Jump to content



Online: Галена - #ПростоШоу


Препоръчани коментари

Клипа е изумителен. Не става въпрос за пари ... надали струва толкова скъпо -дискотека, сова, голямо лъщящо кожено яке и две фигурки. Но е супер интересен, динамичен ...

 

... не е нужно да казвам за Галена каквото и да е. Едно, че пълни кадъра, второ, дори с къса коса изглежда супер секси.

 

Много певици във фолка могат да си позволят ето такъв клип. Ама няма...

 

Песента е яка,само това "Просто Шшшоооуууууу" ми е супер дебилно.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 120
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Слабо, много слабо, нз на какво се дължи. Не е заради песента, боса ги имаше за час.

Графики ще пусне ли някой :girl_cry2:

ами не рекламира като Преслава

Link to comment
Сподели в други сайтове

Невероятна! Изобщо не очаквах такава дискотечна песен. Музиката е супер, текстът е интересен и на Галена страшно и отиват такива песни. Аз съм много доволна! Клипът е брутален! Много ме кефи в тази роля. Все едно цял живот е раздавала шамари. :1000 (29):

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Невероятна! Изобщо не очаквах такава дискотечна песен. Музиката е супер, текстът е интересен и на Галена страшно и отиват такива песни. Аз съм много доволна! Клипът е брутален! Много ме кефи в тази роля. Все едно цял живот е раздавала шамари. :1000 (29):
за миг се представих .... да шамаросаПреслава :3fdb8960598fa63e:

 

2:20

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първите 20 секунди са толкова яки,помислих,че песента е трепач,обаче после .... не е лоша,но нищо особено.Познат ритъм,нищо ново,а и ми писна да се прави на Гери Никол.

Каква е тая вълна всички да пеят как са върха и не знам си какво .... ужасно е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипът е готин, но песента .... защо не бъде себе си, а се прави на Гери Никол? Ако искам такъв стил, ще слушам Гери Никол, а не чалга? Ако пусне нещо като "Спри ме" и "Пак ли" със сигурност ще има повече успех. Това ще мине и замине като The Boss.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забелязвам, че Галена упорито копира Луна. Одеве мернах някакво интервю по Планета след концерта - със същата опашка ходи, даже прилича на нея в лице. Отделно сега четох текста, който някой потребител беше публикувал, и ползва думата Президент. Добре, че е Луна, толкова години им дава хляб.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забелязвам, че Галена упорито копира Луна. Одеве мернах някакво интервю по Планета след концерта - със същата опашка ходи, даже прилича на нея в лице. Отделно сега четох текста, който някой потребител беше публикувал, и ползва думата Президент. Добре, че е Луна, толкова години им дава хляб.

 

Да, добре, че е Луна да измисли конските опашки в женските прически. Галена сякаш досега никога не е била с конска опашка, Глория, Камелия и Деси Слава също.

 

Думата президент според мен е използвана, защото нали в текста се пее, че някакъв министър щял да й спира музиката, та затова тя казва "Аз съм президента".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма спирка тази жена, дано не си изгуби ентусиазма от това, че няма конкуренция!

Песента е супер ударна, текста на места куца.Видеото е брутално, няма празен кадър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е готина, Пашев стил, но е готина. Галена може повече, но и това не е за отписване. Клипа 6, текста - провокация. Преслава пак остава на заден план.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"МамаУраган" си остава върха в тези експерименти напоследък.

Дано тази песен е последната от този тип. Дрането и' хич не ми харесва.

Клипа е супер, едино малко повече можеха да развият историята с семеиството в началото на клипа.

Галена поставя стандарди с клиповете, но с песните напоследък е много слаба.

 

Успех Галке! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"МамаУраган" си остава върха в тези експерименти напоследък.

Дано тази песен е последната от този тип. Дрането и' хич не ми харесва.

Клипа е супер, едино малко повече можеха да развият историята с семеиството в началото на клипа.

Галена поставя стандарди с клиповете, но с песните напоследък е много слаба.

 

Успех Галке! :Vishenka_05:

 

Искрен галенин от А до Я.

Мен пък ме дразни виенето от 2:25 нататък....1000%20(29).gif

Аз и така не разбрах историята със семейството, нека ме светне някой, да разбера 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забелязвам, че Галена упорито копира Луна. Одеве мернах някакво интервю по Планета след концерта - със същата опашка ходи, даже прилича на нея в лице. Отделно сега четох текста, който някой потребител беше публикувал, и ползва думата Президент. Добре, че е Луна, толкова години им дава хляб.

Днес и аз бях на опашка. И аз имитирам Луна....

Галена е уникална, клипа е просто топ :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сори, Галено, ама не става!

Клипа започва интересно и още по средата става доста еднообразен.

Песента й е най-лошата за последните 5-6 години сигурно. Не го виждам като голям хит това. Единствено името й може да й помогне тук, но хората вече очакват нещо съвсем друго от нея и тива се усеща. И Боса й нямаше желания ефект, тук прогнозирам същото. Усеща се отлив при нея и колкото и швестерките й да крещят какъв “уникален” клип е направила, песента е мнооого слаба и в един момент това ще спре да работи, а тя ще изгуби инерцията си тотално. Няма право на много грешни стъпки още, ако иска да продължава да бъде смятана за “топа на топовете”.

