Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ехе,не знаех,че съм толкова добър в ПР-а,че още да ме коментират за това.Мисията изпълнена. :Vishenka_05:

 

Междудругото имаш много интересни коментари. Хем живееш с мъж (или поне така разправяш), хем някои твои коментари излъчват изключителна хомофобия и нетолерантност.

 

Може да не ми отговаряш, просто отбелязвам за себе си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Междудругото имаш много интересни коментари. Хем живееш с мъж (или поне така разправяш), хем някои твои коментари излъчват изключителна хомофобия и нетолерантност.

 

Може да не ми отговаряш, просто отбелязвам за себе си.

Кои са тези коментари?

 

Достатъчно са те коментирали преди месеци

Навряха те на кучето в гъза

Не знам с какъв акъл и как не те е срам да продължиш да пишеш тука

Скрий се

На мен това ми е било целта,миличък и явно съм успял.Аз също се чудя как не те е срам да занимаваш целия форум с бушуващите си хормони,но квот такоа.Не бъркай чалга форум с Гепиме и тогава може да ме цитираш отново.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кои са тези коментари?

 

О,не,не се интересувам от такива пасивки.Много са ми противни и той и онзи бившия му колега

 

Няма нищо по-гнусно и отвратително от травестит.

 

Евтино копие на "Me gusta". Хомосексуалното джудже да се отказва.

 

 

Примерно. От последните няколко дена. Както казах, твоя си работа, кой съм аз да ти давам тон в живота, пък бил той и форумния.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Примерно. От последните няколко дена. Както казах, твоя си работа, кой съм аз да ти давам тон в живота, пък бил той и форумния.

Повечето гейове /аз не съм гей/ също не понасят такива женствени и лъжещи себе си педали като Галин,Ивайло Колев и травеститите,а останалата половина спят с тях. :1000 (29): Пък и вчера ти казах,че не понасям траверсите по площади,магистрали и тн,такива като Костадин Бенедикшън са ми симпатични.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Повечето гейове /аз не съм гей/ също не понасят такива женствени и лъжещи себе си педали като Галин,Ивайло Колев и травеститите,а останалата половина спят с тях. :1000 (29): Пък и вчера ти казах,че не понасям траверсите по площади,магистрали и тн,такива като Костадин Бенедикшън са ми симпатични.

Понасянето си е понасяне, но показва - според мен - липса на толерантност към различните. Не очакваш ли да срешнеш разбиране към твоята собствена различност?

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Това му било целта...

Така ще кажеш като те разкриха и те заровиха в собствените ти лайна

Не занимавам никой, след като си отворил темата и си чел е лично твой проблем.

Аз си водя разговор в чат темата с гаджето ми, а ти го раздаваш моралната монахиня с фейк профили..

Аз не го бъркам, но на теб явно ти бръкнахме в много неща

И това е чатмания МОГА ДА ПИША КАКВО СИ ИСКАМ!

И такива миризливи фейк звездички да ми четат морал......

Не съм те цитирал и няма да те цитирам

Ти ме цитираш, а не аз

Отивай да се натискаш ден и нощ на Никола и дано те огрее ( ама надали )

Момчето среща реални ( не фейкове like you ) в ГРАДСКАТА КЪЩА

Link to comment
Сподели в други сайтове

Понасянето си е понасяне, но показва - според мен - липса на толерантност към различните. Не очакваш ли да срешнеш разбиране към твоята собствена различност?

Аз съм си достатъчно толерантен,имам и познати,които са по-женствени,но са си открити и не ме дразнят толкова колкото комплексирани педали като Галин.Честно казано не ми пука кой как ще посрещне различността ми,на който съм му приятен -поддържам контакт с него,а на който не здраве да е,имам по-важни неща от това да се тревожа за чуждото мнение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това му било целта...

Така ще кажеш като те разкриха и те заровиха в собствените ти лайна

Не занимавам никой, след като си отворил темата и си чел е лично твой проблем.

Аз си водя разговор в чат темата с гаджето ми, а ти го раздаваш моралната монахиня с фейк профили..

Аз не го бъркам, но на теб явно ти бръкнахме в много неща

И това е чатмания МОГА ДА ПИША КАКВО СИ ИСКАМ!

И такива миризливи фейк звездички да ми четат морал......

