Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Слава Богу, че българинът гъчи вафли като недоял нерез, та кариерата й ще процъфтява още дълго, за да дразни всички хейтъри. :clap:

В Под прикритие вече показаха какво може да стане със заводи за вафли и как бързо могат да ги разорят. Предупреждение? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак отговаряш на това , което ти изнася,Кондьо. Питах за приема на прехваления Босa.

 

Какво за приема на Боса? Песента беше на плейбек, което автоматично убива реакцията на публиката - това първо. Второ - никога не съм твърдял, че TheBoss е хитът на лятото, това някой друг го е казвал. Винаги съм бил на мнение, че Галена трябва да залага предимно на попфолк парчета. На мен тия залитания по поп/хип-хоп стила не ми се нравят особено. Не съм напълно против тях, но тя почна през песен да прави такива парчета и многократно съм подчертавал, че феновете на попфолка си искат попфолк. Да се чуди човек как песните й в тази стилистика се добират до 10 млн - това никоя друга певица не може да го постигне.

 

Иначе песента беше хит. Лятото на морето се пееше от хората и в дискотеки, и на купони - при това й се кефеха хора, дето принципно не слушат чалга - е, да бяха пили, но все пак...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Принципно не обичам да взимам страна в такива спорове, но е срамота да се отричат успехите на Галена. Жената работи и влага в продукция, като се стреми да вдига качеството със всяка своя песен. Много е трудно да се състезаваш със самия себе си, защото коректива е доста размит. За мен Галена е изключителен професионалист и успехите й винаги са забележителни.

 

Нека уважаваме всяко усилие, защото всеки който се старае, влага и има усет за нещата получава добри резултати. Затова и всичките изпълнители като Преслава, Анелия, Камелия или Галена която дискутирате имат големи успехи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Принципно не обичам да взимам страна в такива спорове, но е срамота да се отричат успехите на Галена. Жената работи и влага в продукция, като се стреми да вдига качеството със всяка своя песен. Много е трудно да се състезаваш със самия себе си, защото коректива е доста размит. За мен Галена е изключителен професионалист и успехите й винаги са забележителни.

 

Нека уважаваме всяко усилие, защото всеки който се старае, влага и има усет за нещата получава добри резултати. Затова и всичките изпълнители като Преслава, Анелия, Камелия или Галена която дискутирате имат големи успехи.

Нека и Преслава да пуска толкова различни проекти !

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...