Jump to content



Online: Екстра Нина и Kristis Kesaras - Мистър Президент


Препоръчани коментари



музика и аранжимент: Мартин Биолчев
текст: Йордан Гергов, Екстра Нина и Лозан Любенов
режисьор, сценарист и оператор: Николай Скерлев



Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 25
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

УАУ! Впечатлен съм! Преди години изобщо не харесвах Екстра Нина, може би ми беше най-безличната певица, но има някои песни които много ми харесват и тази определено е едно от най-добрите неща, които е предлагала, а и една от най-хубавите песни до момента за есента. Наистина, това не го очаквах! Много свежо, закачлива, готина, разпускаща песничка. Дано има успех, защото наистина заслужава да се даде шанс, а и ми е хем, различна от всичко което се предлага, хем и нещо свежо, танцувално и навярно се търсят подобни песни. Клипът е на ниво, защото нейните клипове винаги са били такива и с този не изневерява на себе си със сигурност, както и с песента. Наистина ме изненада много приятно. Браво!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво! Много е готино всичко! Е така да прави Екстра Нина - по една-две песни на година, но готини като тази. :)

Не знам колко се е изръсила за този клип, но определено се е получил много добре! За съжаление няма да се обърне подобаващо внимание на песента, просто защото е на "старата чанта" Екстра Нина, макар че би звучала супер в дискотеките...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добре, Нина. Глътка свеж въздух определено. Напомни ми на времето, в което тя самата беше хитове и актуална. Виждаме, че и жена на 50 и кусур години може да изглежда супер секси и дори да се конкурира с по-младите. Само напред, това е формулата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мелодията е супер,клипът също,обаче текста и тоя рапър скапват всичко.

С този текст,все едно пее детска песничка.Не знам ,но и това няма да постигне успех,не успя да уцели хита,макар че евалата,че се старае,личи си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приятна песен, в клипа е вложено доста старание. Тия опити трябва да се оценяват. Екстрата си е добре, просто е изгубила инерция, а такава лесно се губи и трудно се наваксва. Личи си даже по поведението й пред камера на места. Иначе все още й се занимава явно, тя си бе голям новатор навремето, но както знаем, българинът бързо ги забравя тия неща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми, още от тиизъра мелодията ме грабна.

 

П.п. Не знам дали сте видяли, но в коментарите чак ме хвана жал за Нина. 70% са защо не пускат Яница. Явно не само във форума има еуфория, когато тя ще пуска песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми, още от тиизъра мелодията ме грабна.

 

П.п. Не знам дали сте видяли, но в коментарите чак ме хвана жал за Нина. 70% са защо не пускат Яница. Явно не само във форума има еуфория, когато тя ще пуска песен.

Втори път се случва така. И прединшият клип на Нина, като излизаше, много коментари за Яница имаше, май и под клипове на други певици. Не знам дали не са ебавки с Яница... или е реален интерес.

Но пък хубавото е, че само положителни са коментарите за Нина.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кризата на средната възраст не прощава, ма таз на Нинчето нещо продължава вече поредна петилетка и и пречи на желанието да прави музика.

 

Песньовката е повеч от ставаща, Екстрата се е справила отлично с партията си, клипа е екзотичен, визията на стара чанта, ама лачена и мога да съм модерна е докарана добре, впредвид възрастта на изходния матрял.

 

Обаче прекалява с желанието си да набутва всеки пореден мургавичък младеж, дето го е навила да и бъде креватен, и за дуетен партньор. Партията на мангала е излишна, както и куплета дето му пристава ма турски.

 

И накрая едно голямо нищо и похабен потенциал, демек от Нинчето нищо ново кат цяло и язък за желанието и положения труд.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кризата на средната възраст не прощава, ма таз на Нинчето нещо продължава вече поредна петилетка и и пречи на желанието да прави музика.

 

Песньовката е повеч от ставаща, Екстрата се е справила отлично с партията си, клипа е екзотичен, визията на стара чанта, ама лачена и мога да съм модерна е докарана добре, впредвид възрастта на изходния матрял.

 

Обаче прекалява с желанието си да набутва всеки пореден мургавичък младеж, дето го е навила да и бъде креватен, и за дуетен партньор. Партията на мангала е излишна, както и куплета дето му пристава ма турски.

 

И накрая едно голямо нищо и похабен потенциал, демек от Нинчето нищо ново кат цяло и язък за желанието и положения труд.

Дуетната й половинка със сигурност не е и креватна!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека сме искрени - комерсиалните проекти на Екстра Нина са на много по-високо ниво от тези на Глория и Ивана.

Много приятна песен - дано се популяризира.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Този път Екстра Нина уцели точната песен..само турската част не ми хареса...можеше да ни я спести или да беше говорила там на испански нещо. Визиите са убийствени...уникален проект..да продължава в тази насока! :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко. Обясни тогава присъствието на младежа, че иначе ми се губи смисъла.

Предложил й е дует и се е съгласила :) Гаджето й също участва в клипа. И не само в този ;)

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...