Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Гадинке, какви ги вършиш?

Вчера ми беше супер ден, на първо място се оказах в един конкурс, 30 човека сме били, повечето от които от езиковата гимназия в Кърджали, пък аз от на майка си ....... обрах точките :1000 (29):

 

Днес ми е пълна скука, при вас как върви?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера ми беше супер ден, на първо място се оказах в един конкурс, 30 човека сме били, повечето от които от езиковата гимназия в Кърджали, пък аз от на майка си ....... обрах точките :1000 (29):

 

Днес ми е пълна скука, при вас как върви?

Днес мързелив ден яко... До обед бях на лекции, после на кафе на слънчице и разходка по центъра. Времето беше уникално яко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес мързелив ден яко... До обед бях на лекции, после на кафе на слънчице и разходка по центъра. Времето беше уникално яко.

Вчера беше по-хубаво, ама и днес също беше 6 точки. Жалко, че си проспах почти целия ден, ама не е истина колко обичам да си поспивам през деня :D

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера беше по-хубаво, ама и днес също беше 6 точки. Жалко, че си проспах почти целия ден, ама не е истина колко обичам да си поспивам през деня :D

 

Втора смяна ли си, че спиш през деня?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Втора смяна ли си, че спиш през деня?

Винаги съм първа, ама си лягам след 1 часа през нощта всяка вечер и се оказвам на 5-6 часа сън, и си доспивам след като се върна вкъщи :1000 (29):

На мен денят ми започва със свършването на училище, него хич не го броя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги съм първа, ама си лягам след 1 часа през нощта всяка вечер и се оказвам на 5-6 часа сън, и си доспивам след като се върна вкъщи :1000 (29):

На мен денят ми започва със свършването на училище, него хич не го броя.

 

Тоест денят ти започва и ти лягаш да спиш. :1000 (29): Кои дни си на работа и от колко часа?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера беше по-хубаво, ама и днес също беше 6 точки. Жалко, че си проспах почти целия ден, ама не е истина колко обичам да си поспивам през деня :D

Аз пък винаги обичам да си спя.. но през деня наистина е най-сладко. Много мразя да ставам рано сутрин, това си е цял кошмар.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много станахте маймуните на клона... :1000 (29):

 

Аз какво да направя, че ми е детска мечта да стана модератор тук и намразвам всеки друг, който го направят такъв. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...