Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Сериозно ли обичаш? :mf_surrender:

Да. По-продуктивна съм като стана рано. Даже след бар/дискотека гледам да стана не по-късно от 8-9, защото иначе си чувствам деня пропилян. :1000 (29):

 

Моменталически ще те докладвам на Момо. :1000 (29):

Действай! И без това писах, че искам да ми свали правата, но някак останах като глас в пустия. Да те препоръчам освен да ми заемеш мястото. :3fdb8960598fa63e:

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Действай! И без това писах, че искам да ми свали правата, но някак останах като глас в пустия. Да те препоръчам освен да ми заемеш мястото. :3fdb8960598fa63e:

 

Аз съм против да се откажеш. Харесвам те. Ако ти идва в повече, прави си почивки, никой няма да ти държи сметка, ако няколко дни те няма. Но ти се решаваш, де. Ружето примерно много се изнервяше, то си е тежест това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоест денят ти започва и ти лягаш да спиш. :1000 (29): Кои дни си на работа и от колко часа?

Този месец почти не съм ходил, че наблягах на уроците и лоша шега можеше да ми изиграе работата точно в края на срока. Принципно ходя както се уговорим със шефовете /не съм на договор/, от 4 до 12 съм на работа, ако няма хора понякога затваряме и по-рано, ако има - по-късно. Имаше един петък проверки, бях единствения непълнолетен и се направих на клиент... добре, че се разминах с предупреждение само, иначе щяха да ми турят 300 лв глоба :1000 (29): Лятото също на косъм се разминах от глоба за стоене навън след 10 /около 12 часа беше/, вдигахме голяма врява и са се оплакали.

 

 

Аз пък винаги обичам да си спя.. но през деня наистина е най-сладко. Много мразя да ставам рано сутрин, това си е цял кошмар.

Същата работа съм. Лятото винаги предпочитах да съм втора смяна, да си се наспа като хората :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък мислех да те предлагам за издигане... И ти си бил завистник :girl_cry2:

 

Като кой? :3fdb8960598fa63e:

 

Сериозно, никакво издигане не искам. Никога не ме е блазнела идеята да съм модератор. То аз няма и да издържа много де. Ще святкам банове, на който не ме кефи и ще ми махнат правата бързо-бързо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като кой? :3fdb8960598fa63e:

 

Сериозно, никакво издигане не искам. Никога не ме е блазнела идеята да съм модератор. То аз няма и да издържа много де. Ще святкам банове, на който не ме кефи и ще ми махнат правата бързо-бързо.

Ти ги знаеш много добре кои са. Те ако са смели да се го кажат, както ти си призна :3fdb8960598fa63e:

Иначе и аз сериозно мислех да те предложа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво е станало с тая' треторазядничка? Гледам, че бая сте я нахранили в скандалите.

 

Собственичката на някакъв фитнес я хванала как си прави клизма и оставя лайна след себе си на пода в банята на фитнес залата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как си? Голяма скука ...

По-добре от преди няколко часа. Цял следобед бях навън и то по грейка. След това двете чаши вино ме довършиха. :1000 (29):

И снощи беше скука.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-добре от преди няколко часа. Цял следобед бях навън и то по грейка. След това двете чаши вино ме довършиха. :1000 (29):

И снощи беше скука.

Хвана ли те винцето? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хриси, не знаех, че Ивана е единствената певица, на която си била истинска фенка. Не помня преди 5-6 години да си го споменавала. С нея имате точен съвпад на Слънца, тоест родени сте през 3 дни, демек сходна природа имате.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Собственичката на някакъв фитнес я хванала как си прави клизма и оставя лайна след себе си на пода в банята на фитнес залата.

"Дори да успееш да излезеш от селото, то никога няма да излезе от теб."

Пълна селяндурка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...