Jump to content



Препоръчани коментари

преди 22 минути, Амброжка. каза:

Как си позволил това човекоподобно да ти навлиза в личното пространство? :1000(29)::1000(29)::1000(29):

Само на мен ли ми спира сърцето всеки път, когато си пусна това видео?

 

Човекоподобното някога ми беше съученик... Завинаги сме свързани.:1000(29):

Прекрасно завръщане, което разби сумати възгледи. Доказа Мойто зайче като един от хитовете на годината, Две сърца като златен хит, а Някой ден като най-големия й хит без фирма. Направо се изумявам какъв удачен подбор правеше за миксовете си по концерти и с какъв хъс пееше в началото... а после какво стана...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Амброжка. каза:

Как си позволил това човекоподобно да ти навлиза в личното пространство? :1000(29)::1000(29)::1000(29):

Само на мен ли ми спира сърцето всеки път, когато си пусна това видео?

 

Треперя като девствена ученичка на това изпълнение.

Жестоко изпълнение, обаяние и самочувствие на сцената. Невероятна е❤️

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

В играта на Absolut ще участват още трима изпълнителя. Сред успеха на участието на Дес няма начин да не поканят още някоя чалгарка за ди джей, чакам с нетърпение да разбера коя ще е. Нашата от нищото се сдоби с ново постижение в списъка Първа в това хихи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи бях на чалготека за първи път от сто години и Дес я пуснаха със След 1000 жени и До тук. За новата ми казаха, че често я въртяли. И в YouTube и Spotify върви по-добре от предната, мисля че и в други стрийминг платформи. Закриваме една не съвсем безхитова година.

Обявила е участия за януари, което е крайно нетипично за нея. След декември винаги си взима почивка. Искаше ми се и този път да го направи, защото гласът й несъмнено има нужда от рестарт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Senhor каза:

Не разбирам защо някои хора не вземат насериозно и малкото опити да се направи нещо интересно тук. Не съм отделил от така или иначе малкото си свободно време, за да отчитам гласове за Клеа и Мая Нури, баси...

Какво общо имаше това с Деса? :dontgetit: Ако гледаш чак толкова сериозно на форума, по-добре недей да си отделяш от ценното време за чалга класацийки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Gerganafen каза:

Какво общо имаше това с Деса? :dontgetit: Ако гледаш чак толкова сериозно на форума, по-добре недей да си отделяш от ценното време за чалга класацийки.

Сори, грешна тема, исках да го постна в Скандалите. И изобщо не гледам насериозно на форума, просто исках реално да видим кои са ни любимите песни, а не да гледам тролене.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Senhor каза:

Сори, грешна тема, исках да го постна в Скандалите. И изобщо не гледам насериозно на форума, просто исках реално да видим кои са ни любимите песни, а не да гледам тролене.

Така или иначе ще завършат на последните места в най-добрия случай. Ще се види кои са любимите песни. А и е много по-забавно да ги гледаме тези двете някъде там, отколкото Ариа на първо място, макар и с приятна песен.

И за да не е спам- Деси Слава.:happyppl:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

След 1000 жени за първия месец:

- над 1.8 милиона гледания в YouTube с фен клипчетата, 24k харесвания на официалното.

- 37k стрийма в Spotify (песента беше качена няколко дена по-късно)

- участие в класации на други стрийминг платформи

- номер 1 във всички оцелели поп-фолк класации (Сигнал, Веселина, Ранглист)

- ротация по клубовете

- широко одобрение.

Изглежда, че нещата са по-добре от предната, която си беше доказана като що-годе успешна. Ще пиша След 1000 жени в списъка със сезонните/големите хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Ъпдейт на повечето големи/сезонни успехи на Деси Слава през годините:

1998 - "Синя птица",  "Любов насън", "Заклевам те"

1999 - "Нямам проблеми", "Шоколад за двама"

2000 - "Мъжете всичко искат", "Мила моя, мили мой", "Бели нощи" и др.

2001 - "Завинаги", "Жадни за любов", "Следи от сълзи" и др.

