Jump to content



Препоръчани коментари

"Мъжете всичко искат"? "Бели нощи"? "Радост-тревога"?

 

ОК, ама платиненият диск си е платинен и оборотите са основният критерий. Или поне така ни обясняваха от Пайнер, докато Ивана бе топ певица...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не оспорва платинения албум на Камелия, Фоксе!

Но тези години бяха златни и за Деса и Глория. Сашо попита кои техни песни се доближават до тогавашните хитове на Кемъл - отговарям. Ивана също има една песен от същата година, която е златен АВТОРСКИ хит!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не оспорва платинения албум на Камелия, Фоксе!

Но тези години бяха златни и за Деса и Глория. Сашо попита кои техни песни се доближават до тогавашните хитове на Кемъл - отговарям. Ивана също има една песен от същата година, която е златен АВТОРСКИ хит!

Хитове - да. Колкото на Кама - не. Нито на Деса, нито на Гло, нито на Ванча - никоя не си наложи песни емблеми през годините, както направи Кама.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хитове - да. Колкото на Кама - не. Нито на Деса, нито на Гло, нито на Ванча - никоя не си наложи песни емблеми през годините, както направи Кама.
Напротив, Ванча наложи достатъчно песни - емблеми. Просто не я харесваш! :1000 (30):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив, Ванча наложи достатъчно песни - емблеми. Просто не я харесваш! :1000 (30):

Ванча има много хубави песни, но не наложи нито една като нейна емблема, всмисъла на както Камелия наложи Луда по тебе.

 

А колко я харесвам или не и защо, е друга тема. Но като оправдание е много плоско от твоя страна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ванча има много хубави песни, но не наложи нито една като нейна емблема, всмисъла на както Камелия наложи Луда по тебе.

 

А колко я харесвам или не и защо, е друга тема. Но като оправдание е много плоско от твоя страна.

Не е плоско, а очевидно. Ходиш навсякъде след мен да ми обясняващ как не е направила това или онова. Всички разбрахме, че не я харесваш и това е твое право. Но да кажеш, че не е наложила своя песен - емблема, е смешно пък от твоя страна. Та тя има няколко! :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че задължително ли е дадена певица да си има само една песен-емблема? Мадона само с една ли е? Лили Иванова?

Според мен това на Ивана е един от възможно най-добрите варианти- човек да не знае кой ѝ е най-големия хит, дали "Нещо нетипично" или "Шампанско и сълзи", "Ах, тези пари" или "Празник всеки ден" и т.н.

И във връзка с това според мен Камелия трябваше да направи своя емблема Залеза и зората. Това е една от най-прекрасните песни в жанра евър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единствената причина, поради коята Камелия успя да наложи двете песни от 2000 година като тотални хитове и до днес е, че се спука да ги пее на почти всеки концерт и всяко турне. Тя ги вгради в съзнанието на хората до степен, че и на сън на бутнеш някой, ще ти запее "Луда по тебе ще си остана".

 

Това е нещо, което Глория и Деси Слава не направиха по ред причини, когато трябваше да го направят, и резултатът е на лице - техните мегахитове от 2000 година не са толкова популярни към днешна дата. Деса изпусна да втълпи в главите на хората "Мъжете" и "Бели нощи", Глория си изпусна шанса с нейния мастодонт от въпросната година - "Сбогом, адиос".

 

Ивана също можеше да наложи "100 патрона", но знаем, че там правата не са уредени, а и нея май я е срам от тая песен (!?).

 

Иначе "Радост-тревога" хит и до днес? Хахах, това ме разсмя. Та тя не беше чак толкова голям хит през 2000, камо ли сега. Говоря за младата аудитория. Иначе майка ми и баба бяха луди по нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е плоско, а очевидно. Ходиш навсякъде след мен да ми обясняващ как не е направила това или онова. Всички разбрахме, че не я харесваш и това е твое право. Но да кажеш, че не е наложила своя песен - емблема, е смешно пък от твоя страна. Та тя има няколко! :mf_surrender:

Не вървиш, след като единствения тука си ти да ходиш кат цветарка да ни обясняваш какво била, не била направила казала и тн Камелия.

 

Колкото до песни емблеми, вече видяхме че още от 2006та емблемите на Кама са маса по-добре приемани от хитовете на Ванча. Паметта ти е явно доста къса, когато ти изнася.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не вървиш, след като единствения тука си ти да ходиш кат цветарка да ни обясняваш какво била, не била направила казала и тн Камелия.

 

Колкото до песни емблеми, вече видяхме че още от 2006та емблемите на Кама са маса по-добре приемани от хитовете на Ванча. Паметта ти е явно доста къса, когато ти изнася.

