Jump to content



Препоръчани коментари

Гласувайте в ранг листа, да разкараме Глора :D

 

Няма шанс. Чудя ти се как изобщо се вълнуваш за тая глупава ранг листа като малко дете. И през една седмица нова ранг листа, като всеки път е почти едно и също.

 

Камелия така или иначе никога няма да спечели това нещо. Сума ти народ я мразят заради Фокси и отчасти теб и ще гласуват напук за Глория, въпреки че не са си пуснали ново нейно парче повече от 2 пъти през последните 4-5 години. Да са плякат в дивака и 'ич да не ти дреме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гласувайте в ранг листа, да разкараме Глора :D

Никога не гласувам в подобни анкети и ги подминавам като бърз влак, но това изречение ме накара да гласувам. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия така или иначе никога няма да спечели това нещо. Сума ти народ я мразят заради Фокси и отчасти теб и ще гласуват напук за Глория, въпреки че не са си пуснали ново нейно парче повече от 2 пъти през последните 4-5 години. Да са плякат в дивака и 'ич да не ти дреме.

 

Камелия сигурно се е трогнала до дъното на душата си и сън не я хваща, че няма да спечели някаква анкета във форум известен с това, че там кмет е Фокси. :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия сигурно се е трогнала до дъното на душата си и сън не я хваща, че няма да спечели някаква анкета във форум известен с това, че там кмет е Фокси. :1000 (29):

Кмете, я кажете какво и колко откраднахте в тоя форум? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кмете, я кажете какво и колко откраднахте в тоя форум? :mf_surrender:

 

Значи, ние само даваме на този форум. При това безкористно. Нещо като майка Тереза сме. Имаше един момент, от времето когато закриха форума на ТВ Планета и се преместихме тук (пролетта на 2007-ма), до появата и утвърждаването, на обществените фейсбук профили на чалгарките (пролетта на 2010-та), когато тук заедно с нас бе и цялата пееща чалга. Направиха си дори профили, за да следят ежедневно конюнктурата в бизнеса, коментарите за песни, клипове и политиката в чалгата. Стигна се до там, Маргарита Лозанова да се притесни от наличието на Рамания и да забрани да се публикуват сканове от "Нов фолк", като предупреди Момо, че ще има санкции заради авторското и право. Дори се стигна до там, г-жа Главната редакторка да стигне до крайности, като пита в интервю Камелия за мен, понеже беше сигурна, че профилът foxy_vd е на Цветин. Така бях принуден да се разкрия пред хората, да си сложа снимките, профила в социалните мрежи, да покажа семейството си, въобще да ми видят мутрата, за да разберат, че не съм Цветин. Това пък от своя страна бе много тъжна новина за Маргото, защото не очакваше, че зад този профил ще има такъв като мен, който от години и говореше, че със списанието и е свършено, ако не спре да обслужва Пайнер и не стане независим коментатор като мен....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фолкси, разказяай.. Снощи имаше избухване в Видин, гледам било е пълно. Личи си, че е не е гостувала скоро при Вас!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фолкси, разказяай.. Снощи имаше избухване в Видин, гледам било е пълно. Личи си, че е не е гостувала скоро при Вас!!

 

Не избухване, а размазване. Всичко беше фул до дупка. А и като тя дойде у Видин тук нещо им става. Уж се менят поколенията, но при Камелия това не важи, поне при нас. Щом половината ми квартал дойде да я гледа, и то повечето дърти пръчове като мен е ясно. Тоя път и моите бяха на линия. Аз, жената, сина, брат ми, жена му, шурека му..... и т.н. Културно си пиехме двете шишета от промоцията, ама Камелия си нема работа да мине покрий наш'та маса на влизане, да се щракне с родата и айде още толкова и от брат ми. Така се наквасихме, че после на паузата в офиса не ставахме много за снимки.

 

Иначе, много странна програма. В първата част на "Целувай ме", "Усещам те още", "Щипни ме", "Истински мъж" и "Куклите" - здраво. "Луда по тебе", "Къде си ти", "Минута живот" и "Защо повярвах" - много здраво. Но във втората част при "Казни ме" на Весна Змиянац, "Плачи земльо" на Драгана Миркович, "Шушана, някаква на Слави Трифонов, "Дразни ме", " Ти си...", и "Залеза и зората" - направо делириум. Само не разбрах що Сашка качи пак "Луда по тебе" в профила и? Имаше доста по-добър избор този път. За втората част дойде собственика, с който и тая година ще правим панаира. Той е към 50 и тая наш'та чалга много не я тачи. Пие си там и кротува. Сашка обаче им подсказа на нея и Цветин кой е и като Кама запя сръбско, оня направо на черешата.