2002 - "Две сърца" и почти всички други песни от албума "Мистерия"

2003 - "Думи две", "Няма те до мен", "Не вярвам"

2004 - "Просто забрави", "Лъжа", "Бъди добро момче" и още няколко от албума "Любовта е само чувство", също и "Жадувам" и "Знам, че боли"

2005 - "Не си ми спешен", "Казваш, че ме обичаш"

2006 - "Невъзможно е да спрем", "Замълчи", "Някой ден" и още няколко от "Сладки сънища"

2007 - "Регетон и малко чалга"

2008 -  "Черен сняг", пробив на "Never End" в популярна латиноамериканска компилация

2009 - "Два магнита", "Не издържам", пробив на "My Pleasure, My Pain" в MTV

2010 - "Искам те пак", "Острието", "Agapi Mou"

2011 - "Пленница на любовта", "Най-неправилният мъж", "I Like"

2012 - "Не искам без теб", "Моето друго аз", "Only One", "Мръсни поръчки"

2013 - "Пусни го пак"

2014 - "Мойто зайче"

2015 - "В твоите очи", "Не го прави"

2016 - "Нека да е тайно", "В друг живот", "И на всички като тебе", "Отново се родих", "И това ще преживея"

2017 - "Ангелите плачат"

2018 - "Много съм добра", "Да вдигнем шум"

2019 - "Вторник беше", "След 1000 жени"

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен винаги ми е харесвала. Куплетите са особено добри, припевът би могъл да бъде малко по-запомнящ се някак си. Изпяването е добро. Сигурен съм обаче, че тя няма идея, че има подобна песен. Аз днес се присетих за това... тооооооооооолкова любимо леле. Спомени, спомениии:

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
От 12.01.2020 г. от 21:02, SG каза:

Ъпдейт на повечето големи/сезонни успехи на Деси Слава през годините:

1998 - "Синя птица",  "Любов насън", "Заклевам те"

1999 - "Нямам проблеми", "Шоколад за двама"

2000 - "Мъжете всичко искат", "Мила моя, мили мой", "Бели нощи" и др.

2001 - "Завинаги", "Жадни за любов", "Следи от сълзи" и др.

2002 - "Две сърца" и почти всички други песни от албума "Мистерия"

2003 - "Думи две", "Няма те до мен", "Не вярвам"

2004 - "Просто забрави", "Лъжа", "Бъди добро момче" и още няколко от албума "Любовта е само чувство", също и "Жадувам" и "Знам, че боли"

2005 - "Не си ми спешен", "Казваш, че ме обичаш"

2006 - "Невъзможно е да спрем", "Замълчи", "Някой ден" и още няколко от "Сладки сънища"

2007 - "Регетон и малко чалга"

2008 -  "Черен сняг", пробив на "Never End" в популярна латиноамериканска компилация

2009 - "Два магнита", "Не издържам", пробив на "My Pleasure, My Pain" в MTV

2010 - "Искам те пак", "Острието", "Agapi Mou"

2011 - "Пленница на любовта", "Най-неправилният мъж", "I Like"

2012 - "Не искам без теб", "Моето друго аз", "Only One", "Мръсни поръчки"

2013 - "Пусни го пак"

2014 - "Мойто зайче"

2015 - "В твоите очи", "Не го прави"

2016 - "Нека да е тайно", "В друг живот", "И на всички като тебе", "Отново се родих", "И това ще преживея"

2017 - "Ангелите плачат"

2018 - "Много съм добра", "Да вдигнем шум"

2019 - "Вторник беше", "След 1000 жени"

Малко си се поулял. Пленницата, Острието и Искам те пак са сред най големите и флопове. Една Забранен от същия период беше далеч по успешна. 

