Jump to content



Камелия преди турнето: Америка е за хората, които искат да са без граници


Препоръчани коментари

Че тя и Деса беше разредила покрай Капките. Да не говорим, че през януари-февруари винаги почива, а и че от май-юни започна да поема по под 10 участия заради бременността, а през септември ги спря съвсем. И въпреки това пак е с почти толкова, колкото Камелия.

На мен интервюто на Кама ме радва, очертават се хубави моменти за българите в Америка. Не виждам защо и тази тема се е превърнала в място за провеждане на обичайните изтъркани спорове, но все пак Фокси донякъде точно с тази цел ги създава такива...

Link to comment
Сподели в други сайтове

За една бройка общ концерт с Галена в Чикаго. Организатори навити. Камелия и Галена навити. Но онзи възрастен мъж в Димитровград не дава. Жалко....

Ако това е вярно, Митко Димитров пак е позицията на пълен дебил!

Да вземат да направят един дует и да му съобщят като е готов вече.

Между другото Камелия,Галена и Преслава имаха преди години съвместно участие в Night Flight Доста клипове имаше в Youtube, но сега като ги търсих ги няма вече. Голяма веселба ще е като Галена и Камелия са заедно на сцената. И на двете съм ходила на участия и си приличат по това как правят купона, карат хората да играят хора, викат ги на сцената, правят импровизирани дуети с фенове. Човек си знае,че като им отиде на участие ще получи купон, ще се забавлява и ще остане с хубави спомени. В крайна сметка никой не отива на дискотека, за да гледа как някой се разхожда 1 час по сцената и си пуска плейбека за разкош.

Дано да се качват снимки и видеа от турнето на Камелия.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не се вълнува в България от гаргата и реши да иде да попее ретрото си в Америка. Лошо няма. Като тук не е желана и търсена, там поне скоро не са я виждали. Дано я изтраят 3 часа грачене. Ама поне цица ще покаже.

 

Е, сега пък ретро! Колко да е ретро? Ретрото при нея е най-якото ретро, което може да се представи. Има си е актуален хит в момента, за който и Гъмзата помогна, но това няма да се случи със следващата тупалка, която вече е записана, заснета и монтирана. Трябва да тръгне заедно със заминаването и в Америка, което пък ще е нещо ново и за хората зад океана, че да видят и те промоция на нещо ново именно при тях. Но това в момента не е толкова важно. Защото организаторът на турнето на Камелия е разхвърлял програмата и в 40 дни, което отваря дори за негова изненада първите възможности за частни партита в САЩ, каквито досега не са се случвали. Не случайно е дал телефон за връзка в горният линк, който пуснах. Явно вече има уредени такива....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между постовете на разни недодялани анонимки, които са толкова задръстени, че да мислят "ретрото" за обида само да кажа, че забраната за общ концерт на Галена и Камелия в САЩ може и да е част от подписаните договори. Но като се качат на криузният кораб и напуснат териториалните води на САЩ, някак тези договори вече не важат. Та някъде между Маями (Флорида) и Насау (Бахамски острови), чичо Митко може да се чувства като прекаран от полово зрял слон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравейте фенове на Кама :D:D:D:D:D:D

 

Влюбен съм в Камелия!!! Тя е велика! Тя е номер едно! Какъв глас само - Азис

 

Влюбен съм в Камелия!!! Тя е велика! Тя е номер едно! Какъв глас само - Деса, Софка, Азис - ряпа да ядат.

Такъв контрол на гласа - особоне във висока микстова тесутира. И как умело превключваш в различните регистри от фалцет в пълен глас- това го правиш по-добре и от Десислава - Евала! Техника - Дал ти Бог, минаваш - Роксито и Софка. То не са мелизми то не е вибрато а каква фраза и дикция - Камелия побеждава всички това е ! Най-добрата лайв певица! Нека не се лъжем най-добри на лайв изпълнения не са Преслава, Софка или Десислава - Камелия Е! И винаги ще е така Най-хитовта певица особено след 2007ма. Всяка песен става хит! ОГлавява всички класации! Не мога без теб и твоя уникален вълшебен глас. Без твоята неземна красота! И сега турнето ти ше бъде най-успешното правено някога. Сега ще си пусна яките ти хитове и ще заспя слушайки песента ти " Оргазъм".

