Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Много е разтегливо понятието "истина", повярвай ми. Съществуват култури, в които именно наднорменото тегло е белег за красота и аристократизъм. А "хората сме различни" е клише, тъй като тук всички сме еднакви - има правила, които трябва да се спазват, независимо на кой му се иска да е "верен на себе си"!

Аз също натъртвам колко е противно да се коментира това за Татяна! Ама някой си бил приближен до управителката там, пък тя до форумец... Аз също не харесвам Татяна, но си има някои граници. Да, духовно бедните могат да повтарят като мантра подобна "новина". Веднъж да се осмее Татяна - ок, но да се раздува чак... Аз със Сашо проблем не съм имала, напротив - харесвам го. Не съм видяла какво са си говорили те двамата, а и не ме интересува! Но да се коментира визията на форумците - нещо, което чета не за първи път (килограми, зъби, цялостна визия), с цел да се "затапи" някой е ниско ниво. Разбирам, че "верен на себе си" за теб означава нагъл и безпардонен, но...

Като цяло съм против подобна агресия, била тя и вербална!

Най-сетне трезвомислещ човек за годините си,а не като тия тук

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Много е разтегливо понятието "истина", повярвай ми. Съществуват култури, в които именно наднорменото тегло е белег за красота и аристократизъм. А "хората сме различни" е клише, тъй като тук всички сме еднакви - има правила, които трябва да се спазват, независимо на кой му се иска да е "верен на себе си"!

Аз също натъртвам колко е противно да се коментира това за Татяна! Ама някой си бил приближен до управителката там, пък тя до форумец... Аз също не харесвам Татяна, но си има някои граници. Да, духовно бедните могат да повтарят като мантра подобна "новина". Веднъж да се осмее Татяна - ок, но да се раздува чак... Аз със Сашо проблем не съм имала, напротив - харесвам го. Не съм видяла какво са си говорили те двамата, а и не ме интересува! Но да се коментира визията на форумците - нещо, което чета не за първи път (килограми, зъби, цялостна визия), с цел да се "затапи" някой е ниско ниво. Разбирам, че "верен на себе си" за теб означава нагъл и безпардонен, но...

Като цяло съм против подобна агресия, била тя и вербална!

Ся извинявай, ма с хора кат адаша е необходимо да се слезе на тяхното ниво на комуникация. Освен това по-добре да се казват нещата в прав текст, отколкото с недомлъвки кат горното. - освен ако не искаме да се правим на интересни и да ги завоалираме по забавен за нас самите начин :)

 

Междудругото, да ми се каже че щото обсъждам на Татяна лайната - и не, за разнообразие е съдержанието на дебелото и черво, а не творчеството, да не повярва човек - съм бил човек пето качество, и то от особа, която си го дърви на оня хипопотам Фатмагюл, си е направо много по-голяма обида от зле изглеждащ тюфлек.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е разтегливо понятието "истина", повярвай ми. Съществуват култури, в които именно наднорменото тегло е белег за красота и аристократизъм. А "хората сме различни" е клише, тъй като тук всички сме еднакви - има правила, които трябва да се спазват, независимо на кой му се иска да е "верен на себе си"!

Аз също натъртвам колко е противно да се коментира това за Татяна! Ама някой си бил приближен до управителката там, пък тя до форумец... Аз също не харесвам Татяна, но си има някои граници. Да, духовно бедните могат да повтарят като мантра подобна "новина". Веднъж да се осмее Татяна - ок, но да се раздува чак... Аз със Сашо проблем не съм имала, напротив - харесвам го. Не съм видяла какво са си говорили те двамата, а и не ме интересува! Но да се коментира визията на форумците - нещо, което чета не за първи път (килограми, зъби, цялостна визия), с цел да се "затапи" някой е ниско ниво. Разбирам, че "верен на себе си" за теб означава нагъл и безпардонен, но...

Като цяло съм против подобна агресия, била тя и вербална!

 

Изобщо не ме интересува какви култури съществуват, тук сме в България и да си тюфлек означава....просто да си тюфлек.

 

Хората сме различни може да е клише, но е фундаментална и изконна истина. Може да сме еднакви пред законите и правилата, но като личности сме различни.

