Jump to content



Препоръчани коментари

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

От песничка за фон взе, че ме зариби яко.

 

 

Интересно ми е да чуя как Галена ще изпее припева на живо. Струва ми се, че голямо напъване ще пада. Ще стиска гласчето. :D

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
А русата мадама от ава ти кога още залезе. Даже сега, както е тежичка ще се задържи по-лесно :3fdb8960598fa63e:

И все пак има по-голям хит за 2018 от циганотуркинята от аватара ти. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И все пак има по-голям хит за 2018 от циганотуркинята от аватара ти. :3fdb8960598fa63e:

Ама по заведенията "Шефката" е много по-пускана, на Андри не съм я чувала все още. А и нейната песен излезе доста преди на Галена, дори и клип няма. Сравнението е излишно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама по заведенията "Шефката" е много по-пускана, на Андри не съм я чувала все още. А и нейната песен излезе доста преди на Галена, дори и клип няма. Сравнението е излишно.

На Андреа е хит и в заведения извън България, Галя кога? Клипа на "Мара с кеш" е по-скъп от дуета със Серхио."Дай ми любов" също е по-малък хит, а тая със Стораро е хит само в махалите и по турската граница.

 

На Андреа падението стана от малко продукция и много килограми, а на Галена просто й се спука балона на звезда. Факти!

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Андреа е хит и в заведения извън България, Галя кога? Клипа на "Мара с кеш" е по-скъп от дуета със Серхио."Дай ми любов" също е по-малък хит, а тая със Стораро е хит само в махалите и по турската граница.

 

На Андреа падението стана от малко продукция и много килограми, а на Галена просто й се спука балона на звезда. Факти!

 

Нищо не се е спукало. Към днешна дата Галена е много по-голямо име от Андреа. За русото Барби, почти никой не се сеща вече. Добре, че направи една хубава песен тази година, но само това не стига. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен в Галена има доста повече хляб занапред, отколкото Андреа. Галена не спира да се надскача , разполага и с пари и с амбиция да не отстъпва.

Мхм,затова през 2018 продължава да върви по отъпканите от Андреа пътеки. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мхм,затова през 2018 продължава да върви по отъпканите от Андреа пътеки. :1000 (29):

 

Не мисля, че върви по стъпките на Андреа, двете са доста различни. Факт е, че се старае и си има вече изграден стил. Не са си пряка конкуренция, различни са.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, че върви по стъпките на Андреа, двете са доста различни. Факт е, че се старае и си има вече изграден стил. Не са си пряка конкуренция, различни са.

Напротив,Галена винаги се опитва да прави песни като силните на деня. Преди бяха Кости и Оцко,които с Андреа правеха страшни хитове,а сега се изживява като чалга версията на Гери Никол Това какъв стил е?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив,Галена винаги се опитва да прави песни като силните на деня. Преди бяха Кости и Оцко,които с Андреа правеха страшни хитове,а сега се изживява като чалга версията на Гери Никол Това какъв стил е?

 

Бе има си собсвен почерк когато преправи нещо, нищо че идеите са все от същия извор, от който всички взимат. И Андреа и Гери Никол не откриват топлата вода.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, че върви по стъпките на Андреа, двете са доста различни.

Андреа - "Докрай" на Оцко (22 Август 2011) - Галена - "След раздялата" на Оцко (Ноември-Декември 2011).

Андреа в Ротон през 2012 - Галена в Ротон през 2014.

Андреа с песни от Кости от 2008 - Галена с песни от Кости от 2012.

Андреа с песен от Akcent през 2013 - Галена с песен от Akcent през 2015.

Андреа дует със Cvija за IDJ (Февруари 2013) - Галена дует със MC Stojan за IDJ (Юни 2013).

Андреа направи свой бранд дрехи - няколко месеца по-късно и Галена.

Андреа с песен от Кастрати през 2010 - Галена с песен от Кастрати през 2013.

Андреа прави песен със Солтарийски(човек на Слави) през Август 2011 - През Септември Галена прави дует с Гъмзата(пак човек на Слави).

Андреа прави клип с Георги Манов ("Докрай") през Август 2011 - Ноември 2011 Галена прави също първия си клип от него ("След раздялата). и до ден днешен най-добрите клипове на Галена са от него.

Балета на Андреа е с нея още от 2008, но към днешна дата поради липса на концертна дейност при нея са със Галена.

 

Още да изреждам ли? Андреа копирала цялата кариера на Камелия заради русата коса, циците и няколко сходни визии, а когато Галена краде идеите на Андреа и се покрива добре..това не е проблем, така ли? Я се стреснете малко, баси заблудените.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа - "Докрай" на Оцко (22 Август 2011) - Галена - "След раздялата" на Оцко (Ноември-Декември 2011).