Не съм те цитирал и няма да те цитирам

Ти ме цитираш, а не аз

Отивай да се натискаш ден и нощ на Никола и дано те огрее ( ама надали )

Момчето среща реални ( не фейкове like you ) в ГРАДСКАТА КЪЩА

Пхахаха,нещо много се изнерви май,а?Именно защото е чат темата не е нужно да ти чета хормоналните изблици,секс раздела е малко по-надолу влизай там и си пиши каквото искаш.Пък и щом ти е гадже използвайте другите приложения за чатене или директно се срещайте и правете секс.Никола си има гадже и аз си имам гадже,това че се шегуваме в Рамания не означава,че му се натискам :1000 (29): Но все пак браво за малко по-различните аргументи срещу мен,но отново неуспешни.

 

ПС: Ти ме цитира първи,а не аз.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти знаеш ли какво е цитиране? :D

Каквото искам ще правя!

Ти не си човека да ми казва къде и какво да пиша

Натискаш му се и още как :)

Повече не мисля да се занимавам с човек, които е наврян на кучето в гъза и се мъчи да излезе.

Отивай да сваляш някого с фейк снимки

И не съм ти миличък

Мил няма да ти стана

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти знаеш ли какво е цитиране? :D

Каквото искам ще правя!

Ти не си човека да ми казва къде и какво да пиша

Натискаш му се и още как :)

Без да си ни чел хронологиите извън Рама няма как да знаеш,че да категоризираш.Питай него да видим,че нещо си много убеден за грешни неща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Майката на Рамания - Янева

Не знаех, че на ежедневното киснене във форума му казват напускане, та да има завръщане, но може.

 

Хубаво е всеки ден човек научава по нещо ново :)

 

Иначе на предния въпрос - не, не мисля. Но ми е интересно как изявени хора от левия бряг от форума (ако някой има по-добро и кратко определение за същото, да сподели, че не искам да ползвам етикети като гейове, хомота, и прочее) се мазнят на откровена хомофобка като нея. Както и къде и как ще свърши тая история. Та ще наблюдавам отстрани, с умерен интерес, може да се окаже почти интересно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знаех, че на ежедневното киснене във форума му казват напускане, та да има завръщане, но може.

 

Хубаво е всеки ден човек научава по нещо ново :)

 

Иначе на предния въпрос - не, не мисля. Но ми е интересно как изявени хора от левия бряг от форума (ако някой има по-добро и кратко определение за същото, да сподели, че не искам да ползвам етикети като гейове, хомота, и прочее) се мазнят на откровена хомофобка като нея. Както и къде и как ще свърши тая история. Та ще наблюдавам отстрани, с умерен интерес, може да се окаже почти интересно.

Наблюдавай умерено, разбира се! Тъкмо ще събереш материал за някоя "нова" тема! :girl_witch:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знаех, че на ежедневното киснене във форума му казват напускане, та да има завръщане, но може.

 

Хубаво е всеки ден човек научава по нещо ново :)

 

Иначе на предния въпрос - не, не мисля. Но ми е интересно как изявени хора от левия бряг от форума (ако някой има по-добро и кратко определение за същото, да сподели, че не искам да ползвам етикети като гейове, хомота, и прочее) се мазнят на откровена хомофобка като нея. Както и къде и как ще свърши тая история. Та ще наблюдавам отстрани, с умерен интерес, може да се окаже почти интересно.

Без коментар.

Достатъчно е нивото където са, а то е на кучето .... ;)

Кога ще има скандал между мама и тати? :D

Чакам с нетърпение

Link to comment
Сподели в други сайтове

Без коментар.

Достатъчно е нивото където са, а то е на кучето .... ;)

Кога ще има скандал между мама и тати? :D

Чакам с нетърпение

 

Ще те разочаровам, ама такъв няма да има. Нали казах, контекста в който ми е интересна "мама", и дотам просто, иначе ми е тотално безразлична.

 

Но явно успявам да и бъркам някъде с "изкопираните" теми, щото гледам още не се е "завърнала" и почва пак да раздава определения. Пък ме беше блокирала уж, а сега даже ме и цитира, мани мани. Явно даже нямам нужда и от Пиар ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно даже нямам нужда и от Пиар ...
За сметка на това пък, имаш нужда от специализирана помощ! И вече си отблокиран, за да мога да я предлагам редовно и своевременно - все пак съм човек - хуманист, точно като леля Ваня...

Колко съм ти "безразлична" се видя. Измисли нещо друго, по-новаторско, за да се представиш в светлината на непукист, който е "безразличен" към плебеите. А и всички го констатираха и "оцениха" евтините копия!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...