Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Малее, как издържаш, мен две еспресота ме разтреперват. На джезве пък ме успокоява и само такова пия.

Е то не е всеки ден, някой път пия по 2 само. Не ми пречи толкова кафето, аз съм свикнала. Пил ли си турско кафе? То е сила голяма, с него не мога да прекалявам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз чашки си купих, но на следващото посещение ще видя и за чайник. Ще пробвам това с млякото, не съм опитвала така.

Аз имам няколко много красиви сервиза за чай от Украйна. Порцеланови, но не ги ползвам :1000 (29): Седят си за красота в секцията.

Лягам, че очите ми се затварят. Лека. ;)

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е то не е всеки ден, някой път пия по 2 само. Не ми пречи толкова кафето, аз съм свикнала. Пил ли си турско кафе? То е сила голяма, с него не мога да прекалявам.

 

Турско не се ли води това на джезве - слагаш смляното кафе вътре + вода и вариш?

 

Сега, като се замисля, в Инстабул съм пил кафе, ама не помня какво беше, помня само, че беше в някаква малка чашка, ама май приличаше на еспресо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Турско не се ли води това на джезве - слагаш смляното кафе вътре + вода и вариш?

 

Сега, като се замисля, в Инстабул съм пил кафе, ама не помня какво беше, помня само, че беше в някаква малка чашка, ама май приличаше на еспресо.

Ами попринцип то се води турско ама те май го правят по - различно. Тяхното става с много каймак и гъсто. Знам, че на някой места го правят на пясък. Иначе го сервират в малки чашки, но не е еспресо. Зависи къде си пил де.

Аз там еспресо не съм пила, винаги си поръчвах турско. Много ми харесваше на вкус.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами попринцип то се води турско ама те май го правят по - различно. Тяхното става с много каймак и гъсто. Знам, че на някой места го правят на пясък. Иначе го сервират в малки чашки, но не е еспресо. Зависи къде си пил де.

Аз там еспресо не съм пила, винаги си поръчвах турско. Много ми харесваше на вкус.

 

Ми освен да ида да си направя едно кафенце сега, а? Кво ще кажеш? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пия по 3-4 кафета на ден. Чай по- рядко. Донесох си чай от Турция и си правя от него. Много е ароматен.

Сутрин задължително преди работа пия едно и на работа поне 2 до обяд. Иначе ги правя 5-6 на ден

Link to comment
Сподели в други сайтове

Майн год! леле божке! Или както казал Моканина, Божеее, колко мъка има по тоя свят!

 

Все повече ми се струва, че половината форум е за психодиспансера. Ай няма да казвам коя, само ще дам жокер че не е тази, която намира приключенията на Тотя из родните фитнес зали за толкова интересни за обсъждане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз в общи линии пия само вода, чай и вино,бяло и розе, рядко червено.
Скоро установих, че черния чай е заместител на кафето. Така не бях пил кафе цял ден и много ме болеше главата. Направих си един черен чай и ми мина. Няколко дни вместо кафе си правих черен чай. Имат еднакво действие.

 

 

Аз чашки си купих, но на следващото посещение ще видя и за чайник. Ще пробвам това с млякото, не съм опитвала така.

Стъклени от онези шарените ли?

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми освен да ида да си направя едно кафенце сега, а? Кво ще кажеш? :1000 (29):

 

Заспала съм с телефона. Ако си направиш кафе някой път по нощите ще те призная. Как ще спиш после? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво на Алън за страхотния ремикс. :)

Много любима :Vishenka_05:

 

Да,не ми се говори чак.Дори да се уговорим по-рано да излезем,винаги излизаме по-късно. :gun_bandana:

За това много харесвам малките градове,всичко става някак по-лесно и бързо като уговорки,излизания,събирания,кафета,дискотеки..

Link to comment
Сподели в други сайтове

За това много харесвам малките градове,всичко става някак по-лесно и бързо като уговорки,излизания,събирания,кафета,дискотеки..

 

Това е плюса, но с него има и много минуси.

Всички се знаете и почти не срещаш нови хора, отделно с това идват и клюките, кой какво казал и т.н... Няма денонощен магазин, качествени магазини за дрехи, откъм технологии също е доста оскъдно. Кафенетата също вече са до болка втръснали, местата за събирания и купони също. Дискотеката ни я затвориха, доста неща, които са единствени в града също са пред затваряне. Но говоря конкретно за моя град, другаде може ситуацията да не е сходна, макар да ме съмнява.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много любима :Vishenka_05:

За това много харесвам малките градове,всичко става някак по-лесно и бързо като уговорки,излизания,събирания,кафета,дискотеки..

О,не,ходил съм в малки градове и не издържам.Много е спрял живота там и ми е много подтискащо и депресиращо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много любима :Vishenka_05:

За това много харесвам малките градове,всичко става някак по-лесно и бързо като уговорки,излизания,събирания,кафета,дискотеки..

Всичките са ми любими. Alan Walker за последните две години ми е фаворита. Преди това ми беше Avicii и така...

 

Това е плюса, но с него има и много минуси.

Всички се знаете и почти не срещаш нови хора, отделно с това идват и клюките, кой какво казал и т.н... Няма денонощен магазин, качествени магазини за дрехи, откъм технологии също е доста оскъдно. Кафенетата също вече са до болка втръснали, местата за събирания и купони също. Дискотеката ни я затвориха, доста неща, които са единствени в града също са пред затваряне. Но говоря конкретно за моя град, другаде може ситуацията да не е сходна, макар да ме съмнява.

Нямате денонощен магазин? :o Където съм аз в момента денонощния магазин ни е в общинския град на 17 км, но се е налагало да ходя два пъти вече. :1000 (29): Но все пак е на главен път Варна-Провадия-Айтос-Бургас

На колко километра си от по-голям град?

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...