Jump to content



Препоръчани коментари

Мен лично ме разочарова с това, че ще има само две нови песни. Ако не се лъжа в ''Обяснения не давам'' бяха доста повече. Трябваше да направи двоен албум. Един с вечни хитове и друг с нови песни. Успех на проекта и дано наистина направи концерт.
И аз съм разочарована - колко беста ще изважда, има мп3 албум с всички важни песни в нейното творчество, двоен бест за десетата година кариера и диск със златните си хитове от оная поредица на Пайнер, която те двете с Глория откриха. Съвсем спокойно можеше да ни спести отново "Шампанско"-то и останалите редовни и да издаде нови неща, плюс неиздадени никъде до момента парчета като "Всичко е наред", "The man", "Твое копие", "Уникална", "Ало, девойките", "Ех, любов", "Ще ти взема всичките пари", "Кралете", "Мога и без теб"... Слага малко повече нови песни и ето го албума. Не разбирам това нейно решение пак с претоплени манджи.

 

Иначе, ако направи концерт, ще е е истински празник. Поздравявам я за визията, все по-хубава е на 50 години, а "Твое копие" ме кефи все повече с времето. Учудих се по празниците, че децата на наше приятелско семейство знаят песента, макар да са ученици и едва ли Ивана точно е най-интересната им персона, разказаха ми, че слушат Арти, Джулия, Цветелина и Денис... Явно поне с последната песен не се изложи Ванча.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя Ванча последните 10 години не издава ли само бестове?

По-интересно щеше да е да отбележи годишнината с албум с чисто нови песни.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам се, че кака се активизира ама стига с тези бестове. Да изкара един нов албум, да лансира нови песни и клипове. Хората си искат старата чалга, а кака е ненадмината в нея. Нека забие и концерт най-сетне. Ще е интересно през 2019 Ванча да чества 20 години, а Гло - 25. Направо да правят общ концерт в Арената.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едната от двете песни пак е сръбски кавър. Всъщност може и двете да са такива, но аз за една знам. :1000 (29):

И какво, честно казано грам не ме интересува, те също напоследък правят маса кавъри... Нека песните да са добри, за да дръпне и да се завърне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле Колко ботокс има само бог знае
Видяла е от Галошка! :3fdb8960598fa63e:

 

Иначе, интервюто беше скучно, нищо не каза за професията си. за творчеството и т.н. Какво ни вълнува нас какво си говорели приятелките, които има?!

 

Поне стана ясно как е отслабнала и какъв проблем е имала.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вместо пак бест, да беше поне пуснала албума с ремикси от 2007 - сигурно още си седят готовите нови версии. 2 нови песни и за мен са малко защото по този начин прекалено бързо се приключва с уж нов албум. Но все пак чакам диска - интересно ми е как ще го представи. Успех! Дано наистина най-накрая направи концерт в София.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изглежда страхотно. Получи си добър, приятелски разговор. Знам, че са блиски с Венета.

Очаквах да обяви датата на концерта, както и да сподели нещо за "беста".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говорът й е станал много дразнещ, и както говори бързо, направо е нетърпима- не знам дали е от нови зъби, от ботокс, или и от двете. Тенът й също е ужасен, не й отива изобщо, прилича на монголка. Нищо съществено не видях и от интервюто, освен две възрастни жени, които седнали на кафе, си обсъждат ежедневните клюки. :mf_surrender: Струва ми се все пак ,че на Ванча й се отдава да е колежка на Ани Владимирова, но по- скоро в сексологията. Радвам се, че си е открила следващата професия след пеенето. :whistling: Също и, че е решила важен здравословен проблем и въпреки нещата, с които си е съсипала външния вид, вече изглежда доста по- добре в тяло и не е подпухнала. :)
Link to comment
Сподели в други сайтове

Говорът й е станал много дразнещ, и както говори бързо, направо е нетърпима- не знам дали е от нови зъби, от ботокс, или и от двете. Тенът й също е ужасен, не й отива изобщо, прилича на монголка. Нищо съществено не видях и от интервюто, освен две възрастни жени, които седнали на кафе, си обсъждат ежедневните клюки. :mf_surrender: Струва ми се все пак ,че на Ванча й се отдава да е колежка на Ани Владимирова, но по- скоро в сексологията. Радвам се, че си е открила следващата професия след пеенето. :whistling: Също и, че е решила важен здравословен проблем и въпреки нещата, с които си е съсипала външния вид, вече изглежда доста по- добре в тяло и не е подпухнала. :)

 

Хаха, колко злоба и ненавист има в този пост. И как извърташ нещата, за да си пуснеш отровичката. Очевидно Ивана не ти харесва.

 

Интервюто беше прекрасно и истинско, много мъдри неща се казаха, а Ивана не е изглеждала по-добре, откакто е на сцена.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха, колко злоба и ненавист има в този пост. И как извърташ нещата, за да си пуснеш отровичката. Очевидно Ивана не ти харесва.

 

Интервюто беше прекрасно и истинско, много мъдри неща се казаха, а Ивана не е изглеждала по-добре, откакто е на сцена.

 

То в Русе има ли някой, който не е злобен ми кажи ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми хареса, визуално. ТОП е.

По разсъждения е заприличала малко на Глория, въпреки че е освободена и може да говори за всичко. Трябваше разговорът да е фокусиран в юбилея ѝ на сцената - случки, равносметки и резултати, как ще го отбележи, малко повече разговори за музиката... много слаби интервюта от бг журналистите. Никога не се говори за песни, за творческия процес, за ретроспекция....идват ти Ивана, Глория, Дачева и ти ги разпитваш за мъже, секс и не знам си какво. Цирк.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...