 

Натъртвай си, колкото щеш, че е противно да обсъждаме клизмите на Татяна, ние ще си ги обсъждаме, колкото ни душа сака - не е спам, нито офтопик.

 

Естествено, че няма да имаш проблем със Сашо и ще го харесваш, след като ти прави комплименти колко си яка под път и над път. На всеки му харесва да е харесван.

 

Колкото до последните ти две изречения: Съжалявам, ще ти се наложи да ме търпиш, ако смяташ да оставаш във форума. Няма да се променям заради теб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ся извинявай, ма с хора кат адаша е необходимо да се слезе на тяхното ниво на комуникация. Освен това по-добре да се казват нещата в прав текст, отколкото с недомлъвки кат горното. - освен ако не искаме да се правим на интересни и да ги завоалираме по забавен за нас самите начин :)

 

Междудругото, да ми се каже че щото обсъждам на Татяна лайната - и не, за разнообразие е съдержанието на дебелото и черво, а не творчеството, да не повярва човек - съм бил човек пето качество, и то от особа, която си го дърви на оня хипопотам Фатмагюл, си е направо много по-голяма обида от зле изглеждащ тюфлек.

 

:roll1: :roll1:

 

Вярваш ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Намли, в съседната тема май се скъсва да се обяснява ква яка била. Там някога си. То не може целия и фен клуб да са от твойта страна на тротоара ;)

 

Е, все едно аз не съм обяснявал колко яка и сексапилна е Камелия.

 

Мъж на място никога няма да каже "Не сте стойностни хора, щом ви вълнуват теми като изпражненията на Татяна!". Изисква се една особена префърцуненост, за да направиш подобно изказване.

 

Както и да е, достатъчно време му отделихме на Тюфли.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ся извинявай, ма с хора кат адаша е необходимо да се слезе на тяхното ниво на комуникация. Освен това по-добре да се казват нещата в прав текст, отколкото с недомлъвки кат горното. - освен ако не искаме да се правим на интересни и да ги завоалираме по забавен за нас самите начин :)

 

Междудругото, да ми се каже че щото обсъждам на Татяна лайната - и не, за разнообразие е съдержанието на дебелото и черво, а не творчеството, да не повярва човек - съм бил човек пето качество, и то от особа, която си го дърви на оня хипопотам Фатмагюл, си е направо много по-голяма обида от зле изглеждащ тюфлек.

Ами този интерес към нечии фекалии, определено не те показва като човек "първо качество"...

 

 

Изобщо не ме интересува какви култури съществуват
Там е работата - теб нищо не те интересува! Или, пардон - екскрементите на Татяна са в полезрението ти тези дни... И, не - няма да те търпя! Вярно е,

че наглостта и прекалено завишената себеоценка са индикация за стаена вътрешна агресия, каквато вероятно отприщваш, гледайки клипове, в които новата лидерка на попфолка я млатят, тя връща с шамари на мъже, или пък бие и подмята жени и им гаси цигари в окото, но... Всяко нещо може да бъде казано по подходящ начин! Разбирам, че и сексуалната ти ориентация допълнително повлиява това заядливо и уж "фриволно" (ще правя каквото си поискам и няма да се променя) поведение, но аз такива съм ги виждала и чувала от едно десет години насам, та трудно ще се впечатля!

И къде са модераторите?!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами този интерес към нечии фекалии, определено не те показва като човек "първо качество"...

Там е работата - теб нищо не те интересува! Или, пардон - екскрементите на Татяна са в полезрението ти тези дни... И, не - няма да те търпя! Вярно е,

че наглостта и прекалено завишената себеоценка са индикация за стаена вътрешна агресия, каквато вероятно отприщваш, гледайки клипове, в които новата лидерка на попфолка я млатят, тя връща с шамари на мъже, или пък бие и подмята жени и им гаси цигари в окото, но... Всяко нещо може да бъде казано по подходящ начин! Разбирам, че и сексуалната ти ориентация допълнително повлиява това заядливо и уж "фриволно" (ще правя каквото си поискам и няма да се променя) поведение, но аз такива съм ги виждала и чувала от едно десет години насам, та трудно ще се впечатля!

