Jump to content



Препоръчани коментари

6-7 хита от 30 песни...

 

Да пусне троен диск с 30 познати песни ще е най голямата гавра на изпълнител към феновете си...

... на която тя е напълно склонна :girl_cry2:

Направо чувам рекламата по "Планета": "Търсете на музикалния пазар новия албум на Преслава - "Проект 33", включващ 30 познати и любими песни и 3 ремикса" :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обективно погледаното, хората, които биха си купили диск, биха се зарадвали точно, че е ще си имат въпросните 30 любими песни, нищо че си изтрили емпетройките им от въртене, образно казано.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песните след "Как ти стои":

 

1. Лудата дойде

2. Разкрий ме

3. Правено е с друг, дует с Борис Дали

4. По моята кожа

5. Бутилка, трио с Галена и Борис Дали

6. Ти да видиш

7. Скоро

8. Няма да съм друга, дует с Анелия

9. Режим " Неприлична"

10. Кажи "Здравей"

11. Пиши го неуспешно

12. Моето слабо място

13. Повече не питай, дует с Тони Стораро

14. Ако утре ме губиш

15. Нашето любов е

16. Нокаут, дует с Ваня

17. Аматьорка

18. Живей, дует с Галена

19. На тебе не отказвам

20. С теб или с никой, дует с Фики

21. Стига ти

22. In control, дует със Стефан Илчев

23. Чуплива и влюбена

24. Няма да ти пиша

25. Без теб

26. Пада звезда

27. Тук жена му пази, дует с Джена

28. Не се изтриваш

29. Обратно в играта

 

Реално песните до "Кажи здравей" са включени в онази компилация "Хитовете на Преслава", не е нужно да ги включва в албум. Като махнем "Живей", която по обясними причини не би присъствала в бъдещ албум на Преслава, дуета с онзи педеруга, остават 17 песни. Пак е много, но доста повече се ядва като бройка сравнение с 29.

 

Сега ако зависеше от мен, щях да направя албум със стандартно и делукс издание, както се прави на запад. Само че делукса ще включва по-смотаните стари песни, което би му предало колекционерска стойност, по-запалените фенове да си вземат него. Така например "Без теб", "Чуплива и влюбена", "Аматьорка", "Нокаут", които са слаби песни, както и по-малко известните като "Нашето любов е" и "Стига ти" може да са част от него. Останалите 11 в стандартното издание с с 3-4 нови. Ама нито на Преслава ѝ се работи в тая насока, нито някой в тази умряла компания не му хрумва подобно нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реално песните до "Кажи здравей" са включени в онази компилация "Хитовете на Преслава", не е нужно да ги включва в албум. Като махнем "Живей", която по обясними причини не би присъствала в бъдещ албум на Преслава, дуета с онзи педеруга, остават 17 песни. Пак е много, но доста повече се ядва като бройка сравнение с 29.

 

Сега ако зависеше от мен, щях да направя албум със стандартно и делукс издание, както се прави на запад. Само че делукса ще включва по-смотаните стари песни, което би му предало колекционерска стойност, по-запалените фенове да си вземат него. Така например "Без теб", "Чуплива и влюбена", "Аматьорка", "Нокаут", които са слаби песни, както и по-малко известните като "Нашето любов е" и "Стига ти" може да са част от него. Останалите 11 в стандартното издание с с 3-4 нови. Ама нито на Преслава ѝ се работи в тая насока, нито някой в тази умряла компания не му хрумва подобно нещо.

 

Обективно погледаното, ако е вярно това, за ниското качество на цедетата на Пайнер напоследък, има ли смисъл от редовно издание, че чак и колекционерско? Или качеството няма особено значение, най-искащите да имат физически носител ще си го вземат без значение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

На мен ли ми се струва или качеството на аудиото на този клип е много зле?

Да сега и аз го чух и ми направи впечатление о боже какви години и тоя от максимус когато беше млад още :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...