Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Вярно ли е, че си абортирал след като разбра, че бях в Пловдив?

 

:1000 (29): :1000 (29):

 

Първо - да. След това, като ми изясни истинската причина, поради която не се видяхме - "Какво ще си помислят приятелите ми, ако излезна в 3 часа през нощта в чужд град?", те разбрах и го натиках обратно в утробата. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Валерианът е билков бензодиазепин - от типа на Ксанакс и Ривотрил, разбира се далеч по-слаб. Мисълта ми е, че ако го ползваш често и към него има привикване и обратен ефект в даден момент, когато действието му те пусне. Не трябва да се взима прекалено често.

Е аз не ги пия често, определено не е всеки ден примерно. Но по 1 просто не ми действа., все едно не съм го пила.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много по-добра песен от бозата на баничката. :Vishenka_05:

Принципно харесвам Ивена, ма тва има два проблема - в песента е огромна боза, и другата шматка се е докарала като отдавна загубената (нарочно) сестра близначка на Ивена.

 

На кратко - и на малкия пръст не може да стъпи на хита на Яни. ИМПЕРАТРИЦАТА очаквано размаза.

 

Иначе двете да направят дует, нали са от едно и също населено място.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поредното еднакво звучене и разголване от Яница. След "Изкушение" това не върви.

 

Днес клипът на Рики става на 1 месец. У нас няма да завъртят клипа на Рики. Единствено The Voice Tv в Изпълнител с 3 хита го завъртя и това беше.

Тъпи Тв у нас. Банята на Иглесиас също е регетон с толкова малоумен текст, не стигна номер 1, ама я въртят у нас. Даже и на работа не харесват Иглесиас и Банята, а харесват Рики и новата му песен и се чудят как може да има такава дискриминация у нас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радио The Voice ще бъдат в Мол Галерия Бургас в края на март. Някой трябва да отиде да им се скара за Рики.

 

ИДЕАЛНА ВЪЗМОЖНОСТ ДА ГИ ПИТАМ ЗАЩО НЕ МИ ПУСКАТ НОВОТО НА РИКИ

 

От 26 до 30 март (включително) любимото ти радио ще гостува в Бургас. Делничните дни, в последната седмица на март, между 10 и 17 часа ще можеш да си поръчаш любимата песен, да поздравиш приятел на живо в ефир или да се снимаш с водещите на The Voice. Заедно с нас ще бъде и очарователната Даяна от Your Voice.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радио The Voice ще бъдат в Мол Галерия Бургас в края на март. Някой трябва да отиде да им се скара за Рики.

 

ИДЕАЛНА ВЪЗМОЖНОСТ ДА ГИ ПИТАМ ЗАЩО НЕ МИ ПУСКАТ НОВОТО НА РИКИ

 

От 26 до 30 март (включително) любимото ти радио ще гостува в Бургас. Делничните дни, в последната седмица на март, между 10 и 17 часа ще можеш да си поръчаш любимата песен, да поздравиш приятел на живо в ефир или да се снимаш с водещите на The Voice. Заедно с нас ще бъде и очарователната Даяна от Your Voice.

 

Ти по-добре питай Рики какво мисли за бедстващите във Враца и каква кампания ша организира да се съберат и малко мънгизи за тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не са нормални тези неща попринцип. Такива пробождания и подобни ако не са постоянно предполагам са от стрес, напрежение. Такива неща оказват влияние на сърцето. Пушиш ли? Аз даже и в момента имам едни странно усещане, като "парене" на сърцето ... От ментата и глога пия и по 2-3 и нищо ми няма, по едно е малко според мен.

Ако не е сърцето, което е хубаво да се изследва. Е стара травма или на психична основа. При мен се появи 7-8 клас като бях. Даже шашнах нашите водиха ме в спешното. Имах силни прободни болки в областа на сърцето, които се появяваха по различно време и изчезваха пак така внезапно. Казаха ми било стара травма или съм се бил напрегнал за нещо от притеснение. Също ме караха да дишам дълбоко да установят дали при вдишване или издишване ме боли. След близо две години бодежите изчезнаха до тази есен. Пак се вкарах в един филм събуждах се нощем с болки, но притъпени повече като стягане в ляво и се потях без причина. Веднага на лекар, кардиограма и не било сърцето. Изпратиха ме на невролог и там ме подлагаха на някакви процидури, пускаха ми слаб ток. И ми казаха, че било някакви нервни окончания. Пих уромил и нещо за болки и всичко отшумя. Като сега пак започна да ми се появява от време на време стягането, като този път някой път е и в дясно. Но вече не го мисля така и за ден, два отшумява. Психиката играе голяма роля, човек трябва да е спокоен. :)

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Феновете на Рики не са харесали Финала на American Crime Story, защото не им харесва да виждат Рики в такава роля толкова тъжен и съсипан след като се самоубива с хапчета тъй като не може да понесе смъртта на Версаче. Някои фенове са си представяли, че ако Рики умре , Джоан много ще страда, както и децата му.

 

9292119Q.jpg

 

9292120k.jpg

 

9291325R.jpg

 

9292121j.jpg

 

Клипът на Рики пак тръгна надолу- номер 59, минус 2 надолу и 1,612,642 гледания на ден. Тоя клип само ходи нагоре- надолу и след няколко часа пак ще хвръкне нагоре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето, знаех си-падна доста на 420 000 и нещо на ден и сега ще се вдигне пак-започнал е да прави 520 000 на ден и пак ще хвръкне. Защо този клип ходи само нагоре-надолу? С Венте Пака не беше така.

 

Работим и още малко си ходя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...