Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Коя зодия е?

Е, казвам истината...

След като завърши мислиш ли, че каките ще му простят?

Ще го напият някъде и ще се събуди сутринта между две кокичета

 

Скорпион е - наша любима зодия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

На моя любим вчера му показах скрийнове, в които бившия му най-добър приятел заявява за него, че е бисексуален и чаках отговор около 5 минути да го асимилира и да измисли какво да каже. :1000 (29): Опасен е. Опасен противоречив тип е.

А какеи са тия клетви дето си писал? Сенуж да не води семинари? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А какеи са тия клетви дето си писал? Сенуж да не води семинари? :3fdb8960598fa63e:

 

Учим се от най-добрите. Недей да издаваш сега какви публикации правя. Те са само за отбрана аудитория.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да е, само ще ме изпаткат.. нещо ти е грешна информацията.

Май не ме разбра какво имам предвид

Имам предвид, че каките ще те изядат

 

Скорпион е - наша любима зодия.

:1000 (29):

Съжалих за всичко с тази зодия .... :wallbash:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Учим се от най-добрите. Недей да издаваш сега какви публикации правя. Те са само за отбрана аудитория.

Добре, че да не ме заплашваш и мен.

За сега само ще ми скачаш върху корема и ще ми подаваш джойнта. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май не ме разбра какво имам предвид

Имам предвид, че каките ще те изядат

:1000 (29):

Съжалих за всичко с тази зодия .... :wallbash:

Ами, така ми прозвуча, прощавай. Пък каките дали ще ме изядат.. времето ще покаже :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Крумовградчанин ли го раздаваш? :1000 (29):

 

Денис нещо чок надъхан го раздава тая вечер. Аз съм щял да му подавам джойнта, ти да си си търсел рокля. Ако го гепа, даже няма да има нужда да коленичи. Тамън на точната височина ще е да му подам.... джойнта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бебе ще има ли?

Ще осиновим негърче.

 

Денис нещо чок надъхан го раздава тая вечер. Аз съм щял да му подавам джойнта, ти да си си търсел рокля. Ако го гепа, даже няма да има нужда да коленичи. Тамън на точната височина ще е да му подам.... джойнта.

Ще ти се. Аз съм моногамен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как да направя каквото съм търсила в гугъл да си седи и ако тръгна да го търся пак да въведа първата буква и да излязат варианти на това което съм търсила с тази буква?

Ползвам мозилата и нещо съм влязла с гугълския профил на компа на нашите. И беше по този начин, каквото е търсено излиза. Бащата си го ползва и за него беше по-лесно, ама дори не осъзнавах, че е с моя профил. И почнал да търси нещо друго и му изскочат неща дето аз съм търсила, а не искам. Направих друг профил за там, ама не знам защо не се запазва търсенето???

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...