Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Хората са недоволни, че, YouTube постоянно им предлага автоматично Фиебре.

А миналата година като беше Деспасито, аз да не би да недоволствах. Да продължава все така YouTube.

И пак тръгна нагоре-номер 19 и към 3 милиона на ден, допррди час беше на номер 80 и нещо, преди това на 136, какво се случва-нагоре-надолу, нагоре.

Вчера стигна номер 2 и 7милиона на ден, за 1нощ днес падна на 900 000 на ден, паднс чак на номер 136, сега за часове хвръкна й вече е номер 19 и 3 милиона ден и мина 40 милиона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С коровки ли? Благодаря, беше ми много трудно днес наистина.

С пуешки стек. :1000 (29): Надявам се снощи да не сме те разконцентрирали с Тропчо, а да сме спомогнали. :Vishenka_05: Аз лично снощи много се заредих. Какъв е тоя смях всеки път, не знам. Джендър Баучер. :1000 (29):

 

И спрете тук все някой с някого да се дърли за нещо си. И Смит, и Печенко много ги харесвам... какви са тия заяждания, бе момчета?!

Хайде, отключвайте темите на Янева, тя и тя да се връща, и да има мир и любов, щото ще ви стрелям. :gun_bandana:

Четат ми се смислени теми. Смит, кога ще си правиш твоята? И кога ще се отблокирате със Стела, че и от вашите сръдни аман. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

чистиш тоалетни ?

 

Може би ти. Разказ няма да има за новата работа, прекалено хубави неща ми се случват, че да разказвам. Тази грешкс няма да я направя пак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може би ти. Разказ няма да има за новата работа, прекалено хубави неща ми се случват, че да разказвам. Тази грешкс няма да я направя пак.

 

Нищо. Важното е, че ти се случват.

 

Честито на Стела за изпита!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оооо, какъв напредък имаме с новия клип на Рики- вече е номер 8, плюс 2 нагоре и 5 милиона и нещо на ден и наближава 44 милиона.Скоро ще стигне новия клип на Малума и ще го задмине.

Сулейка Ривера е луда по Рики докато го интервюира, после си призна, че обича Рики.

Клипът на Рики тръгва и автоматично, те затова се дразнят хората. Ще го правим хит на лятото.

И чужденците ме питат защо се получава така с гледанията.

 

8 +4

Ricky Martin - Fiebre (Official Video) ft. Wisin, Yandel

5,093,912

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как научихте английски?

 

Приемам всякакви препоръки за помагала, курсове и т.н. :)

Мисля, че комуникация с англоговорящи и гледане на филми на английски е най-полезно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как научихте английски?

 

Приемам всякакви препоръки за помагала, курсове и т.н. :)

Когато бях на 12-13 години се блъсках с Google Translate и в един момент спря да ми трябва. След това почнах да играя мултиплеър игри и да посещавам чуждоезични форуми и така го усъвършенствах. Ключът е комуникацията. Ако си наясно с основите на езика, намери си начин да го използваш активно. Помагалата само ще те подтиснат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ех, тоя колега Ники-само хубави думи за него. Днес един колега рабитил при него каза за него, че е единствения добър гл. готвач, който може да ръководи 60 души в екип и че тоя в Мола дето беше не можеше да ръководи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как научихте английски?

 

Приемам всякакви препоръки за помагала, курсове и т.н. :)

За граматика ти препоръчвам граматиката на Мърфи, в момента уча по нея и нещата са много по-лесносмилаеми, учителят ми по английски език ми я препоръча. Има буквално всичко, един урок е две страници една до друга, на едната е обяснението, а на другата упражненията. За самоподготовка е перфектна.

 

Доколкото знам има две - синя и червена. Червената е за начално ниво, а синята е за напреднали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...