И къде са модераторите?!

Ама какво им обръщаш внимание? Те тук повечето са асоциални социопати,които са смачкани от живота и си избиват злобата тук. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Успокойте малко топката... Една вечер да се водят нармални разговори.

 

Аз съм готов да си понеса процентите, ако "тюфлек" се счита за обида. Всъщност дай ми ги, за да миряса леличката, че в критическата не е хубаво, човек да го тресат нерви.

:3fdb8960598fa63e:

 

И btw сега се сетих защо тя реагира толкова остро на думата "тюфлек". Ами нали само преди 2 вечери сама призна колко трудно й било да се отърве от излишните килограми, може и тя да тюфлек милата... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Успокойте малко топката... Една вечер да се водят нармални разговори.
Кое наричате "нормални разговори"? Защото и теб съм те чела да се включваш в доста неподходящи такива с милите ти другарчета! Та наказание за обидите ще има ли?

 

Иначе сега пуснах линкове от включване на Фокса, което някой е качил в Сигнал плюс. :1000 (29): Като махнем, вика, китарата от "Хипноза"... Много ме разсмя и как говори с Кралицата, все едно му е комшийка! :kissing2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама какво им обръщаш внимание? Те тук повечето са асоциални социопати,които са смачкани от живота и си избиват злобата тук. :girl_witch:

Защо всеки път търсиш причина да поставиш хората тук под общ знаменател и то все с обиди?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо всеки път търсиш причина да поставиш хората тук под общ знаменател и то все с обиди?
Ами не е излъгал, поне що се касае до известен процент от вас! А ти ще си вършиш ли работата или ще продължаваш да се намесваш все където не трябва?!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Успокойте малко топката... Една вечер да се водят нармални разговори.

А защо няма бан Кондьо,който обижда Янева,че имала излишни кила и че била тюфлек? Доколкото знам аз получих бан,защото нарекох онази Арви "брадата девственица"?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами не е излъгал, поне що се касае до известен процент от вас! А ти ще си вършиш ли работата или ще продължаваш да се намесваш все където не трябва?!

 

Боже, колко си нагла и безпардонна! За коя се взе, че да говориш така на модератор? Я слез малко на земята. Не си НИКОЯ, че да държиш сметка на хората какво обсъждат, как говорят и на модераторите как си вършат работа!

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо няма бан Кондьо,който обижда Янева,че имала излишни кила и че била тюфлек? Доколкото знам аз получих бан,защото нарекох онази Арви "брадата девственица"?

 

Лелята сама каза, че имала излишни кила. Аз само изразих предположение, че щом е така, не е невъзможно да е тюфлек. А ти внимавай да не ти дадем адреса на господин Паунов, защото го имаме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лелята сама каза, че имала излишни кила. Аз само изразих предположение, че щом е така, не е невъзможно да е тюфлек. А ти внимавай да не ти дадем адреса на господин Паунов, защото го имаме.

Явно съм ви доста интересен,щом все още да ме коментирате ама то и на почти 30 години да имаш само 4000 поста в Рамания не си е работа...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно съм ви доста интересен,щом все още да ме коментирате ама то и на почти 30 години да имаш само 4000 поста в Рамания не си е работа...

 

Ти си жалък, не си интересен. Хора, които крадат чужди самоличности, за да се представят за по-красиви отколкото всъщност са и живеят въображаем живот, са пълни утайки и имат психически проблеми. Какво интересно видя в това?

 

Не си е работа и твоето за 5 месеца близо хиляда поста. :hahaha:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже, колко си нагла и безпардонна! За коя се взе, че да говориш така на модератор? Я слез малко на земята. Не си НИКОЯ, че да държиш сметка на хората какво обсъждат, как говорят и на модераторите как си вършат работа!
Не съди по себе си, в мерилото за другите! Тепърва ще се убеждаваш, че съм НЯКОЯ!

