Jump to content



Препоръчани коментари

преди 11 часа , Fast каза:

 

Една песен на живо за Инстаграм и друго всичко на плейбек? Голямо участие, голямо нещо. 

Днес май ще пуска още една нова песен. Дано е по-добра от вчерашната! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...

Да посъживим темата.

Преслава - Интервю за списание "Жената днес"

Темата на настоящия брой на списанието е свързана с мечтите. В какво се превръщат мечтите?
С повече търпение и когато имаш силно желание, мечтите се превръщат в реалност. Очевидно моите мечи са се превърнали в реалност и дори, малко нескромно ще си призная, че са надминали очакванията ми. Винаги съм имала огромното желание да пея, да изпея прекрасни песни. Хората да ги слушат с удоволствие, да си ги пеят, да ги пеят с мен когато съм на сцената. Мисля че получих много повече от всичко, което съм си представяла преди 15 години.

Може ли човек да съжалява за нещо, което си е пожелал и то не се е сбъднало?
Ако резултатът не отговаря на очакванията му, ако не е това, което си е представял всъщност, вероятно може. Аз не се сещам за нещо такова. Може би визирате фразата "Внимавай какво си пожелаваш, че може да се сбъдне". Нямам такъв случай. Вероятно съм по-умерена и си пожелавам реално изпълними неща.

Какво става с мечтите, които не се превръщат в реалност?
Продължаваш да желаеш да са сбъднати и.. това е. И чакаш. Хубаво е човек да мечтае. Всеки е жив, докато мечтае, докато има мечти все още. Иначе животът няма смисъл.

Има ли умерени мечти?
Вероятно тези. които твърде дълго си чакал. И човекът се е уморил. Затова по-точно е да се каже, че може да има уморени хора. Защото мечтите ни - това сме ние самите. Извън нас мечтата е фантазия, мисъл, нещо, което се рее в съзнанието ни и което пали искрата ни за живот. Човек трябва винаги да мечтае.

В интервю пред "Жената днес" отпреди 10 години казвате, че на първо място в живота ви е вашата професия и че сте работохолик. Днес още ли сте такава?
И да, и не. Изминали са десет години. Аз вече съм майка. Чисто в професионален план съм същия работохолик, но приоритетите вече са преподредени. Опитвам се да съчетавам нещата. Имам семейство и дете. Работохолизъмът ми е огромното желание да създаваш и изпълняваш песни. А това не се е променило. Винаги ще бъда такава.

Пак тогава споделихте, че повече от всичко искате да сте свободна. И сега ли мислите така?
Изключително важно е да запазиш свободата си като творец. Що се отнася до творчеството - разбира се. Трябва да можеш да експериментираш, да търсиш, за да откриеш новото. Музиката се развива и трябва да имаш свободата да направиш навреме крачки във вярната посока. А в личен план - просто трябва да намериш подходящия човек. Тогава всичко е ок. 

Как понасяте измислиците в жълтата преса по ваш адрес?
Мислех, че съм претръпнала, но не съм. Не бих казала, че се справям. Писаниците в сайтовете понякога стават прекалено груби. Навлизат твърде много в личното ти пространство. И когато една и съща лъжа се повтаря хиляда пъти, хората започват да й вярват. Преди известно време моя колежка катастрофира леко с колата си. Не знам защо се появи моето име в това произшествие. А аз съм си легнала да спя и съм изключила звука на телефона си. Не искам дори да си спомням какво са преживели в близките ми в часовете, докато се чуем.

Известността - повече помага или повече пречи?
Не мисля че известността играе някаква определена роля. В самото начало, когато си разпознаваем е приятно, сега си просто задължен да отговориш на очакванията на всички, които искат да те видят отблизо. Искам да ме разберете правилно. Не се оплаквам, приемам го естествено, защото това е част от работата ми.

Притеснявате ли се, когато публично се обсъжда нещо, което си е лично ваше право?
Това ме обижда и мисля, че би обидило всеки. Всъщност, когато засягат много лични за мен неща се притеснявам. Мисля че всеки човек има право на лично пространство, независимо каква е професията му. Прекаленото навлизане в личното пространство наранява.

