Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ние с Ники имаме 15 години разлика, аз бях на 22 тогава, но не е въпроса това, а че тя е непълнолетна и ходи с 22 годишен- има разлика.

 

Доживяхме чак днес български субтитри на 1-ви епизод на American Crime Story: Убийството на Версаче в Замунда- 6 дена след премиерата у нас. Значи още 6 дена ще чакаме за бг субтитри за 2-ри епизод, а в сряда ще е 3-ти епизод в Америка.

Уж си много оправна и бързо си намираш всичко из нета, а да не знаеш, че в арената качват сериала с българско аудио и възможност за гледане с оригинален звук и вградени български субтитри, при това в HD качество. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Точно за теб си мислих преди около 45 секунди. Викам си "Къде ли е?" Дали да не напиша "Гадино къде си?". Ама и аз не знам защо, ей така без причина. Да не би ти да си мислил за мен в същия момент и да си го предизвикал? :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно за теб си мислих преди около 45 секунди. Викам си "Къде ли е?" Дали да не напиша "Гадино къде си?". Ама и аз не знам защо, ей така без причина. Да не би ти да си мислил за мен в същия момент и да си го предизвикал? :gun_bandana:

:roll1:

Уча, Кондьо, учаа... или поне се опитвам :1000 (29):

края на срока е леш отвсякъде..

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

Уча, Кондьо, учаа... или поне се опитвам :1000 (29):

края на срока е леш отвсякъде..

 

Сигурно не си от късметлиите, които излизат в грипна ваканция? Днес гледах, че някакви области са ги пуснали за тая седмица.

 

Кога беше междусрочната ваканция btw?

 

По какво точно учиш, разкажи на две-на три.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурно не си от късметлиите, които излизат в грипна ваканция? Днес гледах, че някакви области са ги пуснали за тая седмица.

 

Кога беше межусрочната ваканция btw?

 

По какво точно учиш, разкажи на две-на три.

Ами, ние сме последната дупка на кавала... до петък учене и после излизаме в междусрочна от събота до вторник.

 

Не питай.. биология. Мразя я от дъното на душата си, наследственост и изменчивост опитвам да разгадая в момента. Супер излишните неща, дето' ако няма да следваш биология няма да ти трябват, ама в същото време ти трябва отличен успех и щом не си сред гъзолизачите ще учиш :1000 (29):

Под достойнството ми е да се подмазвам на когото и да било, за каквото и да било.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами, ние сме последната дупка на кавала... до петък учене и после излизаме в междусрочна от събота до вторник.

 

Не питай.. биология. Мразя я от дъното на душата си, наследственост и изменчивост опитвам да разгадая в момента. Супер излишните неща, дето' ако няма да следваш биология няма да ти трябват, ама в същото време ти трябва отличен успех и щом не си сред гъзолизачите ще учиш :1000 (29):

Под достойнството ми е да се подмазвам на когото и да било, за каквото и да било.

 

Айде сега представи си тая Биология, дето я учиш в момента, да трябваше да я учиш на Английски език. Щото на мен в гимназията точно това ми се наложи. Ад беше! Те ми отнеха възможността да ми стане интересна с тия непознати термини на чужд език. Иначе предпочитам Биология пред Химия.

 

За подмазването съм съгласен. Дет се вика, ако се наложи да се подмажеш - ок, ама поне малко от малко да ти е симпатичен даскала. И все пак, ако ще помогне, подмажи се малко, успеха ти е важен, от това зависи следването ти. Знаеш... ако не те приемат в хубав университет, алтернативата е да станеш youtube-ър. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде сега представи си тая Биология, дето я учиш в момента, да трябваше да я учиш на Английски език. Щото на мен в гимназията точно това ми се наложи. Ад беше! Те ми отнеха възможността да ми стане интересна с тия непознати термини на чужд език. Иначе предпочитам Биология пред Химия.

