Jump to content



Препоръчани коментари

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Сигурно сте го виждали вече - аз преди две години го открих този запис и мога да кажа убедено, че тази песен направо е писана за Тодор Колев - играе я чудесно. Ванчо от Ку-ку бенд е в бенда и тук.

 

Иначе аутфита на Деса не е за коментар изобщо - едно време с такива перуки рекламираха бои за коси доколкото помня.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

На мен ми беше по-весело да тролим в скандалите, но щом си казал хахаха.

Песента на гага е уау и първата е скандално добра. Последното звучеше супер също, на мнохо добро ниво и различно от оригинала. Мнооогоо по-чувствено . Бих искал тези изпълнения на ммп3 бахти.

 

Иначе май наааай-любимо май ми е на гага, просто много пъти съм се надявал едната ми любимка да изпее песен на една от другите ми любимки.

 

Пс. Сега чакам гага да изпее много съм добра 😄

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахаха :D Хич не е за подценяване (в случая надценаване) вкуса американски btw. Май ви го бях разказвал ама миналата година като пътувахме из пущинаците реших да им пусна Бг музика и, разбира се, Дес преобладаваше в различни стилове. На следващия ден слушахме плейлиста на единия колега с рап, поп, кънтри и изведнъж прогърмя Много съм добра. Българите бяхме в шок. Пича си я е харесал, намерил я и си я сложил в любими.😄

По темата- Алилуя е най-въздействаща песен като цяло, макар и песента на Гага също да действа силно заради филма. В Сеньорита ми харесва, че е с Ангелския глас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 12.10.2020 г. от 19:16, NazzkO каза:

На мен ми беше по-весело да тролим в скандалите, но щом си казал хахаха.

Песента на гага е уау и първата е скандално добра. Последното звучеше супер също, на мнохо добро ниво и различно от оригинала. Мнооогоо по-чувствено . Бих искал тези изпълнения на ммп3 бахти.

 

Иначе май наааай-любимо май ми е на гага, просто много пъти съм се надявал едната ми любимка да изпее песен на една от другите ми любимки.

 

Пс. Сега чакам гага да изпее много съм добра 😄

@ENJOYми ги прати в мп3 на пощата. Ще ги кача като имам малко повече време. В кой сайт става най лесно?

На мен Алилуя ми е любимо засега❤️

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 12.10.2020 г. от 18:13, Slavi каза:

Да възродим сектата! 

Въпроса ми е кое изпълнение на Макарона ви е любимо до този момент? 

Always remember us this way 🔝🔝🔝

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 16.10.2020 г. от 14:23, Slavi каза:

Помним ли това

 

Не го бях гледал от 2007 сигурно. Сладка неадекяатница. Доста е израстнала като изказ

Леле-мале каква селска пръчка е в началото 🤣

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубаво е да се види израстването в изказа на някой. :D

И как индиректно казва, че е влизала във форума на Планета да чете отзиви за албума. Да вземе да влезе и сега в Рамания след второто напускане, ще се уплаши какви ги говорим не от днес. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Обаче все си мисля, че опита на Азис да накара зрителите да не гласуват за Макарона беше заради соления мъфин, който изяде. Много му личи злобата която изпитва към Деска. Ама и тя не му остава длъжна😁

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Slavi каза:

Обаче все си мисля, че опита на Азис да накара зрителите да не гласуват за Макарона беше заради соления мъфин, който изяде. Много му личи злобата която изпитва към Деска. Ама и тя не му остава длъжна😁

Нали уж са големи приятели каква злоба?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, RumyanaFen каза:

Нали уж са големи приятели каква злоба?

От повече от 5 години не са приятели. Нито знае дали е в Пайнер или не, нито как се казва приятелят и, нито, че се е научила да готви. 

Ако бяха приятели, тя щеше да му каже за упастието си там и да не я разкрива от самото начало. 

Не случайно получи специален мъфин😁

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

От повече от 5 години не са приятели. Нито знае дали е в Пайнер или не, нито как се казва приятелят и, нито, че се е научила да готви. 

Ако бяха приятели, тя щеше да му каже за упастието си там и да не я разкрива от самото начало. 

Не случайно получи специален мъфин😁

Азо: Тоя кекс е солен, ужас!

Алекс: Това е мъфин, бе... селянин!

:roll1:

Десс смаза!:notworthy:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

Обаче все си мисля, че опита на Азис да накара зрителите да не гласуват за Макарона беше заради соления мъфин, който изяде. Много му личи злобата която изпитва към Деска. Ама и тя не му остава длъжна😁

от самото начало иска да я разкара. Той от тук разбра за нея и затова така караше журито да се съгласят, че е тя и агитираше. За да може да я изкара, така й не прости, че го заеба защото е използвач и интригант. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя сама се разкри като пя Сеньорита с Ангелския глас. Азис я посочи още на втория лайф, но малко хора повярваха тогава. Тя беше фаворит след първите две изпълнения, но като се потвърди коя е интересът намаля. Имам чувството, че Халваджиян й е казал да се разкрие, за да печели повече от нея, но това я лиши от шанса за победа. Трябваше да е на по-късен етап.

Но за Азо съм съгласен, че нещо не е на кеф. Не бих се изненадал да му е отказала дует наскоро. На него, световната звезда...😄

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...
преди 32 минути, pacho каза:

Това официално ли е или някой си е правил опити?

 

Стига де, не ми казвай, че сефте го чуваш. Това излезе 2004 в беста, с който Димитров се опита да подбие продажбите на "Любовта е само чувство".

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, omline каза:

Стига де, не ми казвай, че сефте го чуваш. Това излезе 2004 в беста, с който Димитров се опита да подбие продажбите на "Любовта е само чувство".

Да, наистина сефте го чувам. Звучи много хубаво, макар че и оригиналът ми е топ. Бас ловя, че Токича си е играл? :D Запазената му марка "ааааааааааа" е вкарал на 100 места.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...