Между другото Шушано от Прекали в момента е доста актуален в БГ. Да му се натисне за дует. Този тип колаборации са мега успешни, а Деса има нужда от голям хит. Ядосвам се, че не е като колежките да се натягат за дуети... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък не мисля, че трябва да се занимава непременно с търсене на хит. Самостоятелни песни по-добре, даже нещо по-малко комерсиално. След 1000 жени се приема добре. На мен ми се слуша нещо маааалко по-лирично от нея. В стил два магнита. А какво стана, изцяло ли пропадна турнето ѝ в САЩ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Slavi каза:

Малко си се поулял. Пленницата, Острието и Искам те пак са сред най големите и флопове. Една Забранен от същия период беше далеч по успешна. 

Между другото Шушано от Прекали в момента е доста актуален в БГ. Да му се натисне за дует. Този тип колаборации са мега успешни, а Деса има нужда от голям хит. Ядосвам се, че не е като колежките да се натягат за дуети... 

За Острието мисля, че си се въртеше по дискотеките. Но аз по онова време за първи път тръгвах по клубове и може да съм си поукрасил в съзнанието хитовостта й. :D Абе беше си нещо малко и сезонно, като за да отчете годината.

Забранен и Прекали дори не ги помня от кои години бяха- толкова минали и заминали, че... :D

Комерси не искам от нея. Стигат 5 последователни след раждането и още няколко бързи и бавни чалги преди това. Да вземе да се сети, че има и фенове... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Надуваме ли този шедьовър 3 месеца след премиерата му? Като гледания мисля, че се движи сравнително добре и като нищо ще си събере 5-6 милиона, които пак са малко за такъв проект, ама.

 

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Амброжка. каза:

Надуваме ли този шедьовър 3 месеца след премиерата му? Като гледания мисля, че се движи сравнително добре и като нищо ще си събере 5-6 милиона, които пак са малко за такъв проект, ама.

 

Постоянно си я слушам и не ми е омръзнала! ❤️

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък доста бързо ми омръзна, даже някак не ме зариби прекалено. За сметка на това пък още си слушам Вторник беше, че и Много съм добра

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами такъв им е живота на последните й песни- грабват те в началото, пускат ги чат-пат по дискотеките, а после повечето хора ги забравят. Като работи за клубовете, а не за себе си и феновете- толкова ще получава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

“След 1000 жени” най-накрая чукна 3 милиона в канала на Планета. Не са кой знае колко, но като гледам последните песни на Анелия, Джулия, Емануела, Джена и Малката и дишат яко прахта. Това ако не е успех, незнам. ♥️ Обичам го това Фатме и няма отказване, какъвто и гьобек да ми предложи. Дължи ми някое Айфонче след цялото и бутане във форума от моя страна. 

 

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фатмедже е най харесваната фолк певица към 2020 на Сигнал бг. Да и е честито. 🥰

Аз лично не съм очаквал, че има кой да я подкрепи. Добре дошла е приятната изненада. Както е обещала да бъде по активна през тази година, очаквам да се засили. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

А на мен ми се струва, че е на път да ми се потвърди теорията, че е чакала новия договор, за да се стегне. Мисля си, че още през 2014 с Митака са се разбрали нещо в нейна полза ако за 5 години му се докаже като послушно агънце. Твърде странно е, че точно след ноември започна новата й засилка- След 1000 жени, Имаш ме, участия дори през януари, а сега и награда за най-харесвана.

Голяма грешка обаче да не клипира Имаш ме. Ще завърши като Грим по дланите. С тази разлика, че е по-комерсиална и навярно ще я въртят доста по клубовете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, SG каза:

А на мен ми се струва, че е на път да ми се потвърди теорията, че е чакала новия договор, за да се стегне. Мисля си, че още през 2014 с Митака са се разбрали нещо в нейна полза ако за 5 години му се докаже като послушно агънце. Твърде странно е, че точно след ноември започна новата й засилка- След 1000 жени, Имаш ме, участия дори през януари, а сега и награда за най-харесвана.

Голяма грешка обаче да не клипира Имаш ме. Ще завърши като Грим по дланите. С тази разлика, че е по-комерсиална и навярно ще я въртят доста по клубовете.

Те може и без клип да я завъртят. 

Ще прави ли тя дует с Анелия през 2020?

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...