Jump to content



Препоръчани коментари

 

Мхм, мноо велик микс - Ванча си пее всичките 1001 актуални чекии, дето са толкоз брутално остарели, че даже не ги помня, и закрива с Лопов и Диаманти. Номер едно, няма никакво място за спорове.

 

За визуалната маскировка на тюлен и да съмнителното решение да викне Драго Чая за да затвърди е впечатлението за възроден цирк дори няма да повдигам въпрос.

 

 

Без коментар. Много печели от това, че микса и е наполовината от този на Ванча, 2 актуални хита, 2 от фонда, и стига толкоз.

 

Междудругото, нека да отбележа че публиката се чува много по гръмко при Камелия, и значително по-вяло при Ванча. Кой имал по-добър прием?

Да наречеш "Дъжд от рози" - "чекия"... :mf_surrender: И не ми се прави, че не помниш "Ние сме номер 1" и "Това е парчето", например! А иначе полудявам, като ми се замери с двойния аршин - нали Ивана закрила с Лопов и Диаманти, все едно на Камелия двата златни хита не са Луда за тобом на Брена и гръцко парче от по-миналия век, пято и от Сани и Панко... Само лелчето прави кавъри - щото и актуалния хит на Камелия тогава - "Целувай ме" не е тоталка на Китич, нееее...
Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия с 4 песни, от които 2 балади- разби публиката - сама с 9 мин. микс

 

 

Ивана си пее почти цялото творчество - 20 мин. с 50 човека на сцената, люлки, смяна на тоалети, Чая + Стояна и пак не виждам ефекта, който Камелия с лекота е постигнала.

 

И двете са били най-аплодирани, но не мисля, че Ивана е била - ПО. Категорично.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да наречеш "Дъжд от рози" - "чекия"... :mf_surrender: И не ми се прави, че не помниш "Ние сме номер 1" и "Това е парчето", например! А иначе полудявам, като ми се замери с двойния аршин - нали Ивана закрила с Лопов и Диаманти, все едно на Камелия двата златни хита не са Луда за тобом на Брена и гръцко парче от по-миналия век, пято и от Сани и Панко... Само лелчето прави кавъри - щото и актуалния хит на Камелия тогава - "Целувай ме" не е тоталка на Китич, нееее...

 

Нещо не коментираш приема, гледам.

 

Това е парчето определено го бях забравил, а Ние сме номер 1 - се сетих защо съм го блокирал. Ся не ми ги фали, еднодневки са си, никой не ги помни. Дъжд от рози е една от най-големите бози евър, която почна да ме отказва от фенщината на Ванча, и точно ми влиза в графата чекия.

 

Кавъри и кавъри - ся оригиналите на Камелия никой не ги помни, докато Лопов и Диаманти си се помнят, което не е плюс за Ивана. Да, нарочно преувеличено го написах, ефекта както виждам беше мигновен.

 

Другата голяма прецакня на леля бяха вечните 20+ минутни миксове, дето така и не се научи че не и бяха от полза. Така и не се научи по тоя начин да си прави подборка на репертоара, а давай сично наред.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия с 4 песни, от които 2 балади- разби публиката - сама с 9 мин. микс

Ивана си пее почти цялото творчество - 20 мин. с 50 човека на сцената, люлки, смяна на тоалети, Чая + Стояна и пак не виждам ефекта, който Камелия с лекота е постигнала.

 

И двете са били най-аплодирани, но не мисля, че Ивана е била - ПО. Категорично.

Творчеството на лелка се състои от над 150 песни. Хайде да не преувеличаваме, че го пее почти цялото в 20 минути. :3fdb8960598fa63e:

 

 

Нещо не коментираш приема, гледам.

 

Това е парчето определено го бях забравил, а Ние сме номер 1 - се сетих защо съм го блокирал. Ся не ми ги фали, еднодневки са си, никой не ги помни. Дъжд от рози е една от най-големите бози евър, която почна да ме отказва от фенщината на Ванча, и точно ми влиза в графата чекия.

 

Кавъри и кавъри - ся оригиналите на Камелия никой не ги помни, докато Лопов и Диаманти си се помнят, което не е плюс за Ивана. Да, нарочно преувеличено го написах, ефекта както виждам беше мигновен.