Като не можеш да пишеш по темата, няма да пишеш тук. 3 коментара един след друг си постнал, смятай се за специално предупреден. Няма да стане да превърнете и тази тема в идиотски спор Деса - Кама!

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия ще е най-големия провал с това пеене и в това не се съмнява никой.Как не я срам да ходи в Америка чак да грачи.

 

Аз мисля, че ще ги разцепи и ще стане мега парти. Все пак по тия кръчми ще отидат предимно бачкатори, дето не ги интересува тая с русата коса и силиконовите цици може ли да пее, важното е че е мадама и прави купон. Толкова му трябва на народа, а Камелия това определено може да даде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей "десовите", знам че много ви се пише тук, но имайте малко търпение. Камелия пътува утре и в петък и събота ще е в Чикаго. И да си дрънкате старите лафове нищо не можете да промените. Защото сами виждате как Пайнер бягат от пряк сблъсък на американска земя, с категорично най-кадърното и доказано име в предните 20 години в нашата чалга, а именно Камелия. И не бягат от пряка среща с Яница или Соня Немска. Пайнер ги хвана шубе да изправят дори Галена, срещу "чипровското" торнадо и отложиха турнето на Галена уж заради някакви концерти в Германия. Това много ми прилича на оня номер от преда 2 години, когато Цеца разкара Преслава и Галена от подгряващата част на концерта си в Несебър, а от Димитровград пробутаха версията, че видиш ли на някаква сватба трябвало да пеят. Галена не смеят да пуснат срещу Кама и то в апогея на кариерата и, а за Фатме ила ли смисъл въобщя да говорим?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се смея... Сънувай най-успешната певица за 20те години та Пайнер ги е страх от нея :D:D:D:D:D Само простотии ръсиш които на теб ти се иска да са така.

Съжалявам... Отдавна заляза Камелия, тя не може да бъде конкуренция на никой абсолютно на никой. Продължавай да мечтаеш !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се смея... Сънувай най-успешната певица за 20те години та Пайнер ги е страх от нея :D:D:D:D:D Само простотии ръсиш които на теб ти се иска да са така.

Съжалявам... Отдавна заляза Камелия, тя не може да бъде конкуренция на никой абсолютно на никой. Продължавай да мечтаеш !

 

На 18 октомври, най-прехвалената стока на Пайнер (Галена) трябваше да изнесе концерт в Чикаго. На 20-ти и 21-ви пък бе ред на Камелия. И изведнъж, точно преди Кама да тръгне за САЩ, Пайнер се сетиха, че не е много ОК, да изправят Галенче срещу "чипровският" ураган 5-та степен "Камелия". Защото Галенче ще бъде отнесена, като валяк цинкова кофа, а спомените на хората ще бъдат пресни и трайни. Този път няма как да се измъкнат с оправдания от път, самолети, сгъстена програма и т.н. както вече го направиха, с турнето на Преслава. Не стига, че бягат като дявол от тамян от "Армеец арена", за която има прекалено много свободни дати, но и от Кама взеха да бягат, а 3 години с невиждан в историята на чалгата ентусиазъм я нареждаха до 9-то коляно. Галена пич, пазят от пряк сблъсък, какво да говорим за останалите в тази фирма, които днес никак не могат да се похвалят с нищо кой знае какво пред хората. Какво има ощ7е да ми говориш "десов" поданико? Галена покриват, че да не я разбие Кама на пух и прах.... :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е лъжа, че беше позалязла. Последният й по-голям самостоятелен хит беше от 2010, докато това лято не изкара една от резачките на сезона. Песента безпроблемно ще чукне 8-9 млн. в тубата. Нещо, което така и не сме видели от горе-долу връстничките й Калудова и Пенева Иванова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е лъжа, че беше позалязла. Последният й по-голям самостоятелен хит беше от 2010, докато това лято не изкара една от резачките на сезона. Песента безпроблемно ще чукне 8-9 млн. в тубата. Нещо, което така и не сме видели от горе-долу връстничките й Калудова и Пенева Иванова.

