Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Целта ти е да напълнееш на мускулна маса, не на сланини предполагам. :3fdb8960598fa63e: От многото кафе се качват само мазнини. Механизмите са най-различни.

 

Супер, че си ограничил до 1 на ден. За газираното още по-добре. Емайлът на зъбите дава фира от газираното.

 

1-2 кафета на ден са дори препоръчителни. Има проучвания, че първо: кафето удължава живота; второ: хората, които не пият кафе са по-депресирани от тези, които пият. То влияе на допаминовите рецептори, които дават добро настроение.

 

Почне ли да се прекалява обаче, неминуемо има и негативни последици.

Всичко в повече е лошо, за всяко нещо трябва да си има мярка. Минус е само болката в главата, когато не съм си изпил кафето, но изпия ли го вече всичко ми става 6 :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Всичко в повече е лошо, за всяко нещо трябва да си има мярка. Минус е само болката в главата, когато не съм си изпил кафето, но изпия ли го вече всичко ми става 6 :D

 

А болката в сърцето? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пия кафе, но 90 от чашата е мляко, 5% кафе, 3% захар и 2% вода :D

Детско кафе му казвам аз :1000 (29):

Имам приятели, вземат си 3в1 и му викат "кафето ми" :roll1: :roll1:

Често си ги подмятам, 3в1-то е ужасно, не знам защо му се кефят, нито събужда, нито вкуса му е нещо кой знае какво. Черното си е най!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Детско кафе :D

Не пия кафе сутрин, но на работа си правя това... просто да има какво да ме стопли

 

Жена ти пие по 3-4 на ден. Ако станете семейство и почнете да правите нещата заедно, ще си като атомна електроцентрала. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам приятели, вземат си 3в1 и му викат "кафето ми" :roll1: :roll1:

Често си ги подмятам, 3в1-то е ужасно, не знам защо му се кефят, нито събужда, нито вкуса му е нещо кой знае какво. Черното си е най!

Събуждането при мен е лесно..

Алармата да дрънка през 10 минути и до 30 мин сам станал :1000 (29):

След като стана не са ми нужни кафета и т.н

 

Жена ти пие по 3-4 на ден. Ако станете семейство и почнете да правите нещата заедно, ще си като атомна електроцентрала. :girl_witch:

:roll1: :1000 (29):

Ще й хареса да съм като атомна електроцентрала

Това е добро дошло за нея :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

OMG!!! 14 кила?? WTF

 

Не ти личат на снимките във фейса.

На хубав човек и килцата му ходят. :3fdb8960598fa63e:

В Бг бях много измършавял, за тва сега не ми личат. Още малко и си събирам багажа, че едвам изтраях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Денис пусни нови снимки, моля те. Искам да те видя с 14 кила отгоре. Please :)

Пръснах си панела на телефона и сега трябва да го нося на ремонт, но е 400 евро и по-добре да си взема нов.

Нали ми знаеш късмета. Първо лаптопа беше бъгнат, сега пък телефона. Остава цунами да ми събори къщата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...