Jump to content



Препоръчани коментари

Неее, спрете да поствате такива песни, че ми става много тъжно. Голяма е тази жена, винаги ще го твърдя! Има таланта да пее с такова чувство, че да усетиш и текста и емоцията, и всичко на песента. Дори никога вече да не пусне нова песен, такива, като тези ще ми напомнят защо толкова я обичам!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Неее, спрете да поствате такива песни, че ми става много тъжно. Голяма е тази жена, винаги ще го твърдя! Има таланта да пее с такова чувство, че да усетиш и текста и емоцията, и всичко на песента. Дори никога вече да не пусне нова песен, такива, като тези ще ми напомнят защо толкова я обичам!
Добре, хайде да го дадем по весело с три тупалки от слабия период, които боготворя! Разкош на разкошовете! :3fdb8960598fa63e:

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Цял живот" е нейната изповед! Ликувайте пред тази убийствено добра песен!

Мина и замина ... изгаври се с някаква смешна тв версия, скалъпена от турнето. Все едно не можа да снима хубав клип от рода на "Кръв ми капе.."

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мина и замина ... изгаври се с някаква смешна тв версия, скалъпена от турнето. Все едно не можа да снима хубав клип от рода на "Кръв ми капе.."
Което не я прави лоша песен. И "По моята кожа" мина и замина, защото беше само с тв версия, но е яка песен.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Което не я прави лоша песен. И "По моята кожа" мина и замина, защото беше само с тв версия, но е яка песен.

Ходовете на Ванча са неразбираеми за мен. Залага на някакви безумия като "Най-най", "Надуйте музиката", "Много си готин и "Кралете", а купища страхотни песни ги е зарязала да събират прах. И все пак тия, които изброяваме като "Последна чаша" са по-известни, ами какво да кажем за прелести като "Ако можех" и "А ми се плаче". :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ходовете на Ванча са неразбираеми за мен. Залага на някакви безумия като "Най-най", "Надуйте музиката", "Много си готин и "Кралете", а купища страхотни песни ги е зарязала да събират прах. И все пак тия, които изброяваме като "Последна чаша" са по-известни, ами какво да кажем за прелести като "Ако можех" и "А ми се плаче". :gun_bandana:
"Най-най" ми харесва много, за другите съм съгласна с теб. Тя е кръгла нула откъм стратегия и кариерно планиране. Но е разкошна по отношение на репертоар.

 

 

Ивана трябваше да клипира "Не искам да знаеш" и "Не ме боли", защото бяха много харесвани и имаха шанс за готови хитове.
Факт. Много силни песни, просто убийствени!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана трябваше да клипира "Не искам да знаеш" и "Не ме боли", защото бяха много харесвани и имаха шанс за готови хитове.

"Не ме боли" е уникална, много я харесвам. Но Ивана е патка на моменти, какво очакваш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма как да не се съглася и аз, че има песни, които ревяха за клипове. Такива са още "Има ли нещо ново", която уж беше снимала, "Пирова победа", на която не хареса видеото и го заряза, "Закъснях", "Чаша живот"... и още, и още...

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Не ме боли" е уникална, много я харесвам. Но Ивана е патка на моменти, какво очакваш?

Ми също като Глория. :д Не са хитри. Колко песни са пропилели... Ама то не може и талант, и всичко останало да е топ, все нещо ще куца - хора са все пак. Но според мен просто избягват да се понапъват. Ивана поне не е обещавала клипове наред, без да ги снима, като нашата.

 

 

Тая песен много я обичам, има яко драма на места.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми също като Глория. :д Не са хитри. Колко песни са пропилели... Ама то не може и талант, и всичко останало да е топ, все нещо ще куца - хора са все пак. Но според мен просто избягват да се понапъват. Ивана поне не е обещавала клипове наред, без да ги снима, като нашата.

 

 

Тая песен много я обичам, има яко драма на места.

 

Ивана и Глория са клипирали песни, които не са заслужавали клип, повече от други. Особено за Глория много съм се ядосвала. Като сами не могат да преценят добре и явно слушат грешните хора. Не знам, но често се е случвало такова нещо. Могат да се дават много примери за неадекватност и при двете. И също за празните обещания, като това с дуета, който още чакаме и няма и да чуем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Страх ме е" остана в сянката на гигантските хитове "Последна вечер" и "Грешна нощ". :gun_bandana:

 

"Последна вечер" е страхотна песен, но "Грешна нощ" никога не съм я харесвала колкото и голям хит да беше. "Страх ме е" е много по-добра и различна от тези двете. Различно послание и звучене има.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо ми се привидя''Обяснения не давам''. :1000 (29): Значи от тук обожавам''Ало,мамо''и''Лоши хора''. :Vishenka_05:
На мен любимата ми в този албум е:

 

 

 

"Последна вечер" е страхотна песен, но "Грешна нощ" никога не съм я харесвала колкото и голям хит да беше. "Страх ме е" е много по-добра и различна от тези двете. Различно послание и звучене има.
Ами "Грешна нощ" е доста ударна, няма начин да не се избухне на припева. Даже си мисля, че ако Ванча оправи правата и я забие на голям пайнерски концерт, ще има взрив още при първите звуци, които са много характерни.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами "Грешна нощ" е доста ударна, няма начин да не се избухне на припева. Даже си мисля, че ако Ванча оправи правата и я забие на голям пайнерски концерт, ще има взрив още при първите звуци, които са много характерни.

 

Пее ли я по участия сега?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ванча има много "скрити лимонки", но тя си знае само Шампанското, Кръчмата, Празника и №1 .. :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пее ли я по участия сега?
Да, доста е бомбастично.

 

 

Ванча има много "скрити лимонки", но тя си знае само Шампанското, Кръчмата, Празника и №1 .. :mf_surrender:
Е, пробва и с "Вик", "Убиец на любов" на турнето, а и с "Освободете дансинга" и "Седем дни". И "Това е парчето" е пяла. Винаги има добър прием, просто шампанското и кръчмата са твърде култови.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, доста е бомбастично.

Е, пробва и с "Вик", "Убиец на любов" на турнето, а и с "Освободете дансинга" и "Седем дни". И "Това е парчето" е пяла. Винаги има добър прием, просто шампанското и кръчмата са твърде култови.

Не само, че са култови, а и самото ръководство ги обожава и винаги ги иска на техни концерти, защото са най-масовите пайнерски хитове и всеки ги знае.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...