 

Иначе, който ти говори там онези популярни из форумите вицове как Кама нема хит от миналия век го остави да си говори. "Дразни ме" е д'зверски хит! В топ 3 за вечерта. Много добре си го наложи и резултатът е налице. И аз се съмнявах до снощи, че ще е само сезонно хитче, но съм много приятно изненадан от резултата. А тепърва тръгва по морето с лятната програма. За нови неща като клипове и песни не каза, но така трябва да бъде. Моята голяма уста трудно стои затворена и е здравословно да не знам подробности. Принципно трябваше да е на открито в другата дискотека, но добре стана че е в тази на закрито, заради дъждовете. Аз си мисля, че през август ще я викнат и там въпреки, че тя е сигурна, че щом е била в тази на центъра, на басейна няма да я вземат. Предстои да видим, но нещата много се раздвижиха тук това лято...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз да се обяснявам на някакво Меле и "десови" тролове? :1000 (29): Аз да им търся клипове, след като 10 години пускам такива, а насреща няма никога? Аз да влизам в обяснителен режим с хора, които 50 пъти са проверили във фейса на Кама да видят дали е пълно, пеят ли хората и т.н.? :hahaha: Това няма как да стане вече. Особено пък да се занимавам с Мелето, който отсъства от Рамания от 2-3 години, но винаги се съмнява в мен и Камелия. Охохохох.... минаха тия времена. Искам само да потърся старта със "Защо повярвах", понеже беше брутално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз да се обяснявам на някакво Меле и "десови" тролове? :1000 (29): Аз да им търся клипове, след като 10 години пускам такива, а насреща няма никога? Аз да влизам в обяснителен режим с хора, които 50 пъти са проверили във фейса на Кама да видят дали е пълно, пеят ли хората и т.н.? :hahaha: Това няма как да стане вече. Особено пък да се занимавам с Мелето, който отсъства от Рамания от 2-3 години, но винаги се съмнява в мен и Камелия. Охохохох.... минаха тия времена. Искам само да потърся старта със "Защо повярвах", понеже беше брутално.

 

Айде бе, Фоксич. Постни ми клип от "Дразни ме". Старите песни са ясни. Покажи какъв хит е "Дразни ме".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само приказки, а насреща някакви си участия, на които си пее хитовете и очаквано вдига публиката. Нещо ново, различно и хитово кога? Албум, балади, книга, концерт? Няма в вече онази амбиция от преди години щом с едни изяви сред пияни се задоволява.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде бе, Фоксич. Постни ми клип от "Дразни ме". Старите песни са ясни. Покажи какъв хит е "Дразни ме".

 

С удоволствие, но трябваше да си дадеш заявката вчера, а не днес. Ще го потърся, но трудна работа да го намеря. И все пак, щом аз се изненадвам от приема, значи има нещо. Няма да седна да пиша за него, ако няма. Иначе разбрах, че си посетил стената на Кама във фейса и си видял какво е качила. Разбрах, че и фенчетата на Райна са го направили, защото само това може да обясни побеснелите им постчета.

 

Довечера пращам сина в другата дикотека да види как е Гери Никол, че голема хвалба и за нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде бе, Фоксич. Постни ми клип от "Дразни ме". Старите песни са ясни. Покажи какъв хит е "Дразни ме".

 

Ти пък не мога да те разбера защо се съмняваш, че е хит. Тя се пускаше редовно в клубовете от лятото чак до януари, а може и още да я въртят при тая суша откъм хитове. Гледанията, дето ще стигнат 10 млн. не са случайни, нито са купени. Та ти се съмняваш, че на участие на Камелия хората няма да знаят песента и да избухват на нея? Стегни се..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз да се обяснявам на някакво Меле и "десови" тролове? :1000 (29): Аз да им търся клипове, след като 10 години пускам такива, а насреща няма никога? Аз да влизам в обяснителен режим с хора, които 50 пъти са проверили във фейса на Кама да видят дали е пълно, пеят ли хората и т.н.? :hahaha: Това няма как да стане вече. Особено пък да се занимавам с Мелето, който отсъства от Рамания от 2-3 години, но винаги се съмнява в мен и Камелия. Охохохох.... минаха тия времена. Искам само да потърся старта със "Защо повярвах", понеже беше брутално.

Ето ти от дразни ме. Дървен философе.

https://m.vbox7.com/play:875ddc2dc0

Link to comment
Сподели в други сайтове

С удоволствие, но трябваше да си дадеш заявката вчера, а не днес. Ще го потърся, но трудна работа да го намеря. И все пак, щом аз се изненадвам от приема, значи има нещо. Няма да седна да пиша за него, ако няма. Иначе разбрах, че си посетил стената на Кама във фейса и си видял какво е качила. Разбрах, че и фенчетата на Райна са го направили, защото само това може да обясни побеснелите им постчета.

 

Довечера пращам сина в другата дикотека да види как е Гери Никол, че голема хвалба и за нея.

 

Всички сме наясно, че Дразни ме е много далеч от Луда по тебе и другите й стари хитове. Затова не вярвам да е била в Топ 3 по прием.

 

Сашо ти е постнал по-горе сносен прием, но е далеч от класиките.

 

Между другото, не съм посетил стената на Кама, както и на която и да е чалгарка. Не са ми интересни, че да ги следя в социалните мрежи. Но пък Райна изкара втори хит за годината. Кама още не е пускала нищо през 2018.

 

Ти пък не мога да те разбера защо се съмняваш, че е хит. Тя се пускаше редовно в клубовете от лятото чак до януари, а може и още да я въртят при тая суша откъм хитове. Гледанията, дето ще стигнат 10 млн. не са случайни, нито са купени. Та ти се съмняваш, че на участие на Камелия хората няма да знаят песента и да избухват на нея? Стегни се..

 

Не се съмнявам за това че е хит, а че е била с топ 3 прием, при наличието на Защо повярвах, Ти си, Луда по тебе и други стари песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...