Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Много интересен ден беше днес на работа. Шефът много забавен- оказа се, че е голям фен на Райна и ми вика даже преди жена му го ревнувала от нея. Обсъдихме даже турнето й с него днес, той ми каза за Джена, че нямал хубаво мнение за нея, за Анелия ми спомена, Коцето харесва.

Но по-интересното беше, че ми каза, че приличам на Райна. Казах му, че нямам никаква прилика с нея, той си навил на пръста, че приличам на нея. И цял ден само ми вика Райна това, Райна онова, наричаше ме Райна и ми вика, че имам огън в очите.

Нали нямаше да разказваш нищо за новата си работа? Ако те урочасат? И утре те изхвърлят като мръсна котка?

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Сенуж да те прокълне да не изпиташ любов цял живот и 24 часа по-късно любовта на живота ти да ти пише сам. :3fdb8960598fa63e:

 

"От твоите ръце е в нокаут мойто сърце" :clap:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко става :1000 (29):

Защо лягаш толкова рано?!

Да не кажа с кокошките :1000 (29):

Утре в 7 ще ставам за даскало, та да не съм пак като зомби, че от ся да почвам с по 2 кафета сутрин..че и както ги пия без захар няма да е окей със сигурност :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Утре в 7 ще ставам за даскало, та да не съм пак като зомби, че от ся да почвам с по 2 кафета сутрин..че и както ги пия без захар няма да е окей със сигурност :1000 (29):

 

Кафе-кафе-кафе е нужно в този свят, да го разгледаш с обич докато си млад. :clap:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обожавам кафе, като е студено осбено много повече му се усеща вкуса и е уникат!

 

Ако почнеш да пълнееш, трябва да го намалиш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако почнеш да пълнееш, трябва да го намалиш.

Ами целта ми е да напълнея в момента, тези дни напуснах работа и пак почнах със фитнеса, че и лятото идва.... :1000 (29):

Иначе съм ограничил кафетата до 1 на ден, газираното го спрях, мисля да започвам и калориите да си следя, ама да видим. Ще опитам :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами целта ми е да напълнея в момента, тези дни напуснах работа и пак почнах със фитнеса, че и лятото идва.... :1000 (29):

Иначе съм ограничил кафетата до 1 на ден, газираното го спрях, мисля да започвам и калориите да си следя, ама да видим. Ще опитам :D

 

Целта ти е да напълнееш на мускулна маса, не на сланини предполагам. :3fdb8960598fa63e: От многото кафе се качват само мазнини. Механизмите са най-различни.

 

Супер, че си ограничил до 1 на ден. За газираното още по-добре. Емайлът на зъбите дава фира от газираното.

 

1-2 кафета на ден са дори препоръчителни. Има проучвания, че първо: кафето удължава живота; второ: хората, които не пият кафе са по-депресирани от тези, които пият. То влияе на допаминовите рецептори, които дават добро настроение.

 

Почне ли да се прекалява обаче, неминуемо има и негативни последици.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Утре в 7 ще ставам за даскало, та да не съм пак като зомби, че от ся да почвам с по 2 кафета сутрин..че и както ги пия без захар няма да е окей със сигурност :1000 (29):

Аз пия кафе, но 90 от чашата е мляко, 5% кафе, 3% захар и 2% вода :D

Детско кафе му казвам аз :1000 (29):

 

Дойчо няма да ми отстъпи мястото на кум.

Той ще е при шаферките :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пия кафе, но 90 от чашата е мляко, 5% кафе, 3% захар и 2% вода :D

Детско кафе му казвам аз :1000 (29):

 

Е, какво е това кафе? :roll1: Инка - за малки деца.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...