Jump to content



Препоръчани коментари

Всички, без тези, които всъщност снима :3fdb8960598fa63e:

Не се шегувам. Може би само "Феномен" и "Новата ти" бих оставила с клипове, но в никакъв случай "Усещане за Мерилин", "Червена точка", "От добрите момичета" и "Бързо ли говоря". На тяхно място можеше да снима "Обещай ми", "Пази се от приятелки", "Зле разпределени" и "Умирам".

''Червена точка'' и ''Усещаме за Мерилин'' наистина са ужас! ''Бързо ли говоря'' на мен ми харесва. :3fdb8960598fa63e:

Иначе и аз мисля, че ''Пази се от приятелки'', ''Не можеш да си влюбен'', ''Умирам'' и ''Откакто те познавам'' трябваше да ги снима. Реално ''Зле разпределени'' имаше клип. :3fdb8960598fa63e:

Преслава хич не я бива в реализирането на албуми. Предполагам, че ''Откакто те познавам'' щеше да е голям хит.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно никаква я няма...

На мен всички ми харесват без Мерилина, но другите бяха по-силни от тези, които тя снима.

Най-добрите и албуми си остават ''Не съм ангел'' и ''Пази се от приятелки''. Тя от всеки албум има поне 2-3 потенциални хитове.

От ''Интрига'' - ''По-влюбен от всякога'', ''За него не питай'', ''Уморих се''.

От ''Не съм ангел'' - ''Познавам те'', ''Пак ще ме обичаш'', ''Пет промила любов''

От ''Пази се от приятелки'' - почти всичко.

От ''Как ти стои''- ''Ако ще да боли'', ''От мен питието'', ''Добрини'', ''Почвай ме''.

Толкова песни пропиля.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Според вас, кои песни трябваше да снима от ''Пази се от приятелки'' ?

"Силните мъже"!

"Умирам", "Наивница на годината", "Не можеш да бъдеш влюбен"

Link to comment
Сподели в други сайтове

От ''Интрига'' - ''По-влюбен от всякога'', ''За него не питай'', ''Уморих се''.

От ''Не съм ангел'' - ''Познавам те'', ''Пак ще ме обичаш'', ''Пет промила любов''

От ''Как ти стои''- ''Ако ще да боли'', ''От мен питието'', ''Добрини'', ''Почвай ме''.

Толкова песни пропиля.

Бяха хитове и без клипове!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според вас, кои песни трябваше да снима от ''Пази се от приятелки'' ?

"Пази се от приятелки" :1000 (29):

И "Наивница на годината" беше супер, не помня дали имаше клип.

Това е единствения албум на Преслава, който имам хах. Много е як.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-добрите и албуми си остават ''Не съм ангел'' и ''Пази се от приятелки''. Тя от всеки албум има поне 2-3 потенциални хитове.

От ''Интрига'' - ''По-влюбен от всякога'', ''За него не питай'', ''Уморих се''.

От ''Не съм ангел'' - ''Познавам те'', ''Пак ще ме обичаш'', ''Пет промила любов''

От ''Пази се от приятелки'' - почти всичко.

От ''Как ти стои''- ''Ако ще да боли'', ''От мен питието'', ''Добрини'', ''Почвай ме''.

Толкова песни пропиля.

Тези червените си бяха хитове и така.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бяха хитове и без клипове!

Можеше и по-големи да станат.

 

"Пази се от приятелки" :1000 (29):

И "Наивница на годинта" беше супер, не помня дали имаше клип.

Това е единствения албум на Преслава, който имам хах. Много е як.

Преслава гостува в едно предаване и каза, че тази песен е за една колежка. После добави, че са в супер отношения с нея и след записките отиват тримата (тя, колежката и гаджето на колежката) да обядват. Истинска до болка.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Можеше и по-големи да станат.

Преслава гостува в едно предаване и каза, че тази песен е за една колежка. После добави, че са в супер отношения с нея и след записките отиват тримата (тя, колежката и гаджето на колежката) да обядват. Истинска до болка.

Винаги съм си мислела, че е за Емилия. А дали не е за Галенче и на това да се дължи разривът в отношенията им? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Пази се от приятелки" :1000 (29):

И "Наивница на годинта" беше супер, не помня дали имаше клип.

Това е единствения албум на Преслава, който имам хах. Много е як.

Имаше игра в "Нов фолк" за сценарии на клипа към "Наивница" и само след месец тя пусна "Не ми пречи". :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Можеше и по-големи да станат.

Преслава гостува в едно предаване и каза, че тази песен е за една колежка. После добави, че са в супер отношения с нея и след записките отиват тримата (тя, колежката и гаджето на колежката) да обядват. Истинска до болка.

:roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги съм си мислела, че е за Емилия. А дали не е за Галенче и на това да се дължи разривът в отношенията им? :3fdb8960598fa63e:

Е Галена и Емилия нали уж са били само с Галин и Коко. Няма много логика Преслава да ги е минала преди това. :3fdb8960598fa63e:

Обаче дали сега детето ще я амбицира или по-скоро ще почне по-малко да и пука и да залага на по-различни песни ?

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ах, въй, НЕ! Не оспорвайте потенциала на любимата ми "Червена точка", в чиито клип Пепе скандализира, натискайки се с един батко. Трябваше да снима след "Феномен":

 

- Октомври - "Пази се от приятелки"

- края на Декември - "Умирам"

- Февруари - "Наивница-та"

- Май - "Откакто те познавам"

 

+ "Не можеш да си влюбен" някъде между горепосочените. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направо не мога да повярвам, че тази ковренска песен и мастийски клип не ви харесват. Как шътка, как се мята, как гледа - невероятна е, истинска сексуална богиня!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направо не мога да повярвам, че тази ковренска песен и мастийски клип не ви харесват. Как шътка, как се мята, как гледа - невероятна е, истинска сексуална богиня!

Много ми харесваше навремето, ама сега я свързвам с гадни неща :1000 (19):

 

Е Галена и Емилия нали уж са били само с Галин и Коко. Няма много логика Преслава да ги е минала преди това. :3fdb8960598fa63e:

Обаче дали сега детето ще я амбицира или по-скоро ще почне по-малко да и пука и да залага на по-различни песни ?

Е не преди това, а по време на връзката им.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направо не мога да повярвам, че тази ковренска песен и мастийски клип не ви харесват. Как шътка, как се мята, как гледа - невероятна е, истинска сексуална богиня!

 

Брутална песен. Беше сочена за Хит на 2009.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Една от любимите ми поп-фолк песни. Жалко, че почти нищо не остана от това гласище.

Сега след почивката може и да си повъзвърне част от гласа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен любимата балада на Преслава ми е ''Не съм ангел''. Веднага след нея са ''Безразлична'' и ''Водка с утеха''. Албума ''Не съм ангел'' наистина е нейния апогей - вътре е все пак ''Моят нов любовник''.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...