Jump to content



Препоръчани коментари

О, да, и клипа на Някой ден е супер. Но аз имах в предвид цялостното ниво на баладично видео, а не нещо, което е било добро като за времето си. В това отношение наистина не се сещам за друг баладичен клип като В друг живот и Черен сняг откъм идейност, обстановка, заснемане, ефекти... Може би Фалшива кожа на Камелия... но то ако Камелия няма хубави клипове- кой? :1000 (29): Радвам се, че и Десислава дръпна много при тях откакто е в Пайнер.

"В друг живот" и за мен е уникален продукт. Песента дори не е точно балада. Точно различното поднасяне ме впечатли и мен. Дори "И това ще преживея" ми звучи някак безлично до "В друг живот". Самата идея за вмъкването на френски и цигански е страшно добра. Клипът е заснет перфектно. Според мен това е най-силният самостоятелен проект на Деси в Пайнер. Мисля, че за "В друг живот" се е вдъхновила от " Without u" на Sergio, която също обожавам.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

"В друг живот" и за мен е уникален продукт. Песента дори не е точно балада. Точно различното поднасяне ме впечатли и мен. Дори "И това ще преживея" ми звучи някак безлично до "В друг живот". Самата идея за вмъкването на френски и цигански е страшно добра. Клипът е заснет перфектно. Според мен това е най-силният самостоятелен проект на Деси в Пайнер. Мисля, че за "В друг живот" се е вдъхновила от " Without u" на Sergio, която също обожавам.

 

Мисля, че говорим за клипове на балади, които певиците могат да изпълнят и на живо ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

"В друг живот" и за мен е уникален продукт. Песента дори не е точно балада. Точно различното поднасяне ме впечатли и мен. Дори "И това ще преживея" ми звучи някак безлично до "В друг живот". Самата идея за вмъкването на френски и цигански е страшно добра. Клипът е заснет перфектно. Според мен това е най-силният самостоятелен проект на Деси в Пайнер. Мисля, че за "В друг живот" се е вдъхновила от " Without u" на Sergio, която също обожавам.

Не е фолк балада. Умерено рнб. Ритъм и блус. Една от малкото песни, в които циганските вокали са на място. Поне от 2-3 места се е вдъхновила за този проект. Много добър саунд и няма и нотка чалга в проекта.

 

С кое право ми е много любима. Нареждам я в топа на фолк баладите. И Галена има 2-3 песни на които настръхваш от изпълнението им - С кое право,, Утешителна награда и Сама :Vishenka_05:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Как са я изкарали жертва. Каква мелодрама :1000 (29):

 

Защо не съм я чувал тази песен. Коя е ? От кой албум? Аз май нямам първия с орк. Раднево.

СИгурно е от там, кой ще ми го прати :1000 (24):

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.vbox7.com/play:7fae44b3

Деска ако направи този ретро хит в нейн вариант ще бъде мега, ултра, гига, хипер хит :Vishenka_05:

 

 

Коя е тая песен, не ми се отваря :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси по-добре да направи свои си авторски песни в ретро стил, като Хабиби и Мотел, отколкото да възражда някои чужди. Тя с Ангелите плачат постигна нещо такова, между другото, неслучайно това се очертава по някое време да стане не само нейната най-гледана балада, а и най-гледаната за жанра изобщо. Само още 3-4 милиона и е минала "В друг живот".

Но и ако възражда ретро песни, пак би й се получило, като на Наско ментата. Тя просто е артист, който хората възприемат в различни светлини. Но на мен лично ми се иска по-често да ни припомня и нейната си светлина, която първа въведе в жанра- на поп и ар енд би дива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ааа, никакви такива мазнотии от Десислава вече :feminist_en:

Искам свежо звучене и много пеене :) :3fdb8960598fa63e: Дали скоро ще е на корица с бебока?

