Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Онзи, който не се интересува какво мислят за него, не се обяснява в 4 реда по-надолу от първото си изречение. :1000 (19):

Нямам нужда да ме анализираш. Благодаря!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Нямам нужда да ме анализираш. Благодаря!
Имаш огромна нужда, належаща и крещяща! Сама призна, че не си знаеш пропуските - ето, аз те образовам и обогатявам! Моля! :th_up:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам нужда да ме анализираш. Благодаря!

Аз пък много обичам да ме анализират всякакви хора - и познати, и непознати, много близки, колеги... Всеки вижда различни неща, повечето нямат нищо общо с реалността, но е интересно се видиш през очите на хора, с които имаш взаимоотношения от различно естество. Ако не си тъп като галош, може да е много забавно и даже да направиш доста успешен "контра анализ" (ако мога така на го нарека) на този, който те анализира. :1000 (29):

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Като съм жалък,защо ме коментирате с месеци? Сами си показвате,че аз съм нещо повече от вас,в което няма нищо лошо,защото е така.

Отношението ти към Янева показва,че освен,че си и асоциален и злобен,но и невъзпитан.Срам за гейовете.

А ти може ли на всяка манджа мерудия да си? Влиза и се заяжда, без дори да си засегнат. На кое отгоре демонстрираш такова самочувствие?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаш огромна нужда, належаща и крещяща! Сама призна, че не си знаеш пропуските - ето, аз те образовам и обогатявам! Моля! :th_up:

Не ме занимавай с анализите си. Запази си ги за теб. Благодаря!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък много обичам да ме анализират всякакви хора - и познати, и непознати, много близки, колеги... Всеки вижда различни неща, повечето нямат нищо общо с реалността, но е интересно се видиш през очите на хора, с които имаш взаимоотношения от различно естество. Ако не си тъп като галош, може да е много забавно и даже да направиш доста успешен "контра анализ" (ако мога така на го нарека) на този, който те анализира. :1000 (29):

Бяло или червено? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ти може ли на всяка манджа мерудия да си? Влиза и се заяжда, без дори да си засегнат. На кое отгоре демонстрираш такова самочувствие?

Какъв ти е проблема,че защитавам Янева,при положение,че виждам как се отнасят с нея?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахаха, превъзхождала интелектуално с векове. После ще ми говори, че аз съм имал висока оценка за себе си. :wacko: Това, което виждам аз, е че си една себична и нагла персона, а това, което ти си споделила за себе си е, че имаш проблем с килата. Така, че права си - не си никоя, някоя си, а именно един себичен и нагъл тюфлек.

По тази логика коментираш темата за случката с Татяна във фитнеса,защото онзи ден сподели , че имаш рядко щастие :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

По тази логика коментираш темата за случката с Татяна във фитнеса,защото онзи ден сподели , че имаш рядко щастие :1000 (19):

Хилооооу,как прекарваме през това пролетно време? :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виното ми е любима напитка. Предпочитам бяло и розе. И червено обичам де. Каквото и де е все си е лекарство за всичко :1000 (19):

Аз в общи линии пия само вода, чай и вино,бяло и розе, рядко червено.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

По тази логика коментираш темата за случката с Татяна във фитнеса,защото онзи ден сподели , че имаш рядко щастие :1000 (19):

 

Тц-тц-тц колко си умна само. :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

[quote name='xroflx9' date='02. February. 2018 г. - 00:44' post='1857241'

Хилооооу,как прекарваме през това пролетно време? :Vishenka_05:

 

Предимно навън в слънчева Варна..Ти? :Vishenka_05:

Аз докато чакам приятелите ми да се приготвят става вечер и изпускам като е най-хубаво времето,така че излизам предимно вечер.Обикалям кафенетата и баровете,че след няколко дни имам много пътувания. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пия по 3-4 кафета на ден. Чай по- рядко. Донесох си чай от Турция и си правя от него. Много е ароматен.

Аз и чайник си купих от Турция. Малко е силничък, но е хубав (чаят). Пробвай някой път да сложиш малко мляко в чая. Става супер

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз докато чакам приятелите ми да се приготвят става вечер и изпускам като е най-хубаво времето,така че излизам предимно вечер.Обикалям кафенетата и баровете,че след няколко дни имам много пътувания. :gun_bandana:

Утре ги карай да излезете по-рано , че го дават пак да застудява скоро .. Да се насладим на хубавото пролетно време :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз и чайник си купих от Турция. Малко е силничък, но е хубав (чаят). Пробвай някой път да сложиш малко мляко в чая. Става супер

Аз чашки си купих, но на следващото посещение ще видя и за чайник. Ще пробвам това с млякото, не съм опитвала така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...