Предстои излизането на новия ви албум. Изминаха 8 години от предишния. Защо се по-рядко се издават самостоятелни албуми?
Защото това вече не е бизнес, от който се печели. В днешно време е по-рентабилно да вложиш време в една песен и видеоклип, отколкото да подготвяш песни за цял албум. Отдавна не е времето на албумите. Това е причината все по-рядко да се появяват самостоятелни албуми. Много колеги спряха да издават. Младата аудитория има достъп до всички наши песни, до цялата музика, която пожелае на телефона си.

"Да гори в любов" включва цели 5 нови песни, непознати за публиката? Това риск ли е, или комплимент за почитателите ви?
В моя случай е комплимент за почитателите ми. За тази 8 години трябва да събереш някаква продукция, за да има някакъв облик. Албумът може да има музикална физиономия. И да запишеш цели пет песни, които да отговарят на идеите ти за този албум е доста работа. Затова вярвам, че моите почитатели ще приемат работата ми именно като жест към всички тях.

Доколко певицата е продукт на музикалната индустрия?
Не мога да приема, че певицата е просто продукт на един музикален конвейер. Успехът на всяка една певица се дължи на нейната индивидуалност, на качествата, които притежава и които изявява на сцената и в песните и видеоклиповете си. За да те харесат, трябва да те отличават, така мисля. Успехът винаги е резултат от собствените усилия и труд на изпълнителя, а не само на творческите екипи.

Как ви промени майчинството?
То тепърва ме променя. Не съм съгласна, че като забременяла и.. си вече друга. С всеки изминал ден се променяш - в едно, в друго. За мен сега животът е нов, преоткривам го. И най-важното - майчинството направи животът ми по-красив.

Имате ли бариери в музиката? А в живота?
В музиката няма бариери. Една от най-силните и краси страни на музиката е да преодоляваш ограниченията, защото те са неестествени. Музиката - това е свобода преди всичко друго. В живота има и трябва да има ограничения. Нали традициите, битът, културата, моралът определят някакви рамки, които в повечето случаи с разумно поставени от историческия опит.

Преди десетина години сте казали за себе си, че сте песимист. А днес?
По същия начин, но моят песимизъм е много оптимистичен и светъл. Аз съм по-скоро реалист. Ако търсим противопоставянето песимист - оптимист, аз съм поставена помежду им - реалист съм.

Коя е вашата най-голяма опора?
Семейството, музиката, близките приятели. всички които ме обичат и идват да се забавляват с песните ми. Те са моето голямо семейство и моята опора.

Какво детство искате да създадете за вашата дъщеря?
Щастливо, безгрижно. Нали знаете популярната песничка, точно както се пее там:... реално и вълшебно.

Какво си се искате да предадете на вашето дете?
Да е възпитана, да бъде добър човек. Иска ми се, ако е талантлива, да има възможност да развие таланта си, в каквото и област да е насочен.

А за какво искате да имате повече време?
Аз някак си намирам време за всичко. Може би най-малко време успявам да отделя за приятелите си. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пфф, бг "журналистика" ... Като гледам и върпоси, и отговорите са ги писали в офиса на Пайнер, а "списанието", което като им гледам сайта се чете по малко от клюкарски сайт на лъвицата Елза, междудругото вече сте трети в най-четее, така и не взехте първото място - са си нямали друга работа, и са го качили. Явно са ти пуснали и на тебе едно копие, та да ни просветлиш и нас във светата вяра майкълджексънова. 

 

За протокола, ако беше истински фен, щеше надлеждо да се бръкнеш там левче - два - ако тоя парцал изобщо излиза на хартия - и да ни качиш сканове. Или поне разпечатка от сайта, в рамка с пайети нарисувани сърчица или някъв друг подобен кич, както си му е реда за подобни глупости. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Fast каза:

А за какво искате да имате повече време?
Аз някак си намирам време за всичко. Може би най-малко време успявам да отделя за приятелите си. 