Да! Само Мойто зайче, Истински щастливи и Невъзможно е да спрем харесвам от по танцувалните. Дори и там и мазно на моменти, но прилично. Днес визитна картичка не са и Мъжете или Бели нощи, ами Две сърца . Бавните умерените и неща жънат повече успех. Защо да се забива с песни с които така и хората не възприемат поднесени от нея. И с Острието пробва и с Пленницата, и с Мъжете 2. Колежките и мечтаят да правят подобни баладични песни хитове , но знаят от опит че милион едва минават, а на Деси без проблем се котират повече и от клубните хитачки и цинични чалги. Сега и е времето да експериментира и да прави все по музикантски неща. Дано се възползва.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предполагам, че за момента Деси записва една или две нови поп-фолк песни, които за да има какво да пусне преди да се завърне официално за сцената..и същевременно да записва и по фолклорния албум..а и може да прави и поп-фолк албум да ни изненада с цели два албума тази година..Дай Боже..че и тя по едно време искаше и двата проекта да ги завърши и без това е дала обещание. :Vishenka_05: Дори още от сега си я представям, каква готина и пищна мадама ще е след раждането и с нови цветове по косите.. :3fdb8960598fa63e: Очаквам си я с голямо нетърпение не само аз, но и всички ние Десовите.. :Vishenka_05: :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Предполагам, че за момента Деси записва една или две нови поп-фолк песни, които за да има какво да пусне преди да се завърне официално за сцената..и същевременно да записва и по фолклорния албум..а и може да прави и поп-фолк албум да ни изненада с цели два албума тази година..Дай Боже..че и тя по едно време искаше и двата проекта да ги завърши и без това е дала обещание. :Vishenka_05: Дори още от сега си я представям, каква готина и пищна мадама ще е след раждането и с нови цветове по косите.. :3fdb8960598fa63e: Очаквам си я с голямо нетърпение не само аз, но и всички ние Десовите.. :Vishenka_05: :3fdb8960598fa63e:

Tя уж снима 2 клипа пролета на 2017 в Гърция, но пусна само Гледай да не бъркаш. Така че мисля, че ще ни изненада с още някой нов проект преди да започне официално работа :Vishenka_05:

Според мен преди средата на лятото няма шанс да започне участия.. Да не кажа до есента...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Tя уж снима 2 клипа пролета на 2017 в Гърция, но пусна само Гледай да не бъркаш. Така че мисля, че ще ни изненада с още някой нов проект преди да започне официално работа :Vishenka_05:

Според мен преди средата на лятото няма шанс да започне участия.. Да не кажа до есента...

 

Знае ли..а пък и може да приема участия само близо до София... а бе има време...нека сега да си гледа бебока...и ще дойде време и за кариерата да мисли. Предполагам, че гласът и е отпочинал и е насъбрала много нови идеи, нови песни..а бе тя обича така да ни изненада и да пази песни! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Tя уж снима 2 клипа пролета на 2017 в Гърция, но пусна само Гледай да не бъркаш. Така че мисля, че ще ни изненада с още някой нов проект преди да започне официално работа :Vishenka_05:

Според мен преди средата на лятото няма шанс да започне участия.. Да не кажа до есента...

Няма смисъл да почва рано участия вместо до си гледа детето. И също не смятам, че ще го направи. Ще е хубаво просто да пусне 1-2 песни, нещо силно, което да държи публиката докато се завърне отново. Дано е нещо хубаво, като дуетите с Джордан. "Гледай да не бъркаш" не е мойта песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прави ми впечатление, че "И това ще преживея" поддържа много добри гледания вече сума ти време. На мен ми е страшно любима и се дразнех, че в началото тук беше обявена за по-долно качество от "В друг живот" и едва ли не провал. Времето обаче показва друго. Няма да се учудя, ако направи 10 млн. в следващите две години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прави ми впечатление, че "И това ще преживея" поддържа много добри гледания вече сума ти време. На мен ми е страшно любима и се дразнех, че в началото тук беше обявена за по-долно качество от "В друг живот" и едва ли не провал. Времето обаче показва друго. Няма да се учудя, ако направи 10 млн. в следващите две години.

Дано ги направи, заслужава и повече даже. И на мен ми е любима, Деса е вложила много чувство в изпяването. За мен е една от най-силните и песни от всички.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма смисъл да почва рано участия вместо до си гледа детето. И също не смятам, че ще го направи. Ще е хубаво просто да пусне 1-2 песни, нещо силно, което да държи публиката докато се завърне отново. Дано е нещо хубаво, като дуетите с Джордан. "Гледай да не бъркаш" не е мойта песен.

И аз смятам така. Дори една година би биило нормално да си стои вкъщи. От толкова години иска второ дете, а и винаги е имала болката за това, че Майки се е родил в пика на славата и в първите 4-5 години от детството му, Деси е ходила научастия интензивно в цяла БГ. Иначе не е лоша идея по 2-3 участия да прави в София от Август например. За 2-3 часа нощно време, малкия дори няма да усети , че мама не е била вкъщи.

Днес ще гледаме първите кадри на Деси с Борис в Папараци :Vishenka_05:

 

Прави ми впечатление, че "И това ще преживея" поддържа много добри гледания вече сума ти време. На мен ми е страшно любима и се дразнех, че в началото тук беше обявена за по-долно качество от "В друг живот" и едва ли не провал. Времето обаче показва друго. Няма да се учудя, ако направи 10 млн. в следващите две години.

