Jump to content



Препоръчани коментари

Аз някак си се сещам за “Аматьорка” като слушам песента. :1000 (29): Нямат нищо общо и вероятно това е леко обидно за песента на Деса, но мисля че и като популярност ще е на същото ниво. Общото може би ми е липсата на ритъм. :1000 (29):

 

Иначе аз нямам проблем с обложката. Какво и е? :1000 (29):

Аххахах, да. :1000 (29): Но ако бяха наблегнали на тези кадри, сигурно от СЕМ щяха да се задействат. Деска да стане за резил. :1000 (29):

Е,нищо . Щеше да трупа гледания от чикиджиите. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз някак си се сещам за “Аматьорка” като слушам песента. :1000 (29): Нямат нищо общо и вероятно това е леко обидно за песента на Деса, но мисля че и като популярност ще е на същото ниво. Общото може би ми е липсата на ритъм. :1000 (29):

 

Иначе аз нямам проблем с обложката. Какво и е? :1000 (29):

Аххахах, да. :1000 (29): Но ако бяха наблегнали на тези кадри, сигурно от СЕМ щяха да се задействат. Деска да стане за резил. :1000 (29):

Ами нещо не ме кефи обложката, не знам. :1000 (29): Може би, защото я сравнявам с много по-добрата друга снимка.

СЕМ всъщност не бяха ли направили някакъв проблем именно на Започваме на чисто?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е,нищо . Щеше да трупа гледания от чикиджиите. :3fdb8960598fa63e:

:roll1:

 

SG, нямам спомен. :1000 (29): Помня, че за “Върнах ти го” на Яни имаше скандал. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледам коментарите по клипа в ютуб. Доста се кефят хората, а е хубаво, че има и критики.

Все пак хората никога няма да възприемат Десислава като гадната кучка сексмашина, а това ме радва :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледам коментарите по клипа в ютуб. Доста се кефят хората, а е хубаво, че има и критики.

Все пак хората никога няма да възприемат Десислава като гадната кучка сексмашина, а това ме радва :1000 (29):

Нормално е да има много хубави коментари при все, че проектът е направен, за да го хареса публиката за един сезон и после да го забравят. Но на мен нещо ми се губи усещането за Деси Слава у него, само в маниера на самото пеене се улавя.

Да видим дали поне хит ще стане, де.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

 

SG, нямам спомен. :1000 (29): Помня, че за “Върнах ти го” на Яни имаше скандал. :1000 (29):

Чак сега ти видях коментара, нещо съм отвикнал в темата за Деси да се пише толкова. :1000 (29):

На Яница скандала всички помним. :3fdb8960598fa63e: Но нещо ми се върти и за на ДС.

 

BTW новата звучи много яко на добри слушалки. :walkman: Целта да ме зариби е постигната, но въпреки това продължавам да се надявам на повече за идните проекти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак сега ти видях коментара, нещо съм отвикнал в темата за Деси да се пише толкова. :1000 (29):

На Яница скандала всички помним. :3fdb8960598fa63e: Но нещо ми се върти и за на ДС.

 

BTW новата звучи много яко на добри слушалки. :walkman: Целта да ме зариби е постигната, но въпреки това продължавам да се надявам на повече за идните проекти.

Може да са били някакви клюки. Щом не са махнати надениците, всичко е точно. :3fdb8960598fa63e:

 

И аз си я пусках на слушалки с бас и всичко останало, не е зле. Отсега ми е ясно, че като отида на дискотека ще се разбия, ако изобщо се завърти по дискотеките де.. Много е тромава. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може да са били някакви клюки. Щом не са махнати надениците, всичко е точно. :3fdb8960598fa63e:

 

И аз си я пусках на слушалки с бас и всичко останало, не е зле. Отсега ми е ясно, че като отида на дискотека ще се разбия, ако изобщо се завърти по дискотеките де.. Много е тромава. :1000 (29):

Според мен е точно за дискотеките, а това е и нещото, което не ми допада. :1000 (29): И по махалите ще се слуша много, а точно те направиха Назмилер най-гледания чалга клип за годината. :roll1:

 

Хайде, ще се примирим този път, че пусна толкова див комерс и ще й се кефим, все пак преди това доста ни радва с балади. :1000 (29): Но да не си и помисля да продължи да предлага само такива комерси! :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох след нея автоматично ми тръгва сестричката й Въртележката, която поначало си ми беше някаква guilty pleasure в плейлиста с по-умерени песни, а сега покрай Деса вече ще са две такива парчета. :1000 (29):

Настоящата ситуация ми напомня онази около Пленница на любовта и Мръсни поръчки- неочаквани, зарибяващи дивотийки. :1000 (29): Към маанетата от предишни години няма да се връщам. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Повечето хора се кефят, с което песента ще изпълни целта си. Иначе гледам, че и с гледанията върви доста добре. При все, че Пайнер нито са я избрали за трендинг, нито зпаочва като им се отвори канала в ютуб. Да ѝ ударят едно рамо вече :D Поне до първия милион ххаа

