Jump to content



Препоръчани коментари

Янева, тя не е длъжна да прави концерт, за да доказва нещо на някого. Както приемаш,че Глория не иска да ходи по клубовете, защо не приемеш, че има други, които не искат да се занимават с концертна дейност? След време може и да направи, но ще е защото го чувства, а не защото така трябва да се доказва.

Много се дразня на тези постоянни подмятания, че нямаш ли песни на социална тематика, не ставаш за нищо. А пък ако си успял да се задържиш актуален с адекватна за времето продукция, значи си плюл върху творчеството си. Какви ли не неща се изсмукват от пръстите, за да се омаловажават някои изпълнители.

Ама как да не иска да се занимава с концертни изяви? Нали е певица, то не е само да се чекне надрусана по клубовете и да си отваря устата...

 

 

Янева, какви са тия нови термини в музиката? Концертни хитове? :mf_surrender: Смешно е. Тва е някво супер селско, остаряло, чалга мислене, за бога. :1000 (29):

Не е направила концерт, защото не е искала. По-важно й беше да направи всичко възможно за да остане в топ 3. И успя. Дуети, пеене на чужди песни, бълване на комерс бози, ламтене за награди, участия през вечер...

Надявам се, че след раждането ще се замисли за концерт. Иска ми се. :)

Боже, поне си даваш сметка какво е ползвала като арсенал, за да остане в този топ 3!

Дано да направи, ще ми бъде интересно да я чуя с бенд. А дано, ама надали...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано да направи, ще ми бъде интересно да я чуя с бенд. А дано, ама надали...

:Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Два часа да пее, Калине! Не една песничка... :mf_surrender:

Не може да издържи толкова, виж че гласа й пада и преграква. Трябва месеци преди това да не поема участия и да не ходи на сборни концерти.

 

Аз не одобрявам идеята за бенд - много от нейните песни не са подходящи и ще звучат нелепо, освен това се убива емоцията от песента.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не може да издържи толкова, виж че гласа й пада и преграква. Трябва месеци преди това да не поема участия и да не ходи на сборни концерти.

 

Аз не одобрявам идеята за бенд - много от нейните песни не са подходящи и ще звучат нелепо, освен това се убива емоцията от песента.

Защо? На Анелия песните също са модерни, а звучаха разкошно с бенда на Милев.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо? На Анелия песните също са модерни, а звучаха разкошно с бенда на Милев.

Ами не си представям "Не се изтриваш", която е със супер наблъскания текст, да я изпее с бенд. И други песни също ..

Виж, за баладите става, но те са малко.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами не си представям "Не се изтриваш", която е със супер наблъскания текст, да я изпее с бенд. И други песни също ..

Виж, за баладите става, но те са малко.

Няма да пее "Не се изтриваш". За бенд стават "Не ми пречи", "Уморих се", "Лъжа е", "И когато съмне", "Водка с утеха", "Дяволско желание" и "Нямам право".

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да пее "Не се изтриваш". За бенд стават "Не ми пречи", "Уморих се", "Лъжа е", "И когато съмне", "Водка с утеха", "Дяволско желание" и "Нямам право".

А, въй - не! :gun_bandana:

И как виждаш цял концерт да изкара с 10 песни? ;) Всички комерси, които трябва да изпее, като "Мръсно и полека", "Лудата дойде", "Режим Неприлична" и др., не вървят с бенд. Ще е нелепо на Кости и Оцко мелодиите с вокалите отдолу да дрънкат инструменти, ще е пълна какафония.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже, поне си даваш сметка какво е ползвала като арсенал, за да остане в този топ 3!

Дано да направи, ще ми бъде интересно да я чуя с бенд. А дано, ама надали...

Ааа, не държа да е с бенд. :1000 (29):

Държа просто за концерт - за да ви се натрият носовете, какче. :3fdb8960598fa63e:

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ааа, не държа да е с бенд. :1000 (29):

Държа просто за концерт - за да ви се натрият носовете, какче. :3fdb8960598fa63e:

Надявам се, разбираш, че това е химера... :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам се, че се карате и трупате актив на темата, надявам се до края на месеца са стигне 50 страници, продължавайте! :Vishenka_05:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам се, че се карате и трупате актив на темата, надявам се до края на месеца са стигне 50 страници, продължавайте! :Vishenka_05:

Швести, разкажи за своите очаквания от самостоятелен концерт на Преси :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Надявам се, разбираш, че това е химера... :3fdb8960598fa63e:

Надявам се, разбираш, че Преслава не е Ивана. Тоест провал ала "Добра среща приятели" , няма да има. :3fdb8960598fa63e:

 

Ивана имаше желание, опита, но публика нямаше.

Преслава няма желание, а публиката жадува за нейн концерт.

 

Разбираш ме, нали? :3fdb8960598fa63e:

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Швести, разкажи за своите очаквания от самостоятелен концерт на Преси :Vishenka_05:

:gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

Искам да пее 7 пъти "Без теб", 11 пъти "Първа шпага" и 3 пъти "Знае си жената цената" :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

Искам да пее 7 пъти "Без теб", 11 пъти "Първа шпага" и 3 пъти "Знае си жената цената" :3fdb8960598fa63e:

Защо не направиш един форумен самостоятелен концерт на Преслава? :3fdb8960598fa63e: Подготви сетлист, подбери изпълненията...За мен и кака Кели ще е много емоционално преживяване. :Vishenka_05:

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо не направиш един форумен самостоятелен концерт на Преслава? :3fdb8960598fa63e: Подготви сетлист, подбери изпълненията...За мен и кака Кели ще е много емоционално преживяване. :Vishenka_05:

МАЙКО МИЛА, това е ПРЕКРАСНА ИДЕЯ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Надявам се, разбираш, че Преслава не е Ивана. Тоест провал ала "Добра среща приятели" , няма да има. :3fdb8960598fa63e:

 

Ивана имаше желание, опита, но публика нямаше.

Преслава няма желание, а публиката жадува за нейн концерт.

 

Разбираш ме, нали? :3fdb8960598fa63e:

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той визира "Добра среща приятели".
Много добре знам какво визира. Малко по-късно, Ивана си направи концерта, а като човек, който беше там, ви желая да изпитате онова, което изпитвах аз. Да слушате хит след хит от любимата си Пресли, на живо, заобградени от хора, които я обичат, с готин и силен репертоар.

Не че ще ви се случи, де! :3fdb8960598fa63e:

Но аз съм добра феичка, та ви го желая!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добре знам какво визира. Малко по-късно, Ивана си направи концерта, а като човек, който беше там, ви желая да изпитате онова, което изпитвах аз. Да слушате хит след хит от любимата си Пресли, на живо, заобградени от хора, които я обичат, с готин и силен репертоар.

Не че ще ви се случи, де! :3fdb8960598fa63e:

Но аз съм добра феичка, та ви го желая!

Аз не обичам претъпкани места, така че и да направи концерт - ще го гледам от Интернет. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се дразня на тези постоянни подмятания, че нямаш ли песни на социална тематика, не ставаш за нищо. А пък ако си успял да се задържиш актуален с адекватна за времето продукция, значи си плюл върху творчеството си. Какви ли не неща се изсмукват от пръстите, за да се омаловажават някои изпълнители.

Но понякога се искат и песни със социална тематика, засягащи наболели житейски проблеми или ценности, не говорим за цял такъв албум, а няколко. Препоръчително е за една любимка на народа, да има песни за различни поводи, а не само когато си влюбен или обратното. Трябва и да се рискува с подобни песни, а не само ходове и тактики как да се задържим на върха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...