 

Евентуално ако е подготвила албум и пусне много бързо след това втори сингъл, коренно расличен от този, тогава може да й се получат нещата и да бъде наистина интересна. Тук удари на камък и дори първоначален интерес заради името, както и ротацията “по дефоут” от DJ-те няма да я спасят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сори, Галено, ама не става!

Клипа започва интересно и още по средата става доста еднообразен.

Песента й е най-лошата за последните 5-6 години сигурно. Не го виждам като голям хит това. Единствено името й може да й помогне тук, но хората вече очакват нещо съвсем друго от нея и тива се усеща. И Боса й нямаше желания ефект, тук прогнозирам същото. Усеща се отлив при нея и колкото и швестерките й да крещят какъв "уникален" клип е направила, песента е мнооого слаба и в един момент това ще спре да работи, а тя ще изгуби инерцията си тотално. Няма право на много грешни стъпки още, ако иска да продължава да бъде смятана за "топа на топовете".

 

Евентуално ако е подготвила албум и пусне много бързо след това втори сингъл, коренно расличен от този, тогава може да й се получат нещата и да бъде наистина интересна. Тук удари на камък и дори първоначален интерес заради името, както и ротацията "по дефоут" от DJ-те няма да я спасят.

Да не забравяме и проваления и дует с Фики. Станаха вече много за тази година.

Евала за всяка дума. И аз нещо слично обяснявах в скандалите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спестете си негативните коментари.

Жената за пореден път се състезава сама със себе си.

Ако не ви харесва, винете собствените си ниски стандарти..

Да има забележки, но на фона,което получавате от колежките й!? :D :D

 

Нека продължава в същия дух! Да песента не е "Спри ме" или "Пак ли", но е нещо, което ще се слуша, нещо което впечатлчва и нещо, в което е вложено идея и т.н.. Различно е най-малкото, оценете го!

 

Уникална Галена!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички "негативни" коментари до момента са на място. Малко критика не пречи на никой. Точно от прекомерното хвалене на проектите и се взе за недостижима, загуби реална представа за себе си и започна да се изчерпва като продукт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички "негативни" коментари до момента са на място. Малко критика не пречи на никой. Точно от прекомерното хвалене на проектите и се взе за недостижима, загуби реална представа за себе си и започна да се изчерпва като продукт.

 

Никога не е твърдяла, че е номер едно или недостижима. Феновете й я гласим така, вие също я усещате така.

Ако искаш някой да те вземе насериозно в изказванията ти за Галена напиши нещо повече от "слабо". Аз лично не харесвам Преслава като образ. Изтъркана ми е - не може да ме изненада, безхарактерна ми е- вечно оправдания и молитви за хит и т.н.Не е нужно да изреждам- харесвам страшно много нейни песни.И въпреки, че не харесвам образа й, никога обаче няма да отрека, че Преслава е страшен глас и има невероятна харизма. Направете същото, признайте качествата на Галена. Защо я изкарвате бездарна, след като не е. Колко от "любимките" ви пеят в дискотеките. Миналата седмица бях на Галена, а по-миналата на Анелия. Ами съотношението е 90% към 30% за "бездарната".

 

Как може да се радвате на плейбек певачки?! Как може да не различавате усилия от отбиване на номер?Как може да не различите живо пеене от лайв запис?!

 

Ако Галена имаше самочувствието на Преслава, отдавна щяхме да сме забравили за втората.

Ще направите услуга на Преслава ако спрете да ги сравнявате, защото на този етап няма с какво да изпъкнете.Няма!

 

Два поздрава отправям: #ПростоШоу и По моята Кожа(уникална).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моето мнение от фейса:

Галена , този път прекали! Не те ли е срам от този видеоклип, пропагандиращ насилие?😡😠Срам нямаш ли, морал нямаш ли? Planeta TV / Телевизия Планета как можахте да допуснете тази тъпотия и простотия да види бял свят? С какъв акъл заснехте това видео с насилие, в което жена наранява друга жена и то право в очите? Давате ли си сметка сега колко озлобени дрисли ще тръгнат да копират Галена и да правят това?Минахте всички граници!Край! За пълен бойкот сте и вие, и "Пайнер"! За разкатаване сте по съдилищата, че пропагандирате насилие и показвате кадри с насилие! Сега, ако някое невинно момиче/жена пострада по подобен начин в реалния живот от действията, които някоя кифла е видяла в клипа, ще трябва да платите лечението на въпросната жертва и да живеете с мисълта, че сте съсипали завинаги нечий живот!Зрението е най - голямата човешка ценност! Гаврата с него е недопустима!😡😠И искате след всичко това публика да ви идва на концертите! Не, забравете! Нормалните хора няма да стъпим на ваш концерт повече! Минахте всички нормални, морални, етични и законови граници! За съд и пълен бойкот сте! В САЩ може и да е нормално нещо насилието и гаврата с хора, но не и тук! Молете се съдбата да не ви научи какво значи да страдаш!

"А колелото на съдбата се върти и може като мен и теб да те боли."

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...