И аз много се кефя на успеха точо на това парче, защото то беше подарък за феновете и, клипа е много натурален и изчистен, няма цици, рокли, дивани. Но забелязвам, че при баладите хитове почти винаги лайковете растат бързо като при хитачките, но гледанията им изостават спрямо клубните терминатори, което може би е логично, впредвид тов, че не се ротират балади по клубовете, а всяка мазнотия се промотира в чалготеките, което допринася за гледанията и успеха на парчето. на 35 000 лайка клубните хитачки минават 10-11 милиона. Но баладите не Същото беше при Болка в минути и Обичам те. И все пак много от големите хитове излезли в този период днес макар и с по 10 милиона са замръзнали на някой милион, докато И това ще преживея бавно, но славно вече 14 месеца се подвизава сред 70те най слушани песни в БГ. Впредвид, че баладата не е комерсиална и лесно запеваема, не очаквах да мине 5 милиона, но се радвам, че в бг има хора, които ценят подобни песни. ДесиСлава разби едноотнай големите клишета на чалгаджийките и опрвданията им защо не првили балади и стойностн музика. Уж не се били слушали от хората... Това, че чалготеката няма да я завърти, не означава, че няма да стигне до хората. Такива успехи са по сладки от успеха на И на всички като теб, защото втората се е праавила с цел да е мегахит със скъп клип, а баладата е правена от сърце за почитателите и.

Ангелите плачат също и даде нова засилка в тубата и за 4-5 месеца от излизането на дуета с Джордан, И това ще преживея е направила над милиони половина. До края на годината се надявам поне още 2 да закове.

При В друг живот скъпия клип и циганския вокал много допинесоха за успеха на песента и бързото стигане на 10 милиона....

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

ДесиСлава разби едноотнай големите клишета на чалгаджийките и опрвданията им защо не првили балади и стойностн музика. Уж не се били слушали от хората... Това, че чалготеката няма да я завърти, не означава, че няма да стигне до хората.

Ето това е много важно да се подчертае и запомни. Към 2018 Десислава е име, значително спомогнало завръщането на баладичното звучене в жанра. Докато другите едвам се осмеляват да пускат по една балада на няколко години, тя пусна три за 2 години, плюс участие в още две на Константин- и петте супер успешни, със сигурност сред най-успешните в YouTube ерата. Струва ми се, че ако отново стане мода да се пускат повече балади и ако тези балади вземат да се забелязват, то причината ще е, че Десислава е отворила пътя за другите изпълнители, показвайки им, че и днес такива песни се оценяват и дори имат потенциала да останат във времето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето това е много важно да се подчертае и запомни. Към 2018 Десислава е име, значително спомогнало завръщането на баладичното звучене в жанра. Докато другите едвам се осмеляват да пускат по една балада на няколко години, тя пусна три за 2 години, плюс участие в още две на Константин- и петте супер успешни, със сигурност сред най-успешните в YouTube ерата. Струва ми се, че ако отново стане мода да се пускат повече балади и ако тези балади вземат да се забелязват, то причината ще е, че Десислава е отворила пътя за другите изпълнители, показвайки им, че и днес такива песни се оценяват и дори имат потенциала да останат във времето.

Нормално да е така. Десислава е топ на баладите. Глория и Емилия също много добре им се получават.

Една от любимите ми балади на Дес е "Черен сняг" :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нормално да е така. Десислава е топ на баладите. Глория и Емилия също много добре им се получават.

Една от любимите ми балади на Дес е "Черен сняг" :Vishenka_05:

Десислава, Глория и Емилия в баладично трио- ето това би разбило! :3fdb8960598fa63e:

Черен сняг е един от най-изпипаните проекти на ДС някога- и откъм песен, и откъм клип. Дори не знам защо се води, че и била недооценена само защото ФЕН тогава започваха да се правят на интересни. Намери си начини да достигне до хората и си беше баладичен хит, със сигурност най-запомнящият се проект на Десислава за въпросната година. И самият факт, че и днес се помни и се води еталон за качествен продукт от старото време е показателен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава, Глория и Емилия в баладично трио- ето това би разбило! :3fdb8960598fa63e:

Черен сняг е един от най-изпипаните проекти на ДС някога- и откъм песен, и откъм клип. Дори не знам защо се води, че и била недооценена само защото ФЕН тогава започваха да се правят на интересни. Намери си начини да достигне до хората и си беше баладичен хит, със сигурност най-запомнящият се проект на Десислава за въпросната година. И самият факт, че и днес се помни и се води еталон за качествен продукт от старото време е показателен.

Да почват да работят по балада! :3fdb8960598fa63e:

Сетих се и за "Най-неправилният мъж"... вярно, че не е но нивото на "Черен сняг", но на мен ми харесва, а и доста си се слушаше тогава. А тук някои твърдят, че Деса извън Пайнер нямала хубави проекти и била залязла. Дали? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...