Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Ще те разочаровам, ама такъв няма да има. Нали казах, контекста в който ми е интересна "мама", и дотам просто, иначе ми е тотално безразлична.

 

Но явно успявам да и бъркам някъде с "изкопираните" теми, щото гледам още не се е "завърнала" и почва пак да раздава определения. Пък ме беше блокирала уж, а сега даже ме и цитира, мани мани. Явно даже нямам нужда и от Пиар ...

 

 

За сметка на това пък, имаш нужда от специализирана помощ! И вече си отблокиран, за да мога да я предлагам редовно и своевременно!

Колко съм ти "безразлична" се видя. Измисли нещо друго, по-новаторско, за да се представиш в светлината на непукист, който е "безразличен" към плебеите. А и всички го констатираха и "оцениха" евтините копия!

 

:1000 (29):

Дано доживея развръзката между вас ( предполагам ще има такава )

Ако се видите на живо дали ще се изядете с парцалите? :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

:1000 (29):

Дано доживея развръзката между вас ( предполагам ще има такава )

Ако се видите на живо дали ще се изядете с парцалите? :D

 

Как я виждаш, да се срешнем на живо? Я разкажи, стана ми интересно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как я виждаш, да се срешнем на живо? Я разкажи, стана ми интересно.

Беше въпрос, но мога да си го представя..

Например на форумна среща и идвмата сядте в двата ъгъла на масата, а между вас другите потребители

Тя започва да те хапе, а ти не я отразяваш

След това пак почва да те хапе и ти я захапваш и леко надигате тона и почвате споровете ви

Останалите се делят на два лагера и се карат помежду си и защитават любимеца си

Започва голям спор и в този момент идва сервитьорката за поръчка и всичко спира

След като взима поръчката се гледате на кръв, а останалите се опитват да ви сближат и да не се карате

Натам може да се зароди любов в стила на Зайка и Ники

Ти ще си Зайка, а тя Ники ( от семейна гледна точка ) :1000 (29):

Това ми дойде на момента :1000 (1):

 

Уж съм му тотално безразлична, пък му стана интересно нещо извън контекста, в който "мама" го интересуваше... :whistling:

:roll1:

Еее. спри да го хапеш де :D

 

Ами като правим ти ни се караш.

 

 

Те го правиха хората, ма ти се възмути от разнополовостта им и прекъсна процеса ....

:roll1: :roll1: :roll1:

Трябва да правим любов в гепиме или други сайтове

Link to comment
Сподели в други сайтове

Беше въпрос, но мога да си го представя..

Например на форумна среща и идвмата сядте в двата ъгъла на масата, а между вас другите потребители

Тя започва да те хапе, а ти не я отразяваш

След това пак почва да те хапе и ти я захапваш и леко надигате тона и почвате споровете ви

Останалите се делят на два лагера и се карат помежду си и защитават любимеца си

Започва голям спор и в този момент идва сервитьорката за поръчка и всичко спира

След като взима поръчката се гледате на кръв, а останалите се опитват да ви сближат и да не се карате

Натам може да се зароди любов в стила на Зайка и Ники

Ти ще си Зайка, а тя Ники ( от семейна гледна точка ) :1000 (29):

Това ми дойде на момента :1000 (1):

 

Не е лошо, ма иска работа за филм. Като за начална сцена. Да я пишем фенка на Деса за сценария? Аз нали съм Камелиев, като за двигател, щото Ванча - Кама не знам дали ще е интересно за гледане час и половина. Или твърде много изкилиферчваме първоначалната идея, пък и тоя спор(т) е вече омръзнал на всички, та няма кой да ни по 10 кинта за прожекцията?

 

Тряя да помислим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв е този нож в гърба? Защо се отказа?

Какво имаш предвид?

 

При нас сутринта валеше сняг, пътя към Търново беше кошмарен, поне 10 пъти ми поднесе колата на отиване, а на връщане вече беше изчистено, а в Казанлък е пролет вече. :D

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Отказала си се от правата на модераторка, вчера видях?

За да няма причина някой да ми се мазни, а след 5 минути - обижда. Пък и си имах проблеми след онази изцепка във фейса.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

За да няма причина някой да ми се мазни, а след 5 минути - обижда. Пък и си имах проблеми след онази изцепка във фейса.

Много съжалявам. Дано всичко е ок. Надявам се да не напуснеш форума, а и по мой наблюдения вече има кандидат за юестото ти! Някои хора се сетиха, че са модератори и почнаха да се правят на важни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много съжалявам. Дано всичко е ок. Надявам се да не напуснеш форума, а и по мой наблюдения вече има кандидат за юестото ти! Някои хора се сетиха, че са модератори и почнаха да се правят на важни.

Няма да коментирам модераторския екип, нито да бия тъпани, че напускам или се завръщам. Не слушам такава музика от години, нямам приятели тук и нищо вече не ме задържа. Извинявам се ако обидя някого, но нивото е много ниско. Ще влизам вероятно от дъжд на вятър, но така или иначе евентуалното ми отсъствие от форума няма да се усети по никакъв начин.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да коментирам модераторския екип, нито да бия тъпани, че напускам или се завръщам. Не слушам такава музика от години, нямам приятели тук и нищо вече не ме задържа. Извинявам се ако обидя някого, но нивото е много ниско. Ще влизам вероятно от дъжд на вятър, но така или иначе евентуалното ми отсъствие от форума няма да се усети по никакъв начин.

Ти си знаеш. Ще липсваш

Link to comment
Сподели в други сайтове

Достатъчно са те коментирали преди месеци

Навряха те на кучето в гъза

Не знам с какъв акъл и как не те е срам да продължиш да пишеш тука

Скрий се

+1 аман от нагли и безсрамни тъпаци

Link to comment
Сподели в други сайтове

При нас вече се стопи, има слънце и е 17 градуса

При нас се топи бавно и за утре ще има.

 

 

При нас сутринта валеше сняг, пътя към Търново беше кошмарен, поне 10 пъти ми поднесе колата на отиване, а на връщане вече беше изчистено, а в Казанлък е пролет вече. :D

Жалко, че си се отказала...

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много интересен ден беше днес на работа. Шефът много забавен- оказа се, че е голям фен на Райна и ми вика даже преди жена му го ревнувала от нея. Обсъдихме даже турнето й с него днес, той ми каза за Джена, че нямал хубаво мнение за нея, за Анелия ми спомена, Коцето харесва.

Но по-интересното беше, че ми каза, че приличам на Райна. Казах му, че нямам никаква прилика с нея, той си навил на пръста, че приличам на нея. И цял ден само ми вика Райна това, Райна онова, наричаше ме Райна и ми вика, че имам огън в очите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много интересен ден беше днес на работа. Шефът много забавен- оказа се, че е голям фен на Райна и ми вика даже преди жена му го ревнувала от нея. Обсъдихме даже турнето й с него днес, той ми каза за Джена, че нямал хубаво мнение за нея, за Анелия ми спомена, Коцето харесва.

Но по-интересното беше, че ми каза, че приличам на Райна. Казах му, че нямам никаква прилика с нея, той си навил на пръста, че приличам на нея. И цял ден само ми вика Райна това, Райна онова, наричаше ме Райна и ми вика, че имам огън в очите.

Направо сте като еднояйчни близначки с Райнето, а до колкото огънят в очите ти си си мръсница. Изчу**й и него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...