 

Другата голяма прецакня на леля бяха вечните 20+ минутни миксове, дето така и не се научи че не и бяха от полза. Така и не се научи по тоя начин да си прави подборка на репертоара, а давай сично наред.

Приемът е очевиден - името Ивана е скандирано, песните се пеят, хората я викат на бис. Публиката се забавлява като за последно. Какво толкова има да се коментира?

Това дали ти си забравил или не, дадена песен, не означава, че тя е масово забравена. На който и концерт да реши да поднесе Ивана "Ние сме номер 1", хората ще пеят, а "Това е парчето" я заби през 2012 (7 години след премиерата) пред огромна публика, заедно с "Не е ваша работа" и публиката избухна на първите тактове, пяха и т.н. Дори на "Парфюм" имаше реакция, която си беше сезонен хит, колкото да мине номерът. Същото е и на "Време за мъже". А тогава по-новите и плюти "Златен" и "Ало, девойките" също се пяха повече от други 'актуални" песньовки.

 

 

'Дъжд от рози" ще си я хваля колкото си поискам, една от най-яките авторски песни на Ивана е, твоите графи никому не са интересни! Оригиналът на "Луда по тебе" всички го помним, хайде да не се правим на ощипани!

Леля можеше да си позволи и 40 минути да пее, ако поиска, защото беше най-категоричната лидерка на фирмата, която нямаше абсолютно никаква кой знае каква конкуренция в силните си години. Нещо, което не можем да кажем за днешните "първи".

Ясно е, че харесваш повече Камелия, в което няма нищо лошо! Но да си измисляш и обобщаваш, само защото си се отказал от фенството към Ванча...

Link to comment
Сподели в други сайтове

По никакъв начин обаче не личи, че леля е по-добре приета от Камелия, напротив аз виждам по-бурно викане на Камелиевите песни. Сметни, ако и тя, като Ивана беше с 20 мин. и включи - Защо повярвах, Залеза и зората, Къде си ти, Няма шега, Ти си виновен...понеже до 2006 , не е като да е нямала хит до хит всяка година.

 

Една звезда може да взриви публиката и с 3 песни и с една, не ю трябват всичките й хитове, не й трябва да е последна, дори първа Камелия ги уби на следващото турне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че кой твърди, че Камелия до 2006 не е имала предимно хитове? Друг е въпросът, че тя не си беше направила такъв микс, какъвто предлагаш ти в другите градове, а отегчаваше и със "Забранена зона" и "Кажи ми как", но хайде...

Казвам само, че в миксът на мис "Чипровци" също преобладават кавъри. На един му се чуват повече аплодисменти за едната, на друг - за другата. Къде е скалата,

по която можем да измерим за коя се е викало повече? Общата еуфория е по-видима при Ивана. Което пак е субективно, защото АЗ го виждам така. Вие сте фенове на Кама, естествено, че ще напишете по-хубаво за нея. То според вас няма нещо, в което Ивана или някоя друга, някога, в нещо да е била по-добра! :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че кой твърди, че Камелия до 2006 не е имала предимно хитове? Друг е въпросът, че тя не си беше направила такъв микс, какъвто предлагаш ти в другите градове, а отегчаваше и със "Забранена зона" и "Кажи ми как", но хайде...

Казвам само, че в миксът на мис "Чипровци" също преобладават кавъри. На един му се чуват повече аплодисменти за едната, на друг - за другата. Къде е скалата,

по която можем да измерим за коя се е викало повече? Общата еуфория е по-видима при Ивана. Което пак е субективно, защото АЗ го виждам така. Вие сте фенове на Кама, естествено, че ще напишете по-хубаво за нея. То според вас няма нещо, в което Ивана или някоя друга, някога, в нещо да е била по-добра! :1000 (29):

То първо не и удачно да сравняваме 20 минутен микс с 9 минутен, някаак си не е равностойно. Камелия е включила 2 стари и 2 нови песни, Ивана над 10 песни пя, при това всичко, което й е.било хит.

