Jump to content



Препоръчани коментари

Емилия имала предчувствие, че нещо ще се случи часове преди тежкия инцидент

 

Имам някакво лошо предчувствие. Едва ли ще се видим в петък на участието ми в Петрич. Това е споделила часове преди инцидента фолкпевицата Емилия с най-верния си фен и ловец на автографи – учителя по география Тодор Петров. В сряда вечерта певицата била на участие в Пловдив. Преди него била на фризьор, а Тошко я придружил, пише „Телеграф”.

 

„Държеше се странно. Тя има дарба и усеща разни неща. За пръв път не искаше да я гримират, а каза, че сама щяла да се погрижи за това по-късно”, спомня си Петров. След програмата й в пловдивска дискотека към, 4.30 часа двамата си поговорили. „Тогава ми каза, че предчувствала нещо. Сподели, че през деня ще пътува към Гълъбово за абитуриентския бал на племенника си”, разказа Тодор. На раздяла фенът напомнил на Емилия, че ще се видят в петък, когато трябвало да има участие в Петрич. „Е, как пък ще се видим тогава? Едва ли ще се случи”, отговорила певицата. След това му дала 30 лева , които да си харчи. „Не знам защо го направи. Друг път не се е случвало, а ние сме доста близки и аз я следвам навсякъде. Сигурен съм, че знаеше, че предстои инцидент”, убеден е учителят по география.

 

източник: https://www.marica.bg/v-plovdiv-emiliq-imal...cle-130349.html

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тошко ли? :1000 (29):

Да. Кой друг. От 10 кладенеца вода извади, за наследница на Ванга само дето не я обяви. А това с 30те лева сигурно е равно на последно сбогом :1000 (29):

Емилия му е казала , че сигурно няма да се видят в Петрич, защото ще предупреди изришно охраната да не допускат това лице в заведението...

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да. Кой друг. От 10 кладенеца вода извади, за наследница на Ванга само дето не я обяви. А това с 30те лева сигурно е равно на последно сбогом :1000 (29):

Емилия му е казала , че сигурно няма да се видят в Петрич, защото ще предупреди изришно охраната да не допускат това лице в заведението...

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Грозничък е и психопатийска визия има определено. Но й е верен вече толкова години и тя си го обича. С такова впечатление съм останал от поведението й във Фейсбук.

 

За предчувствията точно човек Риби би трябвало да знае и да е изпитвал усещания-предвещания, че нещо ще се случи. Аз съм имал такива. Може и да е вярно, а може и Тодорица просто да търси медийно внимание.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Грозничък е и психопатийска визия има определено. Но й е верен вече толкова години и тя си го обича. С такова впечатление съм останал от поведението й във Фейсбук.

 

За предчувствията точно човек Риби би трябвало да знае и да е изпитвал усещания-предвещания, че нещо ще се случи. Аз съм имал такива. Може и да е вярно, а може и Тодорица просто да търси медийно внимание.

Емилия не е риби. А той говори за нейните предчувствия а не за своите.

Този просто търси под мухата слон ,за да изкриви спомените си от последната им среща до такава степен, че всеки жест и дума от ема, му се струват предвещания и прогнози...

Тя и Преса даваше автографи на Весо фена ама не пречи гаджетата и да го замлатват из чалготеките :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия не е риби. А той говори за нейните предчувствия а не за своите.

Този просто търси под мухата слон ,за да изкриви спомените си от последната им среща до такава степен, че всеки жест и дума от ема, му се струват предвещания и прогнози...

Тя и Преса даваше автографи на Весо фена ама не пречи гаджетата и да го замлатват из чалготеките :1000 (29):

 

Знам, че не е Риби. На точната граница е между Риби и Овен, но има планети в Риби. И аз имам.

 

Все някога ще даде интервю по темата и ще разберем дали наистина е усетила нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да. Кой друг. От 10 кладенеца вода извади, за наследница на Ванга само дето не я обяви. А това с 30те лева сигурно е равно на последно сбогом :1000 (29):

Емилия му е казала , че сигурно няма да се видят в Петрич, защото ще предупреди изришно охраната да не допускат това лице в заведението...

 

Няма как да се видят в Петрич - Емилия не е имала обявено участие там, so... :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хората са настръхнали срещу нея като чета коментари из нета.Все едно тя има някаква вина. Би било добре за нея да се отдръпне за известно време от медийният живот и социалните мрежи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хората са настръхнали срещу нея като чета коментари из нета.Все едно тя има някаква вина. Би било добре за нея да се отдръпне за известно време от медийният живот и социалните мрежи.

