Jump to content



25 Години Радио Веселина - концерт


Препоръчани коментари

Аз пък не смятам, че е толкова трагично изпълнението. Но да, за топ име като Галена и нейния статут, изпълнението е постно. Само като знам какви емоции са предизвиквали имена като Глория, Ивана, Деса и дори една Анелия. Дори Кама мачка като присъствие без пеенето и да е дар за ушите. Яневата пее като мангал но вярно. Не и харесвам фолклорното пеене въпреки че е от такова семейство... Азис мачка. Все го плюем но само той носи позитии за жанра. Това е жалката истина. Добре , че са той и Слави че да остане малко престиж за жанра. Галена по се търпи от пискането на Янева. Цеца сигурно още ни се подиграва на звездите. Яневата не спря да плаща за кариера и все е дъното... Ни Килата, ни Галена, ни Миро, ни Ищар успяха да я извадят от блатото. Мастия нагла. Не се отказа. Роди и пак не се миряса :1000 (27):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 155
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Галена много я харесвам. Абсолютен ТОП е последните години откъм продукция като цяло от бг музиката, обаче това изпълнение наистина е зле.

Галена преди пееше добре фолклор. На Цв. Янева гласът не може да изкара ниски тонове, тя е по-скоро за умерени поп песни, но фолклор, попфолк... лично на мен никога не ми е звучала добре на живо.

Де да пееха така, както са се облекли. :1000 (30):

 

А иначе ми е много чудно, защо Цеца закри на българско радио и български концерт? :mf_surrender:

 

Цеца няма да се подиграва на звездите ни, щото най-вероятно не е била в залата по това време. Дошла е следобяд, отишла е в хотела, после залата, после вечеря и айде дочуване. Всичко е график и парички.

Именно заради това, тук казвате, че не е имало контакт с публиката. Просто е била по работа. И на последните й 2 концерта в Арена Армеец нямаше особен контакт, в сравнение с предишните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този концерт бе напълно излишен и единствена далавера от него има Азис. Следя му опитите за сглоби собствен бенд в последните 2 години и в обозримо бъдеще да се пробва и той като Слави с "Куку бенд". Но летвата, която циганина иска да прескочи тази година ще се вдигне още по-високо, защото Дългия вече насрочи концерт в 25 000-та "O2" арена в Лондон, а мангалът още подгрява Лепа Брена и Цеца. Но все пак трябва да се уважи опитът му да прави нещата като хората с бенд. Мисля си обаче, че с толкова цигани в него крайният резултат няма да е различен от досегашния. И това е нормално. Все пак "Куку бенд" са друга планета, но тук в България все не оценяваме правилните хора когато трябва....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой хора са много превзети, нежни, абе направо ужасни.

Да не говорим, че й големи разбирачи се извадиха. И двете певици са с музикално образование, от къде на къде ще се заклеймяват за бездарни?

Музикалното образование не гарантира таланта. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой хора са много превзети, нежни, абе направо ужасни.

Да не говорим, че й големи разбирачи се извадиха. И двете певици са с музикално образование, от къде на къде ще се заклеймяват за бездарни?

Аз пък мисля, че ти прекалено съсредоточено ги разглеждаш визуално. Да, изглеждат лачени, но преди всичко са певици. Нещо не звучат както трябва, макар Цвета да ми беше фаворитка едно време.