 

ОК, щом паузите в издаването на музикални продукти, които при Камелия винаги са били най-големи ги броите за залез, няма проблем. Но в такъв случай завръщанията на Кама ще станат повече дори от на Гергана. Истинският критерий дали някой е топ ниво или залязва, са участията. Имаш ли работа, значи те ценят, защото си полезен на клубовете, кметовете, празнуващите. Ако имаш работа, значи наистина ставаш и си оставил нещо след себе си, което се оценява. Изригнеш ли за някоя друга година и после загаснеш като падаща звезда, значи нивото не е това, което се изисква за дълга и успешна кариера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ОК, щом паузите в издаването на музикални продукти, които при Камелия винаги са били най-големи ги броите за залез, няма проблем. Но в такъв случай завръщанията на Кама ще станат повече дори от на Гергана. Истинският критерий дали някой е топ ниво или залязва, са участията. Имаш ли работа, значи те ценят, защото си полезен на клубовете, кметовете, празнуващите. Ако имаш работа, значи наистина ставаш и си оставил нещо след себе си, което се оценява. Изригнеш ли за някоя друга година и после загаснеш като падаща звезда, значи нивото не е това, което се изисква за дълга и успешна кариера.

 

Хехе, Цветанчо пак извърта нещата. Не си спомням Камелия да е била в пауза от 2010 година до 2017. ;) В този период си спомням бая опити, за съжаление неуспешни. Например смехотворението "Щипни ме". "Престъпно е", колкото и уникална песен да е, да не би да стана хит? Ами "Дай го шесторно"? Ами "Добре дошла"? Само "Неповторим" и "Минута живот" се забелязаха, но бяха далеч от успеха на "Изпий ме цялата". "Неповторим" имаше шанс да бъде попадение в десетката откъм хитовост, но по редици причини това не случи. И така стигаме до 2017 година, в която вече имаме истински голям хит. Без купени гледания. Тва го казвам не, защото намеквам, че Камелия купува, имам предвид Пайнерци.

 

Участия Камелия винаги ще има дори и без актуален хит. Доказва го вече дълги години. Песните от зората на кариерата й са най-големите и трайни хитове в попфолка. Като добавим към това и факта, че знае как да забавлява хората - ето ти рецепта за хронично имане на достатъчно участия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, щом за 7 години изброи всичките 7 песни, значи Кама е била невероятно "активна". За периода 2002-2005 също могат да се изброят цели 3 песни и албум даже, с цяла една песен в няколко версии. Но това не значи, че Кама не се е скарала с Пайнера за пари, и че не е искала дори да и се рекламират цели 2 години участията по ТВ Планета. Не значи, че за времето 2002-2006 не е стъпвала на концертите на "Нов фолк", по ясни причини. Въобще във време, когато медиите на Митака бяха силни, тя се лиши съзнателно от жокерите, които фирмата можеше да предостави, за да се пробва може ли без Пайнер. Говорим за времена, когато топ изпълнителите се къпеха в изкуствено внимание и ни обясняваха от студиата на Пайнер колко страхотен е живота, а Кама като по-глупава стягаше сценичната програма и изчистваше излишното от нея. И какво стана 15 години по-късно? Едни се тюхкат и проклинат живота нещастен, в който звездеенето бе за няколко години, а Камелия тръгва за щатите с 10-ина концерта и на място се трупат още и още.... а е залязла, като "Залеза и зората"..... :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хехе, Цветанчо пак извърта нещата. Не си спомням Камелия да е била в пауза от 2010 година до 2017. ;) В този период си спомням бая опити, за съжаление неуспешни. Например смехотворението "Щипни ме". "Престъпно е", колкото и уникална песен да е, да не би да стана хит? Ами "Дай го шесторно"? Ами "Добре дошла"? Само "Неповторим" и "Минута живот" се забелязаха, но бяха далеч от успеха на "Изпий ме цялата". "Неповторим" имаше шанс да бъде попадение в десетката откъм хитовост, но по редици причини това не случи. И така стигаме до 2017 година, в която вече имаме истински голям хит. Без купени гледания. Тва го казвам не, защото намеквам, че Камелия купува, имам предвид Пайнерци.

 

Участия Камелия винаги ще има дори и без актуален хит. Доказва го вече дълги години. Песните от зората на кариерата й са най-големите и трайни хитове в попфолка. Като добавим към това и факта, че знае как да забавлява хората - ето ти рецепта за хронично имане на достатъчно участия.

