Jump to content



Препоръчани коментари

За мен "Не и утре" е една от най-хубавите й песни.

Ето това пък е един от най-добрите й цялостни проекти- супер песен+клип като за времето си.

 

На мен и до днес ми е интересно как са го записали и как тя пее наобратно. :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен "Не и утре" е една от най-хубавите й песни.

Ето това пък е един от най-добрите й цялостни проекти- супер песен+клип като за времето си.

 

Т'ва е любимата нейна песен. Аз честно казано не я харесвам особено.

Според вас сгреши ли Преслава, че през годините не наложи песните си от 2007 и ''Новата ти'' (2008) като вечни хитове ? Последната особено мачка с жестоки гледания.

К'во мислите за този хит ?

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Не и утре" ми идва слаба на мен. На фона на "Заклевам те", "Дума за вярност", "БЕЗРАЗЛИЧНА"!! не върви.

 

Не казвам че е наи-силната и', но мен ми е така на сърце и ми е по-любима от останалите. Иначе аз Преслава не я знаех преди "Дума за вярност" и когато излезе тази песен 2003/4 беше ми тъжничко за историята в клипа. Тогава Татяна и Преслава нали ходеха на Охрид Фест и мен Тоти повече ми харесваше от Преси тогава, хаха цирк. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Т'ва е любимата нейна песен. Аз честно казано не я харесвам особено.

Според вас сгреши ли Преслава, че през годините не наложи песните си от 2007 и ''Новата ти'' (2008) като вечни хитове ? Последната особено мачка с жестоки гледания.

К'во мислите за този хит ?

Необяснимо е защо не е качена в канала на Планета. "Нищо друго" и "Безумна лудост" наложиха синтезаторната мода.

Един от най-естетичните й клипове, от гледна точка на имиджови кадри, историята е плоска и пак се натиска някого. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Необяснимо е защо не е качена в канала на Планета. "Нищо друго" и "Безумна лудост" наложиха синтезаторната мода.

Един от най-естетичните й клипове, от гледна точка на имиджови кадри, историята е плоска и пак се натиска някого. :3fdb8960598fa63e:

Песента обаче е топ. Една от любимите ми на Преслава.

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не казвам че е наи-силната и', но мен ми е така на сърце и ми е по-любима от останалите. Иначе аз Преслава не я знаех преди "Дума за вярност" и когато излезе тази песен 2003/4 беше ми тъжничко за историята в клипа. Тогава Татяна и Преслава нали ходеха на Охрид Фест и мен Тоти повече ми харесваше от Преси тогава, хаха цирк. :D

Тя преди "Дума за вярност" има "Права е жената, знае си цената" :3fdb8960598fa63e: Като цяло, мерси, че ми припомни, но навремето (2005), освен, че "Дяволско желание" се въртеше през 3 песни, "Дума за вярност" имаше голяма ротация, симпатична балада е!

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Не и утре"ми е любимата балада нa Преси, а балада котяо не и' харесвам е "Силните мъже".

Не и утре! Толкова любима... :ba:

 

А това, че през 2004-та снима Молиш ме, вместо Горчиви спомени, е най-безумното и неразбираемо решение. :mf_surrender:

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя преди "Дума за вярност" има "Права е жената, знае си цената" :3fdb8960598fa63e: Като цяло, мерси, че ми припомни, но навремето (2005), освен, че "Дяволско желание" се въртеше през 3 песни, "Дума за вярност" имаше голяма ротация, симпатична балада е!

 

Предпочитам Финални думи отколко Дяволското желание. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не и утре! Толкова любима... :ba:

 

А това, че през 2004-та снима Молиш ме, вместо Горчиви спомени, е най-безумното и неразбираемо решение. :mf_surrender:

"Молиш ме" е една от най-добрите й песни ВЪОБЩЕ. Да ни беше спестила този ШОК:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Молиш ме" е една от най-добрите й песни ВЪОБЩЕ. Да ни беше спестила този ШОК:

Въпрос на вкус. На мен не ми харесва.

 

Помним ли този брутален прием? Премаза ги всичките на този концерт. До една.

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпрос на вкус. На мен не ми харесва.

 

Помним ли този брутален прием? Премаза ги всичките на този концерт. До една.

 

Една от малкото й по-разчупени изяви на сцена, страхотна беше!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хита на лято 2007!

Жестока песен и последния морски клип на Преслава. Супер изглежда с черното и оранжевото.

Не е последния. Не забравяй мегах(ш)ита "Скоро" :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази снощи я чух за първи път и ме грабна! Много силно изпълнение!

А това ти твърдение е скандално.

Ся ако кажеш, че не си чувал Помниш ли ти и 100 причини, те моля да напуснеш демонстративно темата. :gun_bandana:

:1000 (29):

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

А това ти твърдение е скандално.

Ся ако кажеш, че не си чувал Помниш ли ти и 100 причини, те моля да напуснеш демонстративно темата. :gun_bandana:

:1000 (29):

"Сто причини", която преди два дни си изтеглих и не съм слушал от 100 години! :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нарежда се до най-слабите песни на Преса.

Коментирай този хит:

Трябваше и на нея да заложи.

 

Сенуж, брутална изява - пияна е до козирката!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябваше и на нея да заложи.

 

Сенуж, брутална изява - пияна е до козирката!

Но тук ръсеше най-много бисери:

:1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...