То там и много не е нужно, защото не останаха кой знае колко. То с такъв изрод малко хора биха се сдружили. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Fast каза:

Какво се впрягате толкова за едно интервю?

Ние се впрягаме? Ти ни го навираш в очите така както крадлата на чужди носове навира реклама на силно токсични продукти водещи до пристрастяване на 11-13 годишни деца 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Lelqtian каза:

Ние се впрягаме? Ти ни го навираш в очите така както крадлата на чужди носове навира реклама на силно токсични продукти водещи до пристрастяване на 11-13 годишни деца 

Това си е нейната тема. Ще навирам каквото искам свързано с нея тук. Ако не ти харесва, бягай в скандалите или в темите на изпълнителите, на които симпатизираш. Никой не те кара насила да идваш тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

Това си е нейната тема. Ще навирам каквото искам свързано с нея тук. Ако не ти харесва, бягай в скандалите или в темите на изпълнителите, на които симпатизираш. Тук негативизъм не искам.

Това, че си модератор не ти дава право да ми даваш тон къде и какво ще поствам, капиш?

И не забравай че специално ни обърна внимание в Скандалите да дойдем да видим прониквените словоизлияния на Петя човек, лакът краден нос, така че сам си виновен че дофтасахме. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Това, че си модератор не ти дава право да ми даваш тон къде и какво ще поствам, капиш?

И не забравай че специално ни обърна внимание в Скандалите да дойдем да видим прониквените словоизлияния на Петя човек, лакът краден нос, така че сам си виновен че дофтасахме. 

Това не го написах като модератор, а като стопанин на темата. Целта на този вид теми е да обсъждаме любимите ни изпълнители на спокойствие, без излишни дразнители. Във форума има достатъчно места, където можеш да я плюеш, щом ти доставя удоволствие, но тук не е мястото. Рекламката в скандалите очевидно не беше насочена към теб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Fast каза:

Това не го написах като модератор, а като стопанин на темата. Целта на този вид теми е да обсъждаме любимите ни изпълнители на спокойствие, без излишни дразнители. Във форума има достатъчно места, където можеш да я плюеш, щом ти доставя удоволствие, но тук не е мястото. Рекламката в скандалите очевидно не беше насочена към теб.

Смешен си, това че си отворил темате не означава, че ти е бащиния. Още повече дразнители по тия теми колкото искаш, ама не виждам някой да се оплакал или взел мерки. 

Иначе се радвай, че поне аз ти отразявам това "интервю" за толбухинската крадла на песни, не забелязвам някой друг да го прави. Другия път не рекламирай в скандалите, като не искаш да идвам. 

И пореден пост не отговаряш на най-важния въпрос - какъв фен си, щом не си дал 2 лева да ни качиш скан на интервюто, ами се излагаш с копи пейст от сайта?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

какъв фен си, щом не си дал 2 лева да ни качиш скан на интервюто, ами се излагаш с копи пейст от сайта?

Даже нямат сайт. Преписал съм го за по-лесно прочитане. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Току що, Fast каза:

Преслава и Галин - Така ни се пада | 1 ден

506732 гледания

32169 харесвания

1061 коментара

------------------------------

Facebook:

21315 реакции

1077 коментара

6636 споделяния

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 9.10.2019 г. от 3:24, Fast каза:



Доколко певицата е продукт на музикалната индустрия?
Не мога да приема, че певицата е просто продукт на един музикален конвейер. Успехът на всяка една певица се дължи на нейната индивидуалност, на качествата, които притежава и които изявява на сцената и в песните и видеоклиповете си. За да те харесат, трябва да те отличават, така мисля. Успехът винаги е резултат от собствените усилия и труд на изпълнителя, а не само на творческите екипи.

tenor.gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...
Току що, VulkoIsTheBest каза:

Това с Деси Слава е направо смазващо! Тя да не си мисли, че е 2002 година? Песента е яка, но близо 130К за 4 часа..? Оляха се.

Не и ти да напишеш този коментар в темата за Прес Слава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...