Аз пред теб нямам желание да вървя! Човек, който твърди, че Ивана няма песен - емблема, не с паметта, а цялостно с мозъка има проблеми! Да не говорим колко злобливи и женско-хапливи са ти постчетата... Успокой топката и оправи хормоналния дисбаланс. Ивана го направи, може и при теб да стане! :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пред теб нямам желание да вървя! Човек, който твърди, че Ивана няма песен - емблема, не с паметта, а цялостно с мозъка има проблеми! Да не говорим колко злобливи и женско-хапливи са ти постчетата... Успокой топката и оправи хормоналния дисбаланс. Ивана го направи, може и при теб да стане! :mf_surrender:

 

И аз имам хормонален дисбаланс. Растат ми ненки и вулва. Ивана дали ще може да помогне? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мъжете си бе емблема за Деса. Просто впоследствие Две сърца я измести. Бели нощи е песен на десетилетието. Кавъри и правеха и в чужбина и Азис. Две сърца без да е мазно тия е с повече гледания от Луда по тебе към днешна дата

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Две сърца без да е мазно тия е с повече гледания от Луда по тебе към днешна дата

 

Е, да, след като изтриха три клипчета на "Луда" с по няколко милиона всяко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз имам хормонален дисбаланс. Растат ми ненки и вулва. Ивана дали ще може да помогне? :3fdb8960598fa63e:
Камелия е специалистка по частта с ненките и вулвата... :mf_surrender:

Разбирам, че хомосексуализмът ви обрича на самота и пустота с годинките...Тъжно е, но давайте го малко по-сериозно!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия е специалистка по частта с ненките и вулвата... :mf_surrender:

Разбирам, че хомосексуализмът ви обрича на самота и пустота с годинките...Тъжно е, но давайте го малко по-сериозно!

 

То и затлъстяването обрича на самота, не знам дали знаеш...

 

Не дай си Боже детето ти да стане гей някой ден. И на най-върлите хомофобки се случва. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не оспорва платинения албум на Камелия, Фоксе!

Но тези години бяха златни и за Деса и Глория. Сашо попита кои техни песни се доближават до тогавашните хитове на Кемъл - отговарям. Ивана също има една песен от същата година, която е златен АВТОРСКИ хит!

Хубаво го каза - доближават се :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

То и затлъстяването обрича на самота, не знам дали знаеш...

 

Не дай си Боже детето ти да стане гей някой ден. И на най-върлите хомофобки се случва. :3fdb8960598fa63e:

Не съм хомофобка, но тази "леля Ан" е нагла и досадна!

 

 

Хубаво го каза - доближават се :Vishenka_05:
Тоест, да разбирам, че и ти твърдиш, че Деса и Ванча нямат песни - емблеми?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм хомофобка, но тази "леля Ан" е нагла и досадна!

 

Ще ни свикнеш на всички с времето. ЛелятиАн е култов образ с тънко, но режещо чувствто за хумор и понякога крайни изказвания. Ценен кадър е за форума. Той самият е бивш Иванов.

 

Много емоционално ми се струва, че реагираш на някакви недотам важни неща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мъжете си бе емблема за Деса. Просто впоследствие Две сърца я измести. Бели нощи е песен на десетилетието. Кавъри и правеха и в чужбина и Азис. Две сърца без да е мазно тия е с повече гледания от Луда по тебе към днешна дата

Камилия в момента от 3 клипа на Луда по теб има почти 4 млн.

А преди това изтрита 2 клипа с по милион и нещо.. Защо се правите на ударени, не знам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камилия в момента от 3 клипа на Луда по теб има почти 4 млн.

А преди това изтрита 2 клипа с по милион и нещо.. Защо се правите на ударени, не знам.

Десислава на Казваш че ме обичаш отиват над 8 а на Две сърца отиват към 5. Към днешна дата Две сърца прави повече от Луда по теб. Всички имат изтрити милиони. Десислава също

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава на Казваш че ме обичаш отиват над 8 а на Две сърца отиват към 5. Към днешна дата Две сърца прави повече от Луда по теб. Всички имат изтрити милиони. Десислава също

 

Тихо. Тези факти не са ни удобни. Сус!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм хомофобка, но тази "леля Ан" е нагла и досадна!

Тоест, да разбирам, че и ти твърдиш, че Деса и Ванча нямат песни - емблеми?

Глупости, никога не съм твърдял това. Имат емблеми и то няколко. За мен те двете и Камелия имат най-много песни емблеми и то мега хитове. Но както писаха по-нагоре, Камелия успя да наложи до N-та степен Луда по теб, Ти си и Защо повярвах, за да ги наречем, като най големите хитове евър. Особено Луда по теб е пята толкова много пъти и всеки път вади най-силния прием на концерта. Отричаш ли това?

Отричаш ли, че Луда по теб е и една от най-пятата песен от Колежки на Камелия по участия в ютуб и вибокс има изпълнения на - Андреа, Ваня, Галена, Преслава, Анелия, Джулия, Адриана... това само на прима виста, ако се разровя щу намеря и длуги. Отричаш ли, че Луда по теб е пята по.риалитиа на времето - Деса Биг Бр, Комиците ,Камелия - Биг брадър (когато беше водеща) , Music idol и т.н.т.

Освен песента е включена в платинения диск на Камелия - единствен обявен официално !

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава на Казваш че ме обичаш отиват над 8 а на Две сърца отиват към 5. Към днешна дата Две сърца прави повече от Луда по теб. Всички имат изтрити милиони. Десислава също

Еми това ти кязвам, Камелия сега е с почти 4 млн. от другите клипове до момента щеше да е с поне още 3млн от горе.

Казваш, че ме обичаш - дует с Азис.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...