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен ми се струва, че се приема предимно добре. Изненадващо. :1000 (29): Но всъщност не е толкова изненадващо, защото публиката си пада по кръшните ритми и ДС го е съобразила като за парчето, с което се завръща. А феновете ще си почакаме още за нещо като Не го прави хах. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ясно е, че няма да остане в златната ѝ колекция хитове, но ще се завърти в дискотеките и ще гърми :D Аз гледам и коментарите в тубата, повечето я хвалят :D Дано сега не започне да пуска само подобни неща :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще мине 300 000 тази вечер. Коментарите продължават да бъдат позитивни. Явно е залипсвала не само на нас :1000 (29): Много съм добра, много съм добра :az:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен обаче е на път да забави темпото след първоначалния интерес. Ако това се случи дано поне да й дойде като един вид урок. Огромен интерес към нея има и ще има, но след толкова дълга пауза завръщането трябва да е на по-високо ниво, за да удовлетвори повече хора и да задържи интереса повече.

Иначе песничката си е зарибявка, но срока й на годност може да се окаже дори още по-кратък, отколкото сме очаквали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен обаче е на път да забави темпото след първоначалния интерес. Ако това се случи дано поне да й дойде като един вид урок. Огромен интерес към нея има и ще има, но след толкова дълга пауза завръщането трябва да е на по-високо ниво, за да удовлетвори повече хора и да задържи интереса повече.

Иначе песничката си е зарибявка, но срока й на годност може да се окаже дори още по-кратък, отколкото сме очаквали.

Тази песен със сигурност не става за завръщане. Реално това и е втората самостоятелна след "Гледай да не бъркаш", която също не блести много. :1000 (29):

 

Очакваме ли баладата на Магда да е с Десана? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен със сигурност не става за завръщане. Реално това и е втората самостоятелна след "Гледай да не бъркаш", която също не блести много. :1000 (29):

 

Очакваме ли баладата на Магда да е с Десана? :3fdb8960598fa63e:

Въпреки всичко си струва да отбележим, че песните й в новата Пайнерска ера продължават да се различават една от друга, почти няма копиране. Само Гледай да не бъркаш е опит за Майната ти 2. :D

С Деси е, уж. Слави или някой друг Десов го беше писал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпреки всичко си струва да отбележим, че песните й в новата Пайнерска ера продължават да се различават една от друга, почти няма копиране. Само Гледай да не бъркаш е опит за Майната ти 2. :D

С Деси е, уж. Слави или някой друг Десов го беше писал.

Еее, "Майната ти" е толкова брутална... Не знам Деса с кой акъл прави подобни опити. Тая песен няма копиране. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен със сигурност не става за завръщане. Реално това и е втората самостоятелна след "Гледай да не бъркаш", която също не блести много. :1000 (29):

 

Очакваме ли баладата на Магда да е с Десана? :3fdb8960598fa63e:

Ако ще прави песен с Магда, по-добре нищо да не чакате.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доволно се приема. Вече е втора в набиращи, дано стане и първа. Зарибява, просто липсва малко по-избухбаща мелодия в припева. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еее, "Майната ти" е толкова брутална... Не знам Деса с кой акъл прави подобни опити. Тая песен няма копиране. :1000 (29):

То "И на всички като тебе" си е Топ проект и заради клипа. Поне като прави опит за продължение, да направи и на клипа, а не да пуска нещо далеч по-евтино. :1000 (29):

Но сега не ми се говори за евтини клипове, защото още не съм доволен, че новия не е на нивото на четирите й бруталистични клипа откакто отново е в Пайнер. :1000 (29): Да я похвалим поне, че вече участва и в режисурата на проектите си, след като през годините е правила музиката и е писала текстовете на други. Малко изпълнители са такива таланти.

 

Ако ще прави песен с Магда, по-добре нищо да не чакате.

Магда е доста добра в баладите, според мен ще се получи нещо интересно. Гласовете им са коренно различни, а противоположностите понякога правят неочаквано добра комбинация.

 

Доволно се приема. Вече е втора в набиращи, дано стане и първа. Зарибява, просто липсва малко по-избухбаща мелодия в припева. :1000 (19):

 

Тя поначало си Е за номер 1. :1000 (29): Не знам каква е тази глупост да се изкачва стъпало по стъпало. Други песни като избухнат дебютират на номер 1 още в първите часове. Както си мисля, че може да се получи с парчето на Скандау, между другото. Това ще е голяма комедия- ден и нещо да заслужаваме номер 1, а накрая да ни блокира току-що появила се песен. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Магда е доста добра в баладите, според мен ще се получи нещо интересно. Гласовете им са коренно различни, а противоположностите понякога правят неочаквано добра комбинация.

 

Не ми харесва Магда, за мен е от безличните от много години насам. Преди ми харесваше с първите си песни, но вече не. Не искам балада точно с нея, но виж с Джордан още една ще приема на драго сърце. "Ангелите плачат" ми стана любима, слушах я много в кофти период и съм и навъртяла доста гледания. Песен уникат :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...