Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Днес е епизод 9 -Финала на American Crime Story: Убийството на Версаче в Америка и казваме сбогом на American Crime Story.

 

Финалът на American Crime Story:Убийството на Версаче оставя Рики с много болка и гняв защо е било допуснато това да се случи като Рики смята, че е можело да се избегне- толкова много убийства и да не бъде хванат убиеца и че може да се случи историята и днес, и че това са страшни неща и трябва да внимаваме.

Рики казва за American Crime Story: Не е как е убит Джани Версаче, а защо сме позволили да се случи. Рики казва: Историята може да се повтори. American Crime Story: Убийството на Версаче вдъхновява Рики да продължава да се бори за правата на гейовете.

 

Онзи ден имаше събитие свързано с Финала и всички даваха интервюта.

Утре Рики продължава резиденцията си във Вегас- крака му мина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ерика- една от танцьорките на Рики. Тя е от Унгария и е част от турнетата на Рики, както и на резиденцията му във Вегас. Рики също е харесал снимката в инстаграма й:

9290660O.jpg

 

Какво ли ще се получи Фонси и Рики заедно в песен? Фонси иска да записва с Рики и с Чаян.

 

Луис Фонси иска да направи музика с приятелите си Рики Мартин и Чаян. Фонси казва. че в списъка с желания за бъдещи сътрудничества са Рики Мартин и Чаян и разкри, че им се възхищава: Освен, че са ми големи приятели, те са и много земни. И ако има нещо, което ценя е човечността в изпълнителите. Научил съм много от Рики и Чаян-те са големи суперзвезди, но и много скромни. За мен това е определение за голям изпълнител и това е, което се надявам да продължа да бъда. Надява се и на трио с тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес е епизод 9 -Финала на American Crime Story: Убийството на Версаче в Америка и казваме сбогом на American Crime Story.

 

Финалът на American Crime Story:Убийството на Версаче оставя Рики с много болка и гняв защо е било допуснато това да се случи като Рики смята, че е можело да се избегне- толкова много убийства и да не бъде хванат убиеца и че може да се случи историята и днес, и че това са страшни неща и трябва да внимаваме.

Рики казва за American Crime Story: Не е как е убит Джани Версаче, а защо сме позволили да се случи. Рики казва: Историята може да се повтори. American Crime Story: Убийството на Версаче вдъхновява Рики да продължава да се бори за правата на гейовете.

 

Онзи ден имаше събитие свързано с Финала и всички даваха интервюта.

Утре Рики продължава резиденцията си във Вегас- крака му мина.

 

Свършва за теб. Ще има поне още един сезон, отразяващ Катрина (урагана от преди няколко години). След това ще видим.

 

А щом свършва е добре, значи е време да го гледаме :)

 

А ти дръж под око продукцията на Райън Мърфи - човека има навика да върти едни и същи актьори из сериалите си, въпреки че точно Версаче не е показателен в тая посока. (Всмисъл поне основния каст са почти изцяло нови за него актьори). Като нищо, стига Рики да желае разбира се, ще му бъде намерена роля в някой от следващите сезони на антологиите му или в някоя от бъдещите продукции.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Свършва за теб. Ще има поне още един сезон, отразяващ Катрина (урагана от преди няколко години). След това ще видим.

 

А щом свършва е добре, значи е време да го гледаме :)

 

А ти дръж под око продукцията на Райън Мърфи - човека има навика да върти едни и същи актьори из сериалите си, въпреки че точно Версаче не е показателен в тая посока. (Всмисъл поне основния каст са почти изцяло нови за него актьори). Като нищо, стига Рики да желае разбира се, ще му бъде намерена роля в някой от следващите сезони на антологиите му или в някоя от бъдещите продукции.

