Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Анелия ми хареса снимки в иснтаграм, май ще си сменям любимата певица. :1000 (29):

В този форум почти всички я плюеха. От Гот ми е насам смениха плочата. :1000 (29):

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия ми хареса снимки в иснтаграм, май ще си сменям любимата певица. :1000 (29):

Лично аз не мога да ви разбера. Любима певица е тази, на която й се кефиш цялостно, т.е. поведение, глас, творчество и т.н., не тази, която те отразява.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лично аз не мога да ви разбера. Любима певица е тази, на която й се кефиш цялостно, т.е. поведение, глас, творчество и т.н., не тази, която те отразява.

+1.

Анелия е самото дъно през последната година!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лично аз не мога да ви разбера. Любима певица е тази, на която й се кефиш цялостно, т.е. поведение, глас, творчество и т.н., не тази, която те отразява.

 

Не се и опитвай, смисъл няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

След името на новата песен, може да събира видове. :1000 (29):

 

Хахахаха, това беше добро :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

В този форум почти всички я плюеха. От Гот ми е насам смениха плочата. :1000 (29):

 

Тя е скандална на сцената, много се забавлявам на нейните участия :1000 (29): :1000 (30):

 

Лично аз не мога да ви разбера. Любима певица е тази, на която й се кефиш цялостно, т.е. поведение, глас, творчество и т.н., не тази, която те отразява.

 

:1000 (29): Е като не разбираш не коментирай. Очевидно беше шега, никоя няма да замени Фатмето :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много хубаво си изкарах при Ники в тях. Пристигнах мокра от дъжда, но той ме изсуши, изсуши ми и дрехите в сушилнята.

Направи уникална пица, пихме портокалово сокче, хапнахме и саралийка, бирени фъстъци, чипс, шоколад.

Направи ми и масажче - мъж-мечта. :wub_anim: :heart: :happyppl: :P :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как научихте английски?

 

Приемам всякакви препоръки за помагала, курсове и т.н. :)

И аз да кажа.

 

Вземаш някой сериал, по възможност американски (по-достъпен като език) и с много епизоди и сядаш да гледаш с английски субтитри. Като имаш непозната дума, веднага пишеш в Google Translate и така. 6-ти клас това ми беше школовката на мен - гледам и пиша в речника.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много хубаво си изкарах при Ники в тях. Пристигнах мокра от дъжда, но той ме изсуши, изсуши ми и дрехите в сушилнята.

Направи уникална пица, пихме портокалово сокче, хапнахме и саралийка, бирени фъстъци, чипс, шоколад.

Направи ми и масажче - мъж-мечта. :wub_anim: :heart: :happyppl: :P :Vishenka_05:

А бодна ли те ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Свободен съм да изразявам мнение.

Разбира се. Но е относно нещо, което не си разбрал в поста ми, та колко е адекватно е друг въпрос. Ти пак си я имай свободата :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много хубаво си изкарах при Ники в тях. Пристигнах мокра от дъжда, но той ме изсуши, изсуши ми и дрехите в сушилнята.

Направи уникална пица, пихме портокалово сокче, хапнахме и саралийка, бирени фъстъци, чипс, шоколад.

Направи ми и масажче - мъж-мечта. :wub_anim: :heart: :happyppl: :P :Vishenka_05:

Гола ли остана докато ти сушаха дрехите? :o

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма нищо по-гнусно и отвратително от травестит.

 

Щооо? По принцип смятам, че си е цяло изкуство, и не, не броя тези ефтините, дето проституират по определени столични кьошета за такива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се. Но е относно нещо, което не си разбрал в поста ми, та колко е адекватно е друг въпрос. Ти пак си я имай свободата :1000 (29):

Ами на повечето не знам коя певица колко му е любима, а и не смятам, че съм длъжен.По-активен съм в чат манията, отколкото в поп-фолк раздела. Просто има такива фенове, дето' просто търсят внимание и някоя известна личност да ги отрази, което лично аз намирам за глупаво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Във Варна има един със зурла на свиня!

Един познат си уговорил среща с "една много яка мацка",а накрая се оказал травестит. :mf_surrender:

 

Щооо? По принцип смятам, че си е цяло изкуство, и не, не броя тези ефтините, дето проституират по определени столични кьошета за такива.

Е,и на мен такива като Костадин Бенедикшън са ми симпатични,но тези за които ти говориш са си направо опасни,за тях важи с пълна сила "женска злоба-мъжка сила"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...