Jump to content



Препоръчани коментари

Тя вече е нечия песен, но на вас и на Галена това не ви пречи :3fdb8960598fa63e:

 

Много ясно! Милиони да има, в края на годината да сме номер 1, а пък ако ще и "Обратно в играта" да кавърдиса. :1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

:Vishenka_05:

Тва е най-неадекватия бг изпълнител някога. Дори Джордажно има повече усет за танци. То ако не усещаш музиката, как ще я правиш? Добре че има кинти и добър екип, че иначе наистина е кръгла нула. Нехаризматична жаба.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искате ли да ви кажа колко гледания има шефката за 48 часа, понеже снощи не успях? Ама си пригответе хапченцата. :3fdb8960598fa63e:

Изчакай 15 минути да отида до денонощната аптека, моля.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тва е най-неадекватия бг изпълнител някога. Дори Джордажно има повече усет за танци. То ако не усещаш музиката, как ще я правиш? Добре че има кинти и добър екип, че иначе наистина е кръгла нула. Нехаризматична жаба.

 

Като почне да се мятка като изтървана и да вкарва някакви уж остроумни лафове, и мен много ме дразни btw и ми изглежда евтина. Реално тя е една селска простачка. Мен ме кефят песните й. С това ме спечели.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изчакай 15 минути да отида до денонощната аптека, моля.

А ще те чакам аз... откъдЯ на къдЯ? :1000 (29):

 

510К от последното засичане. Което беше преди 2 дни в събота.

:girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като почне да се мятка като изтървана и да вкарва някакви уж остроумни лафове, и мен много ме дразни btw и ми изглежда евтина. Реално тя е една селска простачка. Мен ме кефят песните й. С това ме спечели.

Те едни песни...

Имам две-три любими песни и няколко които харесвам, но самата тя ми е анти. Преди 2-3 месеца й бях станал фен за 2 дни, Стела беше в шок. Бързо се излекувах де. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ще те чакам аз... откъдЯ на къдЯ? :1000 (29):

 

510К от последното засичане. Което беше преди 2 дни в събота.

:girl_witch:

Край, мисля че получих удар. Да ти тежи на съвестта!

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ще те чакам аз... откъдЯ на къдЯ? :1000 (29):

 

510К от последното засичане. Което беше преди 2 дни в събота.

:girl_witch:

 

Боже Господи, тебе Ленке ле, мари майко льо!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:surprise: :surprise: :surprise: :surprise: :surprise:

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те едни песни...

Имам две-три любими песни и няколко които харесвам, но самата тя ми е анти. Преди 2-3 месеца й бях станал фен за 2 дни, Стела беше в шок. Бързо се излекувах де. :3fdb8960598fa63e:

 

Хахахах, аз кат ти казвам, че ти си лудичък! :3fdb8960598fa63e: Периодично те перат сачми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахахах, аз кат ти казвам, че ти си лудичък! :3fdb8960598fa63e: Периодично те перат сачми.

Просто й изгледах една Музикална еволюция и забелязах, че в онзи момент доста песни ми харесват. Даже я последвах в инстаграм и след 2 дни все едно не се беше случвало. Добре е че везната правилно измерва нещата и като кривна в грешен път, се връщам в правия. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ще те чакам аз... откъдЯ на къдЯ? :1000 (29):

 

510К от последното засичане. Което беше преди 2 дни в събота.

:girl_witch:

 

Ама Стеле, това всъщност са гледанията за три дни - от събота, неделя и понеделник, който току-що свърши. Аз си помислих, че изведнъж е почнала да прави по 250К на ден. И викам WTFF.

 

А тя средно е направила по 170К на ден, което пак е много по-добре от предната седмица, тогава жулеше по към 150-155К.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама Стеле, това всъщност са гледанията за три дни - от събота, неделя и понеделник, който току-що свърши. Аз си помислих, че изведнъж е почнала да прави по 250К на ден. И викам WTFF.

 

А тя средно е направила по 170К на ден, което пак е много по-добре от предната седмица, тогава жулеше по към 150-155К.

За това да има update всеки ден, за да няма обърквания!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама Стеле, това всъщност са гледанията за три дни - от събота, неделя и понеделник, който току-що свърши. Аз си помислих, че изведнъж е почнала да прави по 250К на ден. И викам WTFF.

 

А тя средно е направила по 170К на ден, което пак е много по-добре от предната седмица, тогава жулеше по към 150-155К.

Така било да, сега погледнах кога съм засичала. Е нищо де, пак са по 170 000 което е многооооо добре. Записала съм ги и утре по същото време ще ги засека за 24 часа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За това да има update всеки ден, за да няма обърквания!!!

 

Не ми прай опити за иронизейшън! Не разбираш ли, че тук ковем хитът на годината?

 

Сега... да видим кво става тука:

 

2.210 mln

 

118K

 

65K https://www.youtube.com/watch?v=4nKPAPm8QXw

 

56K

 

41К https://www.youtube.com/watch?v=6sJJY_9wX2Y

 

общо до момента: 7.001 mln.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За 2 месеца са 7 милиона. Залагайте колко ще са до декември? Оф, оф, оф, оф, оф, този хит измете всичкииии ... :1000 (6):

За справка "Обратно в играта" има 8 млн. за повече от 6 месеца.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако не пеят Шефката в Арената лично аз ще донеса тонколоната и ще я пусна :3fdb8960598fa63e:

 

В клуб 33 се говори, че след 12 всичко позволяваш?

 

Аз им викам "Не бе, той дори не пие!"

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена е облечена винаги за хиляди левове, а мята гюбеци като за 1 лев.

Може би трябва да си преосмисли "шоу" програмата. Ако се мята по-малко може и да пропее по-добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...