Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Защо си толкова напрегнат днес?

Не знам по кое мое действие характеризира, че съм напрегнат. Напротив много се смях тази вечер, много се усмихвах и придобих така желания от мен положителен вайб :)

Даже сега готвя. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами на повечето не знам коя певица колко му е любима, а и не смятам, че съм длъжен.По-активен съм в чат манията, отколкото в поп-фолк раздела. Просто има такива фенове, дето' просто търсят внимание и някоя известна личност да ги отрази, което лично аз намирам за глупаво.

 

Никой не е виновен, че ломската не обръща внимание на феновете си, които се броят на пръсти. Просто сменяй любимката...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не е виновен, че ломската не обръща внимание на феновете си, които се броят на пръсти. Просто сменяй любимката...

И аз не съм виновен, че повечето фенове търсите единствено вниманието и търчите след чалгарките като след Исус. Не ми давай акъли, мерси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не съм виновен, че повечето фенове търсите единствено вниманието и търчите след чалгарките като след Исус. Не ми давай акъли, мерси.

 

Много знаеш ти какво търсим ние...Не се обаждай неподготвен. Ти си този който ще търчи отново в края на месеца и ще се прибере отчаян. Не забравяй как орева, че не можа да отидеш на концерта в Пловдив.

И се научи какво е да изразяваш мнение. В случая не означава в 10 изречения да повтаряш "лайна".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много знаеш ти какво търсим ние...Не се обаждай неподготвен. Ти си този който ще търчи отново в края на месеца и ще се прибере отчаян. Не забравяй как орева, че не можа да отидеш на концерта в Пловдив.

И се научи какво е да изразяваш мнение. В случая не означава в 10 изречения да повтаряш "лайна".

Хаха, оревал съм бил.. Изсмях се на драго сърце. А как ще се прибера края на месеца теб не те бърка, не си ми никакъв, няма и да бъдеш. Аз не чакаля чалга звезди пред дискотеки и не ги преследвам, просто когато имат участия имам желание да отида и да ги видя на живо, пък и някоя снимка да си щракна с тях за спомен. Не ходя зад кулисите по концерти. Както и да е очевадно няма смисъл да те цитирам повече, а ти си говори каквото искаш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С каква новина се събуждаме само.

 

Днес Рики трябваше да има пореден трети концерт във Вегас, но няма да се състои концерта. Рики го отмени тъй като е в болница поради мускулни болки в крака и силната болка, която му причинява.

И Рики е качил и клипче, без танци 2 дена, дори и в леглото е готин. :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

С каква новина се събуждаме само.

 

Днес Рики трябваше да има пореден трети концерт във Вегас, но няма да се състои концерта. Рики го отмени тъй като е в болница поради мускулни болки в крака и силната болка, която му причинява.

И Рики е качил и клипче, без танци 2 дена, дори и в леглото е готин. :Vishenka_05:

Наистина ли в този сезон на "Американска криминална история" има само 9 епизода и какви са ти впечатленията от сериала като цяло? Аз гледах 2-3 епизода и много ми хареса, трябва да изгледам целия сезон, определено има хляб в него!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина ли в този сезон на "Американска криминална история" има само 9 епизода и какви са ти впечатленията от сериала като цяло? Аз гледах 2-3 епизода и много ми хареса, трябва да изгледам целия сезон, определено има хляб в него!

 

Да, свършва на 21 март. Вчера го започнаха и в Испания и при тях излъчват по 3 епизода на вечер.

Не съм доволна от бг озвучаване, аз го гледам с бг субтитри, в Испания не са доволни от испанския дублаж.

Аз го гледам заради Рики. На моменти има брутални сцени с Андрю- прекалено много насилие с тези убийства. Като цяло горе-долу става.

 

Рики да се утрепе заради танците миналата вечер на концерта си във Вегас. Някои фенове са летяли от Австралия за днешния му трети концерт във Вегас и пристигат и виждат табела с надпис, че концертът се отменя. 2 дена няма да танцува Рики.

На 22 март е под въпрос концерта във Вегас. Зависи дали Рики ще е добре.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, свършва на 21 март. Вчера го започнаха и в Испания и при тях излъчват по 3 епизода на вечер.

Не съм доволна от бг озвучаване, аз го гледам с бг субтитри, в Испания не са доволни от испанския дублаж.

Аз го гледам заради Рики. На моменти има брутални сцени с Андрю- прекалено много насилие с тези убийства. Като цяло горе-долу става.

 

Рики да се утрепе заради танците миналата вечер на концерта си във Вегас. Някои фенове са летяли от Австралия за днешния му трети концерт във Вегас и пристигат и виждат табела с надпис, че концертът се отменя. 2 дена няма да танцува Рики.

На 22 март е под въпрос концерта във Вегас. Зависи дали Рики ще е добре.

Да, зверствата са прекалени. Някакви новини за втори сезон на този сериал?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, зверствата са прекалени. Някакви новини за втори сезон на този сериал?

 

То това е втори сезон. За трети не знам. Свършва и го спирам.

Утре епизод 8 при нас,а в сряда е Финала в Америка.

 

Всеки сезон е с различна тема.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...