 

Рики участва за 2-ри път в продукция на Райън Мърфи. Първият път беше в Glee за един епизод. Оттам Райън е харесал Рики и затова го покани за Версаче. Засега Рики няма планове за филми, но за American Crime Story Рики казва, че е било за него като терапия участието му, защото темата е свързана с него. От утре продължава резиденцията във Вегас, април ще е спре за малко, не знам какво ще прави, после ще я продължи до 3-4 юни и я приключва. Съсредоточил се е върху новия сингъл, иска и едно турне в Испания да направи, че там много го искат и се надява и албум да изкара тази година, защото не можа да повярва, че са минали 3 години от албума му, а хората вече искат нов албум, а той вика ,че в днешно време не се бърза с албуми, а се кара на сингли и хората слушат в стрийминг платформите и че трябвало да имаш поне 3-4 хита в албума, че да го пусне.

Обаче феновете не мислят така и си искат албум с нови песни. Кога пускаше албуми само пилотния сингъл се знаеше

 

Мърфи събра само приятели за Версаче. Рики, Пенелопе Круз, Едгар Рамирес и Дарън Крис са приятели.

Дарън Крис и Рики се познават от Glee и Дарън харесва Рики, както и Рики Дарън.

Пропуснал си епизода.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бях сега и при шивачката ми, а тя е майка на бившия ми съученик Ники. Казах й да предаде поздрави на сина си и тя каза, че ще му предаде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пропуснал си епизода.

 

 

 

За съжаление не съм. Гледал съм всички епизоди на Glee, ма не помня 95% от тях, щото са голяма тъпня. Ти обаче наскоро ни беше припомнила, че беше участвал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За съжаление не съм. Гледал съм всички епизоди на Glee, ма не помня 95% от тях, щото са голяма тъпня. Ти обаче наскоро ни беше припомнила, че беше участвал.

 

Аз не го следя Glee, но когато разбрах, че Рики ще участва гледах епизода само с него, повече не.

Покрай Рики научавам за сериалите, в които го канят. Иначе изобщо не бях чувала за American Crime Story, може би като име, не и да съм го следяла. Но, когато Рики участва няма как да не го гледам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Туитър вече 5-ти човек се представя за Рики Мартин и ме следва. И всеки път е едно и също-научих му репертоара наизуст: бил създал профила само за фенове, защото ги обичал, благодари, че слушам музиката му. И после се започва, че никой не трябва да знае, че сме си писали, дори и екипа му. И така те зарибява, че после ти казва, че трябва да му вярваш, че му трябва доверен човек и се стига до съществения въпрос, че тоя ти иска пари да дариш. Да, ама аз не съм толкова проста, че да му вярвам, защото много добре знам кой е истинския профил на Рики Мартин. Как може да има такива измамници и да се представят за някой, който не са!

 

Клипът на Рики се появява навсякъде-голямо бутане от YouTube има.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера какво се случва все с новия клип на Рики- сега е паднал минус 345 надолу, номер 356 е чак сред най- гледаните клипове и едва 493,325 гледания на ден прави.

 

Страшно голяма реклама има клипа на Рики от YouTube и навсякъде се появява в клиповете, и Рики го рекламира преди малко в Туитър, защо е паднал така изведнъж?

 

A онзи ден стигна и номер 2, вчера беше и до номер 10 стигнал. Какво е това само нагоре-надолу с клипа?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера беше Финала на American Crime Story в Америка, а при нас следващия вторник. От това, което чета в Туитър от хората е бил много мъчителен и тъжен Финал.

9291234g.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментар преди час под клипа на Рики: Рики Мартин, ако пееш на английски ще бъдеш номер едно в целия свят. Моля те, дай ни една песен за Световното първенство за 2018. Ние чакаме.

 

Сега пък клипът на Рики от номер 366 е номер 104 и по 1 милиион и нещо на ден прави. Как става тоя номер, не знам.

 

И в интерес на истината много е тъпа новата песен за Световното- типична денс песничка в стила на Джейсън Деруло- излага се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...