобщо я е използвал. Но друго е по-натрапващо - самовнушението му, че Десислава след "Пайнер" едва ли не нищо не е постигнала, което е абсолютна Димитрова илюзия! Да, след 2009-та нещата при нея тръгнаха не в добра посока, но да се направи генерално заключение, че без "Пайнер" няма успехи, е смешно, предвид реализацията на два супер добри албума, които по нищо не отстъпват на пайнерската ѝ албуми.

Само искам Десислава в близко бъдеще да реализира един голям самостоятелен концерт, на който да покаже ниво. С това би си затвърдила още повече позициите.

Миналата година отговори нещо от рода на "Деси опита сама. Посредните години и беше трудно без реклама и се върна. " Не мисля, че сега би омаловажавал постигнатото от нея. Когато Някой ден Чукна Милион във вбокс, ни Азис, ни Преслава моэеха да се похвалят с подобен успех на проект. Пайнерките се пръскаха от злоба. Дори и в най слабите си години пускаше по некое хитче - Два магнита, Забранен, Моето друго аз, Мокри поръчки и Мойто зайче. Ами баладите Не искам без теб, Най неправилния мъж, Черен сняг, Не ездържам. Всички знаем тези песни. ПайнерА също. И това са песни на самопродуциращ се изпълнител. Деси не е работела ни с комании, ни с телевизии когато популяризира тези свои парчета. Нека това да е нищо

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

В случая според мен към днешна дата е че Димитров подвиква опашка и много нетрадиционно се изказва ласкаво и признава успех на изпълнител който е напуснал фирма Пайнер. Най вече за Камелия

 

Явно наистина тя е най успешно реализиран изпълнител напуснал голято "семейството". Факт е че последната година е на високо ниво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Popnaple от последната седмица:

60.В твоите очи - ДесиСлава и Галена

62.Моро му - Галено

 

73.И това ще преживея Десислава

76.Изневериш ли ми - Фики и Галена

 

Хитовете на ДесиСлава са с по дълъг живот. Това са ми трайни наблюдения :)

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

В случая според мен към днешна дата е че Димитров подвиква опашка и много нетрадиционно се изказва ласкаво и признава успех на изпълнител който е напуснал фирма Пайнер. Най вече за Камелия

 

Явно наистина тя е най успешно реализиран изпълнител напуснал голято "семейството". Факт е че последната година е на високо ниво.

 

Обаче май само при нея се получи успешно развитие след напускането на фирмата. При Андреа има спад например.

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://m.signal.bg/351215

 

ЧЕСТИТО НА АНГЕЛИТЕ ПЛАЧАТ

 

ДЕСОВИ СМЕ ТРЪГНАЛИ С КАРУЦАТА ДА БЕРЕМ ПЛОДОВЕТЕ ОТ 2017 ГОДИНА. ДА Я НАПЪЛНИМ СЪС ЗЛАТОТО И ДА СИ ХОДИМ :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

В момента Деса му е никаква на инженера - демек нищо не сняса в курника - както и евентуално им предстоят нови договорни отношения - съответно е съвсем резонно да я коментира така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Аз знам кой сАм...доста често го чувам🤨Аз пък се оглеждам в огледалото и си давам отговора👅👄"

 

Тя освен, че е объркала глагола "съм", не знае и в кой род да се нарече. Една жена би следвало да каже "Аз знам коя съм...". Да не говорим, че в тоя брътвеж не намирам и смисъл. Знаела коя е, често го чувала, но ПЪК се оглеждала в огледалото и си давала отговора. Ми нали знаеш коя си, ма, тепърва ли ще си даваш отговор? :mf_surrender:

Сериозно се замислям дали Татяна не страда от умствено изоставане. Това нейното за мен не е обикновена тъпотия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...