 

За подмазването съм съгласен. Дет се вика, ако се наложи да се подмажеш - ок, ама поне малко от малко да ти е симпатичен даскала. И все пак, ако ще помогне, подмажи се малко, успеха ти е важен, от това зависи следването ти. Знаеш... ако не те приемат в хубав университет, алтернативата е да станеш youtube-ър. :1000 (29):

Горкия.. един приятел записа френско-английска и учеше биология и химия... на френски. Клетия, ама то всичко е както човек си го направи.юю

 

Много трудно бих се навил да се подмазвам, може би по-скоро да се правя, че ми е интересно и съм заинтересован поне малко от скапания предмет на въпросния учител, ама не и да тръгна с фалшивите комплименти и т.н.. хипер смешно, жалко и излишно в случай, че би могъл да си изкараш оценка с акъл. Ама дето' се вика - кой как се уреди, едни могат с едно, други с друго, а трети просто не могат с каквото и да е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Горкия.. един приятел записа френско-английска и учеше биология и химия... на френски. Клетия, ама то всичко е както човек си го направи.юю

 

Много трудно бих се навил да се подмазвам, може би по-скоро да се правя, че ми е интересно и съм заинтересован поне малко от скапания предмет на въпросния учител, ама не и да тръгна с фалшивите комплименти и т.н.. хипер смешно, жалко и излишно в случай, че би могъл да си изкараш оценка с акъл. Ама дето' се вика - кой как се уреди, едни могат с едно, други с друго, а трети просто не могат с каквото и да е.

Оценки = акъл?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментира се, че скоро ще се ходи в 33 на............

:1000 (19):

 

Ти почна ли да пиеш, като ходиш на диско?

Че аз съм по-малък и от година и половина близо не мога без алкохол в дискотеката.. преди ми се получаваше кефа, ама вече без да ме замаи ми е пълна скука. Само дето като пийна в повече и става лошо.. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оценки = акъл?

Не исках да кажа това. В училище е просто както си направиш нещата, малка част опира до акъла. Малка, но основна. Първото впечатление е най-важно, грабнеш ли даскала нататък е лесно, също така поведението в часа е основополагащо. Клише, ама в училище не се тества акъл, а памет. Само за математиката смея да твърдя, че се иска основно акъл там. Оценките са минимален фактор, можеш да ги изкараш всякак.

 

Гадинке, как си? :3fdb8960598fa63e:

Объркан, с Никола ви бъркам аватарите :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че аз съм по-малък и от година и половина близо не мога без алкохол в дискотеката.. преди ми се получаваше кефа, ама вече без да ме замаи ми е пълна скука. Само дето като пийна в повече и става лошо.. :1000 (29):

 

Браво, развиваш се нормално. Никола просто е особен тип, неопетнен. :3fdb8960598fa63e: Той и кафе не пие. Аз не го разбирам това, но разни хора - разни идеали. На кой, както му е добре. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото да не се излагам пред другите :1000 (29):

 

Прави се, че отпиваш, но в същото време го изплювай в чашата. После, като не гледат, го изливай на земята. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прави се, че отпиваш, но в същото време го изплювай в чашата. После, като не гледат, го изливай на земята. :1000 (29):

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Сетих се как веднъж един клиент седна, на около 40 години беше, пита ме за безалкохолно, дето' прилича на ракия и да му го сипя в чашка за ракия, 100-грамка... сипах му енергийна напитка, пита ме няколко пъти дали има алкохол, обяснявам му к'во представлява, плати ми я, 15 минути след което без дори да я докосне си тръгна :roll1:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Сетих се как веднъж един клиент седна, на около 40 години беше, пита ме за безалкохолно, дето' прилича на ракия и да му го сипя в чашка за ракия, 100-грамка... сипах му енергийна напитка, пита ме няколко пъти дали има алкохол, обяснявам му к'во представлява, плати ми я, 15 минути след което без дори да я докосне си тръгна :roll1:

 

омг, всякакви луди има.

 

На мен пък са ми странни хора, които сядат сами на заведение. В смисъл, ако ще е да пиеш едно бързо кафе, четейки вестник - добре, но да седнеш сам в заведение и просто да съзерцаваш другите - it's freaky.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...