 

Никой не им е виновен на хората, че са малоумни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не им е виновен на хората, че са малоумни.
Разбирам, че я харесваш, но не се превръщай в типичен нейн фен, който не дава и дума да се издума за въпросната... А има много какво да се каже, извън Лозановите клишета за "ангелски глас" и "нежност за Емилия"... :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбирам, че я харесваш, но не се превръщай в типичен нейн фен, който не дава и дума да се издума за въпросната... А има много какво да се каже, извън Лозановите клишета за "ангелски глас" и "нежност за Емилия"... :mf_surrender:

 

Ти следиш ли изобщо темата на разговор? Потребителят, който цитирах, каза, че хората се били надигнали срещу нея сякаш тя е виновна за катастрофата и смъртта на момчето. В тази връзка аз казвам, че хората са малоумни, ако вярват в подобно нещо. Та в каква връзка е твоя коментар?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти следиш ли изобщо темата на разговор? Потребителят, който цитирах, каза, че хората се били надигнали срещу нея сякаш тя е виновна за катастрофата и смъртта на момчето. В тази връзка аз казвам, че хората са малоумни, ако вярват в подобно нещо. Та в каква връзка е твоя коментар?
О, много връзки могат да се намерят - и логически, контекстуални и т.н. Но наистина не смятам да продължавам спора "Емилия" точно тук, защото всяка дума срещу тази е като някакво светотатство приета! :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, много връзки могат да се намерят - и логически, контекстуални и т.н. Но наистина не смятам да продължавам спора "Емилия" точно тук, защото всяка дума срещу тази е като някакво светотатство приета! :mf_surrender:

 

Аз съм на обратното мнение. Емилия не е виновна за катастрофата. Нито тя е шофирала, нито му е истинска майка на момчето, за да му нареди да не кара колата той. Баща му е бил там и явно е бил ОК със ситуацията. Както стана ясно, дори скоростта е била под позволената допустима. Нещастен случай.

 

Ако мислиш, че Емилия има някаква вина, те призовавам да споделиш мисленето си по въпроса. Ще е интересно да се зароди дискусия по тази тема. Ако имаш желание, де.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм на обратното мнение. Емилия не е виновна за катастрофата. Нито тя е шофирала, нито му е истинска майка на момчето, за да му нареди да не кара колата той. Баща му е бил там и явно е бил ОК със ситуацията. Както стана ясно, дори скоростта е била под позволената допустима. Нещастен случай.

 

Ако мислиш, че Емилия има някаква вина, те призовавам да споделиш мисленето си по въпроса. Ще е интересно да се зароди дискусия по тази тема. Ако имаш желание, де.

Отдавна съм се отказала да споделям каквито и да било мнения тук, тъй като не мисля паралелно с масовката, което отключва вътрешните пориви на мислители на ранг листи да ми обясняват колко съм на дъното.

За Емилия съм говорила много, мога да кажа и още, разбира се. Не смятам, че коментарите на всички по темата са задължително злобни или малоумни. Толкова!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отдавна съм се отказала да споделям каквито и да било мнения тук, тъй като не мисля паралелно с масовката, което отключва вътрешните пориви на мислители на ранг листи да ми обясняват колко съм на дъното.

За Емилия съм говорила много, мога да кажа и още, разбира се. Не смятам, че коментарите на всички по темата са задължително злобни или малоумни. Толкова!

 

Умееш да лавираш. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия едва се отърва, с кво толкова е виновна?

Нито е карала, нито това е бил нейния автомобил, до колкото разбрах и тя е претърпяла не лека операция.

Как може да има хора, които да я нападат, вместо да са съпричастни? Българите сме жестоки, в това съм се обедил. Жестоки и завистливи. Особено ниската прослойка на обществото е нещо страшно - там по малките градчета, села и пришълците дошли в големите градове.

 

А Емилия дори го изпя наскоро -

 

"От теб да носиш не върви диаманти, по улици препълнени с бедняци, така и щастието виждам крадат ти, покажеш ли се с него пред нещастници".

Страхотен текст !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Самата Емилия може да си приписва някаква вина, щото нали били тръгнали в посока към нейната рода? А и май преживелите такава трагедия имат склонността да си приписват вина, само защото са оцелели, а други не са.

 

Евентуално, и може би, на същия принцип, и малоумниците, все пак тряя да се оправдае хейта по някъв начин. Все пак нали беше обявена (пак оттам) за шаврантия, (на)родотстъпница и какво ли още не, щото имаше нахалството да демонстрира щастлива връзка със сириеца, и наглостта да се затрие тя в катастрофата, ами момчето?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Самата Емилия може да си приписва някаква вина, щото нали били тръгнали в посока към нейната рода? А и май преживелите такава трагедия имат склонността да си приписват вина, само защото са оцелели, а други не са.

 

С това съм съгласен и наистина няма как на всеки човек, ако беше на нейно място, да не му минат подобни мисли. Но се преодоляват. С интелект и с времето. Защото, ако тръгнем да разсъждаваме по този начин, то можем да насътворим всевъзможни сценарии, в които всеки е виновен за нечие страдание, защото еди-кво си и еди-що си...

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия е ангел, пожелавам й всичко да се подреди и да го преодолеят тоя кофти момент.

Сякаш с песните си понякога предизвикват съдбата...

 

Да отива при моя ходжа! За 7-8 години трета поредна тежка катастрофа все в един и същ месец с последствия и операции. Отделно другите й здравословни проблеми. Това не е нормално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...