 

 

Този концерт бе напълно излишен и единствена далавера от него има Азис. Следя му опитите за сглоби собствен бенд в последните 2 години и в обозримо бъдеще да се пробва и той като Слави с "Куку бенд". Но летвата, която циганина иска да прескочи тази година ще се вдигне още по-високо, защото Дългия вече насрочи концерт в 25 000-та "O2" арена в Лондон, а мангалът още подгрява Лепа Брена и Цеца. Но все пак трябва да се уважи опитът му да прави нещата като хората с бенд. Мисля си обаче, че с толкова цигани в него крайният резултат няма да е различен от досегашния. И това е нормално. Все пак "Куку бенд" са друга планета, но тук в България все не оценяваме правилните хора когато трябва....
Да, Азис пее с бенд сега. Дълги години бе премълчаван факта, че той даже устата не си отваряше като хората и винаги пееше на плейбек. Да не говорим, че в албумите му до 2005 година нямаше ни една авторска песен. :1000 (1): Но други отнасяха критиките и хейта за тези неща...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Музикалното образование не гарантира таланта. :whistling:

Да, така е. Но какво против представянето на Галена имате толкова? Тя поне винаги си пее на живо и на участия също. Беше страхотна снощи. Ако имам забележки, то те са към подбора на песните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, така е. Но какво против представянето на Галена имате толкова? Тя поне винаги си пее на живо и на участия също. Беше страхотна снощи. Ако имам забележки, то те са към подбора на песните.

Е чак пък страхотна. Няма тежест на сцената, а от години се води топ... Но не е неслушаемо. Ще чуем и другите и изпълнения. Тук не довърши почти нито една фраза. Все дава на публиката, а знаем с този трик по принцип какво се цели... И все пак очаквах да цвили и реве, а се старае момичето. На някои места и се получава добре. Липсва увереност...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Впечатленията на сестра ми, която беше на концерта е,че е имало много цигани. Алкохол се е продавал свободно в залата. На Цеца се е викало най-много. Галена им е харесала най-много на всички, с които е говорила, а Янева е била най-скучна и наистина е звучала много тихо и дървено.Явно само тук се опитват някои да изкривяват нещата. Пеги е пяла прекалена дълго, а хората не са знаели голяма част от песните. Доста хора не са дочакали Цеца, защото е излязва прекалено късно. На нея Азис не й е харесал,

защото е пял с прекалено много орнаментика. Наско Михайлов също е снимал репортажи за "Звездно".

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле, само да го види дуетната му партньорка Карлеуша и циганина е мъртъв.... :1000 (29):

Аз пък искам Азо да направи дует с кралица Цеца и да ги пръснеееееее :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А тя Карлеуша каква партньорка му е, след като нямат нито един лайв заедно? Индира го викаше няколко пъти в техни предавания, а Карли не. :1000 (29):
Link to comment
Сподели в други сайтове

А тя Карлеуша каква партньорка му е, след като нямат нито един лайв заедно? Индира го викаше няколко пъти в техни предавания, а Карли не. :1000 (29):

 

Тя го покани когато представяше дуета в Zvezde Granda, но той й оказа тогава.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единственото, което видях, е клипчето в темата и не съм сигурен, че искам повече.

Неадекватни са и двете. Особено Галена! Язък им за лъскавите дрешки...

Пеят ми народна песен, лъщят и двете, блещукат им рокличките и от микрофоните им ... НИЩО! Ми като не можете да пеете или се притеснявате, стойте си у вас. Какво сте ми заподавали микрофона на публиката през 10 секунди. Това го правят големите, когато публиката наистина пее с тях, а не за да им спасява немощта.

Едната даже и се чекне превъзбудено, както впрочем винаги е правила по сцената, без значение от повод и събитие, защото не знае какво реално да прави. Да не й се налага да говори, че тогава още по-зле става положението.

Галена, колкото й добра продукция да прави в последните години, е един студиен изпълнител, изкуствено надут от медиите. А по-лошото за нея е, че започва да втръсва. И както сама си наложи на пазара да вървят скъпи клипове, дрешки и обукви, сега ще й става все по-трудно да се надскочи. Защото това се изчерпва и за да впечатли, ще трябва да плаща още повече. А това, както знаем, не може да продължава вечно.