Андреа в Ротон през 2012 - Галена в Ротон през 2014.

Андреа с песни от Кости от 2008 - Галена с песни от Кости от 2012.

Андреа с песен от Akcent през 2013 - Галена с песен от Akcent през 2015.

Андреа дует със Cvija за IDJ (Февруари 2013) - Галена дует със MC Stojan за IDJ (Юни 2013).

Андреа направи свой бранд дрехи - няколко месеца по-късно и Галена.

Андреа с песен от Кастрати през 2010 - Галена с песен от Кастрати през 2013.

Андреа прави песен със Солтарийски(човек на Слави) през Август 2011 - През Септември Галена прави дует с Гъмзата(пак човек на Слави).

Андреа прави клип с Георги Манов ("Докрай") през Август 2011 - Ноември 2011 Галена прави също първия си клип от него ("След раздялата). и до ден днешен най-добрите клипове на Галена са от него.

Балета на Андреа е с нея още от 2008, но към днешна дата поради липса на концертна дейност при нея са със Галена.

 

Още да изреждам ли?

 

Да, изреждай още. :3fdb8960598fa63e:

 

а когато Галена краде идеите на Андреа и се покрива добре..това не е проблем, така ли? Я се стреснете малко, баси заблудените.

 

Ми за мен не е проблем. За теб явно е. Да ти имам проблемите. :3fdb8960598fa63e:

 

 

Забравил си да споменеш годината 2018:

 

Галена с хита на лятото

Андреа - обект на присмех от цялата държава заради несъответсвие между снимки и реалност с едва функционираща кариера, едвам връзвайки по 2-3 участия в най-силните месеци на годината.

 

Сега чакаме Галена да изкопира и последното. :cradle:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, изреждай още. :3fdb8960598fa63e:

Ми за мен не е проблем. За теб явно е. Да ти имам проблемите. :3fdb8960598fa63e:

Забравил си да споменеш годината 2018:

 

Галена с хита на лятото

Андреа - обект на присмех от цялата държава заради несъответсвие между снимки и реалност с едва функционираща кариера, едвам връзвайки по 2-3 участия в най-силните месеци на годината.

 

Сега чакаме Галена да изкопира и последното. :cradle:

Проблем с килограмите на Андреа имат единствено хората, които самите те страдат от наднормено тегло. Тя си е сладка, но е комплексирана. Поне няма пришито лице, което вече се разпада. Тя Галка би се завърнала единствено ако лицето й падне и стане скандал, като с Майкъл Джексън...Тя и без това е безидейна във всяко едно отношение, та такъв пиар би й бил от полза.

"Шефката" не е никакъв хит на лятото. Тая песен има по-малко от милион и половина..и недей броя останалите клипове, защото това не се прави за нито една друга песен, не бъди с двойни стандарти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Шефката" не е никакъв хит на лятото. Тая песен има по-малко от милион и половина..и недей броя останалите клипове, защото това не се прави за нито една друга песен, не бъди с двойни стандарти.

 

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Имала милион и половина? Авеее, я чао!

 

Ти нормален ли си? Толкова си обзет от омразата си към тази жена, че дори вече говориш пълните глупости. Гледанията са си гледания, независимо на кое клипче са направени. Одеве ти сам постна клипче от фен канал на Преслава. Защо? Нали не е официален?

 

Галена все едно е виновна, че Стораро реши да махне клипа от собствения си канал и, че някакъв във фенски канал влезе в Тренда и дори направи повече от него. Последваха клипчетата, които в момента трупат. Парчето е с над 4 млн. гледания за 5 седмици без нормален клип, нали щото все изтъкваш колко скъпи й били видеата на нея - е, този път тя дори на участва в клипа.

 

Дори не броя клиповете в по-малките канали, от които има още поне 200К.

 

Едно време, като почна истерията с тубата брояхме цифрите от най-различни клипчета, сега - НЕ. Защо? Щото Денис така казва...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е все едно преди 15 години, като се продаваха албуми, да считаме продажбите само от един магазин - другите сякаш не съществуват. Малко по-сериозно трябва да я караме. :bq:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледанията са си гледания, независимо на кое клипче са направени.

Няма смисъл да се броят гледания на фенски клипчета на официално излязла песен, защото рано или късно ще бъдат изтрити и колкото гледанията да са имали няма никакво значение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма смисъл да се броят гледания на фенски клипчета на официално излязла песен, защото рано или късно ще бъдат изтрити и колкото гледанията да са имали няма никакво значение.

 

 

Доста нелепо изказване. Значи като са изтрити клиповете на Камелия от канала на Пайнер примерно, тези гледания, които е имала, нищо не значат, така ли. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...