Jump to content



Препоръчани коментари

Зле е работата и с ретро песните и. Вероятно дори златните и хитове не се котират от младите в тубата които са основен генератор на гледанията. Как да има мотивация да пуска силни неща. ..

Така е , булдога е аут от всякъде...

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid...p;id=1200623289

 

Live от Търговище, Борово око. Препълнила е ресторанта.

Страхотно минаха и двете участия. Жалко, че в София нямаме подобен ресторант - на открито.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На това не му се вика разнообразен репертоар, а една свиня се опита да стане универсална.

 

Сега, може ли да пееш за ходене по мъже и после да пееш "Моя страна"...

 

Тази както пее за майката, така пее и за оставане по парфюм...

 

Както ти пее за загубата на близък, така ти пее и за пиянстване.

 

Ей това не уважавам в тази. Не, не е истински музикант този, който има всичко в репертоара. Това се казва "искам да съм универсална", за да може и на дърти години, като стане още по-противна и дебела да може и за 50 лв. да пее в кръчмата, ама да има пари.

 

Разбира се, за пари работим, ама заради тях се опростачи цяло едно поколение, което докато плаче и погребва, в следващия момент дърпа линии и се е*е безразборно. Същата работа. Тази знае ли за какво иска да пее?

 

Защитниците на Клаудова да не ми пробутват извинението с богатия репертоар. Това не е богат репертоар, това е селянка изкарва пари.

 

Лошо няма като е намерила как, Азис и той намери как, и хиляди момченца поискаха да си сложат рокля.

 

Гоним мангизи, а след тях какво оставаме не е ясно.. май.. нищо. Ивана е пример за продажен задник.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На това не му се вика разнообразен репертоар, а една свиня се опита да стане универсална.

 

Сега, може ли да пееш за ходене по мъже и после да пееш "Моя страна"...

 

Тази както пее за майката, така пее и за оставане по парфюм...

 

Както ти пее за загубата на близък, така ти пее и за пиянстване.

 

Ей това не уважавам в тази. Не, не е истински музикант този, който има всичко в репертоара. Това се казва "искам да съм универсална", за да може и на дърти години, като стане още по-противна и дебела да може и за 50 лв. да пее в кръчмата, ама да има пари.

 

Разбира се, за пари работим, ама заради тях се опростачи цяло едно поколение, което докато плаче и погребва, в следващия момент дърпа линии и се е*е безразборно. Същата работа. Тази знае ли за какво иска да пее?

 

Защитниците на Клаудова да не ми пробутват извинението с богатия репертоар. Това не е богат репертоар, това е селянка изкарва пари.

 

Лошо няма като е намерила как, Азис и той намери как, и хиляди момченца поискаха да си сложат рокля.

 

Гоним мангизи, а след тях какво оставаме не е ясно.. май.. нищо. Ивана е пример за продажен задник.

Тоест, това да си зад граница и да тъгуваш за родителите си, като в същото време като нормална жена обичаш да оставаш по парфюм за любимия мъж, е нещо свинско и ненормално? :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Животът е шарен, в него няма само един вид емоции и преживявания, така че не виждам защо който и да е изпълнител да е длъжен да прави песни само в една стилистика. Все едно ако говорим за самия Маринов, да кажем, че не е редно в рамките на един концерт да изпълни песента за жената в лятна жълта рокля и "За теб, Българийо".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дай всички да правят песни на една тема като Преса, която все е смачкана и пребита, или Татяна и Яница с техните кучки :D
Ама моля ти се... И още по-лошото е, че "селянка изкарва пари", сякаш това е благотворителен жанр и е престъпно да печелиш! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама моля ти се... И още по-лошото е, че "селянка изкарва пари", сякаш това е благотворителен жанр и е престъпно да печелиш! :3fdb8960598fa63e:

Аз и другите не виня за глупостите, които пеят. Щом творчеството им се харчи под формата на пълни клубове, какво лошо има? И горепосочените три, и Луна с нейните скандални текстове, и Гери-Никол с наркотичните оди и т.н. Всички са работнички и работят за пари. В тоя форум има много изкривени представи и се плюе по всекиго, който изкарва пари. Камелия им е все крива, че мислела за пари. Ами за какво да мисли? Да стават доброволки в Червения кръст!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лятото си мина половината, лелча още няма нова песен .. думи нямам с тази жена, ужас е!

Да си прекратява кариерата по-добре, то пък бива липса на нюх и усет за нещата :gun_bandana: И като се сетя, че след толкова чакане ще пусне някоя неслушаема чекия, насочена към "младото поколение" :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоест, това да си зад граница и да тъгуваш за родителите си, като в същото време като нормална жена обичаш да оставаш по парфюм за любимия мъж, е нещо свинско и ненормално? :mf_surrender:

 

На този дори не се занимавам да му чета натоварващите постове. Само, като прочета първите 2-3 думи и ми стига.

 

Лятото си мина половината, лелча още няма нова песен .. думи нямам с тази жена, ужас е!

Да си прекратява кариерата по-добре, то пък бива липса на нюх и усет за нещата :gun_bandana: И като се сетя, че след толкова чакане ще пусне някоя неслушаема чекия, насочена към "младото поколение" :mf_surrender:

 

Странно е наистина, че се бави. Не вярвам да няма основателна причина. Тук сигурно има хора, които знаят повече по въпроса. Иначе "Твое копие" си върви сигурно към 2, а в далечно бъдеще и 3 млн.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв успех!

 

Една свиня със 100 зора (и сръбски кавър, уау, сефте!) успяла да направи 2 млн. гледания, а за в бъдеще щели да станат дори 3!

 

Докато приемем еврото се надявам поне да са станали 5 млн. По новините викат, че до 2025 можело да се случи.

 

Второто го вярвам повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв успех!

 

Една свиня със 100 зора (и сръбски кавър, уау, сефте!) успяла да направи 2 млн. гледания, а за в бъдеще щели да станат дори 3!

 

Докато приемем еврото се надявам поне да са станали 5 млн. По новините викат, че до 2025 можело да се случи.

 

Второто го вярвам повече.

 

Пич, намали малко негативизма, ще се сбръчкаш рано-рано.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бе, то понякога е полезно да избълваш една доза хейт, вместо да го задържаш у себе си и да те твари, но така по няколко пъти да се изказваш по една и съща тема в такъв кратък отрязък от време, е, меко казано, притеснително.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бе, то понякога е полезно да избълваш една доза хейт, вместо да го задържаш у себе си и да те твари, но така по няколко пъти да се изказваш по една и съща тема в такъв кратък отрязък от време, е, меко казано, притеснително.

 

И това е в 97% от темите, в които се изявява. Не дай си Боже някой да пусне песен от Оцко - времето спира тогава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И това е в 97% от темите, в които се изявява. Не дай си Боже някой да пусне песен от Оцко - времето спира тогава.

Вика му се вербален онанизъм :whistling:

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пич, намали малко негативизма, ще се сбръчкаш рано-рано.
Имам чувството, че като са го обрязвали са клъцнали не само кожичката... :3fdb8960598fa63e:

 

Иначе Ивана наистина прекали със забавянето на новата бърза песен! Това нейното вече не знам какво е...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам чувството, че като са го обрязвали са клъцнали не само кожичката... :3fdb8960598fa63e:

 

Иначе Ивана наистина прекали със забавянето на новата бърза песен! Това нейното вече не знам какво е...

Защо пишеш само в тази тема?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...