 

Тези продуценти трябва да са слепи, за да разберат къде са им проблемите в жанра. Или може би така им е по-угодно като разни неадекватници им спасят през вечер по 2-3 бона от участие, отделно от някоя реклама или реалити, а те реално не правят нищо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това с народното не мога да си го обясня ... при положение, че очевидно и очеушно само Десислава може да пее автентичен фолклор, защо се натискат постоянно и Цура, и Галена, и Преслава? Те си го пеят като чалга, Галя даже прави нещо като опит за джазиране ...

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Азис както винаги с желязно пеене.Някой знае ли кои свои песни е изпълнил?

 

Цветелина горе-долу замазва положението с пеенето,втората е ясно , че не може.Както си и мислих-няма никаква тежест на голямата сцена,никакво поведение,което да изглежда адекватно на сцената и песента , която пее.Да не говорим , че от 3:16 само си отваря устата на пеенето на Янева..Това не ти е участие като не можеш да си изпееш песента да оставяш плейбека да продължи. :baaasmiley: А и корицата е един път!

Link to comment
Сподели в други сайтове

никакво поведение,което да изглежда адекватно на сцената и песента .......

Един анализ от мен 1000%20(29).gif

Пусни си 1.20....тая не знае каде се намира горката. Шепти на ухото, маха с рацете някаде там и самата незнае каде, ритва с крачето назад, голям зор нещо....1000%20(29).gif

На 2.07 също смях, свършва с пеенето и веднага гордо си прави обратната захапка. :roll1:

На 2.53 уникален премрежен секси поглед, в синхрон с песента.

А на 3.13 на каде търчи? 1000%20(34).gif И страшен "give me 5" на 3.35 и пак търчене напред....

Не Преска, май друга е на бяло....1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няколко човека наистина са обсебени от злоба. Не е нормално в тема за Галена да пишат повече хейтърите, отколкото феновете ѝ. Вашето граничи с болестно състояние! :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Един анализ от мен 1000%20(29).gif

Пусни си 1.20....тая не знае каде се намира горката. Шепти на ухото, маха с рацете някаде там и самата незнае каде, ритва с крачето назад, голям зор нещо....1000%20(29).gif

На 2.07 също смях, свършва с пеенето и веднага гордо си прави обратната захапка. :roll1:

На 2.53 уникален премрежен секси поглед, в синхрон с песента.

А на 3.13 на каде търчи? 1000%20(34).gif И страшен "give me 5" на 3.35 и пак търчене напред....

Не Преска, май друга е на бяло....1000%20(29).gif

Много точен и подробен анализ!

Тази обратна захапка и аз съм я забелязала от известно време..Ужасна е

 

Няколко човека наистина са обсебени от злоба. Не е нормално в тема за Галена да пишат повече хейтърите, отколкото феновете ѝ. Вашето граничи с болестно състояние! :mf_surrender:

Темата до колкото виждам се казва 25 Години Радио Веселина?

Всеки има право да изкаже мнението си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това с народното не мога да си го обясня ... при положение, че очевидно и очеушно само Десислава може да пее автентичен фолклор, защо се натискат постоянно и Цура, и Галена, и Преслава? Те си го пеят като чалга, Галя даже прави нещо като опит за джазиране ...

Слуашала е Деса как го пее още от едно време. Лошо няма да се учиш от по добрите.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само дето Деса има милиони пъти повече глас от Галена. Не, че и втората няма, но не универсален, и не в толкова. Не знам в поп-фолка кой има повече глас от Деси Слава, може би Софи Маринова, но тя не е универсална, гласа е ненормално висок, но не е универсален.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само дето Деса има милиони пъти повече глас от Галена. Не, че и втората няма, но не универсален, и не в толкова. Не знам в поп-фолка кой има повече глас от Деси Слава, може би Софи Маринова, но тя не е универсална, гласа е ненормално висок, но не е универсален.

Аз знам. И не само в попфолка, а в актуалната българска музика - никой.

Единствено има няколко имена от златните години на естрадата, които имат наистина много красиви гласове и пеят като на запис. Но не са така универсални. Десислава притежава най-универсалния глас в България.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...