Но някак си дори и тогава Луда по тебе е премазала всичко, което е пяла Ивана. Не видях такова пеене и викане и най-вече пляскане с ръце в приема на Ивана. Виж само, че при почването на Луда по теб, пбликата откача. Не напразно това е най-големия хит на чалгарка евър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То първо не и удачно да сравняваме 20 минутен микс с 9 минутен, някаак си не е равностойно. Камелия е включила 2 стари и 2 нови песни, Ивана над 10 песни пя, при това всичко, което й е.било хит.
Що се касае до Ивана, отново не си точен на 100 процента - не, Ивана не пя на този концерт всичко, което е било хит. Не чухме нито "Грешна нощ", нито "Къв си ти, бе", нито "Убиец на любов", нито "Време за мъже", нито "Освободете дансинга". Толкова са дали от Пайнер - толкова е пяла.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Що се касае до Ивана, отново не си точен на 100 процента - не, Ивана не пя на този концерт всичко, което е било хит. Не чухме нито "Грешна нощ", нито "Къв си ти, бе", нито "Убиец на любов", нито "Време за мъже", нито "Освободете дансинга". Толкова са дали от Пайнер - толкова е пяла.

Всичко което беше актуален хит.

 

Иначе не съм съгласен. Формата на тия измислени сборни концерти ша го нищим друг път, ма да дадеш и на най-голямата звезда 1/3 от концерта е безумно, като иска да си прави самостоятелен, а не да окупира мястото да се покажат по-клетите и колежките. Голямата звезда може да гръмне и с 1 правилно подбрана песен. Точно затова посочвам че през годините, с толкоз отделено време, лелче не се научи да си прави подборка на хитовете.

 

И не, не го казвам само като фен на Камелия, публиката я отразява много повече отколкото Ивана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Що се касае до Ивана, отново не си точен на 100 процента - не, Ивана не пя на този концерт всичко, което е било хит. Не чухме нито "Грешна нощ", нито "Къв си ти, бе", нито "Убиец на любов", нито "Време за мъже", нито "Освободете дансинга". Толкова са дали от Пайнер - толкова е пяла.

Еми трябвало е да налага и новите песни от 2006, все пак са актуални. Но за сметка на това е пяла - Не е ваша работа, Диаманти, Шампанско и сълзи, Като на 17, Ние сме номер 1, все песни били големи хитове за времето си. 10 песни срещу 4 - а ефекта да приемем е еднакъв. Просто едната не си даде зор а взриви стадиона - сама :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми трябвало е да налага и новите песни от 2006, все пак са актуални. Но за сметка на това е пяла - Не е ваша работа, Диаманти, Шампанско и сълзи, Като на 17, Ние сме номер 1, все песни били големи хитове за времето си. 10 песни срещу 4 - а ефекта да приемем е еднакъв. Просто едната не си даде зор а взриви стадиона - сама :)
Не беше съвсем сама! Двете цици и розовите лепенки си дадоха своето! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не беше съвсем сама! Двете цици и розовите лепенки си дадоха своето! :3fdb8960598fa63e:

Ами да се учат от най-добрата. За това казвам, че ефекта при едната е постигнат с лекота, а другата малко се е постарала да вика цирка, да сляга люлки, рокли, балети, Драганка и Стоянка...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами да се учат от най-добрата. За това казвам, че ефекта при едната е постигнат с лекота, а другата малко се е постарала да вика цирка, да сляга люлки, рокли, балети, Драганка и Стоянка...
Хахахаха, това пък с люлката беше много готино! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия още от самото начало не харесва Ивана..след като кака ви Ванча стъпи в Пайнер и всичко отиде на вятъра с тези проценти за албуми, участия..

не само Кама я е споменавала, ами и Рени, Екстра Нина и някой си още там .. и пак да кажа, че Ивана си има песни за всякакви поводи и за това народът си я обича! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия също беше с около 15+ минути микс на Мура Мега. Клипът, който коментирате е от съкратената версия, която излъчваха по бтв- на всички им бяха отрязали по 2-3 песни :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

9265192W.jpg

Помним ли това клипче, което Анелия качи в инстаграма си, а после навсякъде ги писаха, че били фиркани.

Уникални са и трите !

 

От кога е това, не съм го виждал.

Някъде има ли го видеото?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Липсва му според мен :3fdb8960598fa63e:

 

Така е, то се усеща. Не смее да прави концерти с нейните заместнички (Деса и Емануела). Не е сигурен в тях на голяма сцена, а и те не му дават основание за оптимизъм с последните си изяви. С Камелия е друго. Тя е проверена много пъти. Резултатът там е гарантиран, ама не е при него. А как би се хвалил с менторството и за втора година не е истина....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...