 

 

Лелята сама каза, че имала излишни кила. Аз само изразих предположение, че щом е така, не е невъзможно да е тюфлек. А ти внимавай да не ти дадем адреса на господин Паунов, защото го имаме.
"Леля" на теб не съм ти, имайки предвид, че съм на 28 години! Иначе интелектуално, видно е, че те превъзхождам с векове, така че, ако си имал това предвид, така да бъде! :3fdb8960598fa63e:

 

 

Има проценти за обидата. А ти не може да определяш къде ще се намесвам и къде не. Това си е лично моя работа. След като съм модератор ще се намесвам където преценя. В тази връзка системното заяждане с модераторския екип също е нарушение. Открито ме провокираш, но не очаквай да ти отвърна по същия начин.
Тогава лично моя работа си е да изразя мнение за работата на модераторите в конкретни ситуации, както онази, в която без да е имало обиди, а само попфолк коментари (интересни), дойде да се правиш на стожер на морала и да даваш "съвети" (непоискани)! А това, което наричаш "системно заяждане" със сигурност ти е удобно, но ще те посъветвам да предефинираш някои понятия, че имаш пропуски в тази област! Видими и тъжни! И нищо не очаквам от теб, ти си ми ясна като бял ден!

Искала, видите ли, нормални разговори. Ами дай тон - кое да обсъждаме? Колко е яка Галена и как отишла в Турция с Добри да яде?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти си жалък, не си интересен. Хора, които крадат чужди самоличности, за да се представят за по-красиви отколкото всъщност са и живеят въображаем живот, са пълни утайки и имат психически проблеми. Какво интересно видя в това?

 

Не си е работа и твоето за 5 месеца близо хиляда поста. :hahaha:

Като съм жалък,защо ме коментирате с месеци? Сами си показвате,че аз съм нещо повече от вас,в което няма нищо лошо,защото е така.

Отношението ти към Янева показва,че освен,че си и асоциален и злобен,но и невъзпитан.Срам за гейовете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съди по себе си, в мерилото за другите! Тепърва ще се убеждаваш, че съм НЯКОЯ!

Иначе интелектуално, видно е, че те превъзхождам с векове, така че, ако си имал това предвид, така да бъде! :3fdb8960598fa63e:

 

Хахаха, превъзхождала интелектуално с векове. После ще ми говори, че аз съм имал висока оценка за себе си. :wacko: Това, което виждам аз, е че си една себична и нагла персона, а това, което ти си споделила за себе си е, че имаш проблем с килата. Така, че права си - не си никоя, някоя си, а именно един себичен и нагъл тюфлек.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лично моя работа си е да изразя мнение за работата на модераторите в конкретни ситуации, както онази, в която без да е имало обиди, а само попфолк коментари (интересни), дойде да се правиш на стожер на морала и да даваш "съвети" (непоискани)! А това, което наричаш "системно заяждане" със сигурност ти е удобно, но ще те посъветвам да предефинираш някои понятия, че имаш пропуски в тази област! Видими и тъжни! И нищо не очаквам от теб, ти си ми ясна като бял ден!

Съвсем честно ти казвам, че не ме интересува какво мислиш за мен. Какви пропуски имам не знам, но аз не живея с маска тук, който иска знае каквото трябва за мен.

Опитах се да водя нормален разговор с теб, и мислех, че се беше получило, но явно няма как. На какво се правя или не... ами аз си знам. Върша си работата както преценя. На вас не дължа отчет. На който трябва се отчитам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съвсем честно ти казвам, че не ме интересува какво мислиш за мен. Какви пропуски имам не знам, но аз не живея с маска тук, който иска знае каквото трябва за мен.

Опитах се да водя нормален разговор с теб, и мислех, че се беше получило, но явно няма как. На какво се правя или не... ами аз си знам. Върша си работата както преценя. На вас не дължа отчет. На който трябва се отчитам.

Онзи, който не се интересува какво мислят за него, не се обяснява в 4 реда по-надолу от първото си изречение. :1000 (19):
Link to comment
Сподели в други сайтове

Онзи, който не се интересува какво мислят за него, не се обяснява в 4 реда по-надолу от първото си изречение. :1000 (19):

От теб не можем да се вредим. :mf_surrender: Я марш отзад на опашката! :1000 (29):

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...