Честно казано, може и да не са хитове, ама днес бих си пуснал доброволно някоя от тия песни, за разлика от хитовете на кокошарника. А Дай го двойно е супер ме кефи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хехе, Цветанчо пак извърта нещата. Не си спомням Камелия да е била в пауза от 2010 година до 2017. ;) В този период си спомням бая опити, за съжаление неуспешни. Например смехотворението "Щипни ме". "Престъпно е", колкото и уникална песен да е, да не би да стана хит? Ами "Дай го шесторно"? Ами "Добре дошла"? Само "Неповторим" и "Минута живот" се забелязаха, но бяха далеч от успеха на "Изпий ме цялата". "Неповторим" имаше шанс да бъде попадение в десетката откъм хитовост, но по редици причини това не случи. И така стигаме до 2017 година, в която вече имаме истински голям хит. Без купени гледания. Тва го казвам не, защото намеквам, че Камелия купува, имам предвид Пайнерци.

 

Участия Камелия винаги ще има дори и без актуален хит. Доказва го вече дълги години. Песните от зората на кариерата й са най-големите и трайни хитове в попфолка. Като добавим към това и факта, че знае как да забавлява хората - ето ти рецепта за хронично имане на достатъчно участия.

Е след 2010, чак 2013 пусна Щипни ме, която без клип нямаше и как да станат работите. Това са 3 години пауза. 2014 - Престъпно е , да беше си провал, но песента пък е уникална. За 4 години пусна 2 песни. След това малко по-малко се разработи. Дуета с Галин, Неповторим и бяха доста силни попадения, а Добре дошла и Дай го двойно и ги е дал Къслев докато беше в Пайнер още и според мен ги е пуснала за бройката, защото вече беше извън фирмата и трябваше да пуска продукция. И след това вече.видяхме активизирана Камелия - Митута живот Плюшено мече и Дразни ме. Кагато и се работи й се случват нещата.

В интерес на истината мен Добре дошла много ме кефи , но текста беше дъно и това я прееба.

Сега чакаме новото парче ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е след 2010, чак 2013 пусна Щипни ме, която без клип нямаше и как да станат работите. Това са 3 години пауза. 2014 - Престъпно е , да беше си провал, но песента пък е уникална. За 4 години пусна 2 песни. След това малко по-малко се разработи. Дуета с Галин, Неповторим и бяха доста силни попадения, а Добре дошла и Дай го двойно и ги е дал Къслев докато беше в Пайнер още и според мен ги е пуснала за бройката, защото вече беше извън фирмата и трябваше да пуска продукция. И след това вече.видяхме активизирана Камелия - Митута живот Плюшено мече и Дразни ме. Кагато и се работи й се случват нещата.

В интерес на истината мен Добре дошла много ме кефи , но текста беше дъно и това я прееба.

Сега чакаме новото парче ;)

 

Бейби, премиерата на клипа "Еротика" е през януари 2011, а "Манастир" излиза април същата година. Значи само 2012 няма издаден сингъл, което прави пауза от година и половина. Ако трябва да сме точни. :zatvorena:

 

Колкото до песните без клип: Петя Колева Иванова направи хитове от песни без клип като "Помощ", "От мен питието", "Добрини", "Моето слабо място" - това само от последните няколко години. Една песен добра ли е, става хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове



Камелия използва последните моменти в България преди дългото си турне в Северна Америка, за да снима клип към новата си песен, която ще представи за първи път именно тук. Парчето е с работно заглавие "Куклите" и е в нетипичен за певицата стил и ритъм. Песента звучи много модерно и екипът е сигурен, че моментално ще се наложи в дискотеките и сърцата на почитателите на Камелия. Буквално в последните часове преди дългия полет до Чикаго Камелия записваше нови кадри за видеото. "Така поне се разсейвам и не мисля за 9-те часа, които ще прекарам във въздуха до Чикаго", казва Камелия, която е известна със своя страх от летене. Певицата стартира американското си турне ударно - с две последователни участия за феновете си в Чикаго - този петък и събота (20 и 21 октомври) в Escape Lounge.

Куфарите отдавна са опаковани, а в тях и предизвикателните и секси тоалети, които певицата ще покаже на турнето си в САЩ и Канада. Но по-важни са емоциите, които Камелия ще донесе на сънародниците си в 12-те града, през които ще мине обиколката й. За целта тя е подготвила огромен репертоар от най-големите си хитове и любими български и народни песни, както и балкански парчета. Певицата обещава повече от 3 часа купон, без плейбек. "Ще изпълня всяко желание на моите почитатели, обещава тя и се смее предизвикателно: - Музикално желание имам предвид."

Освен че снима нов клип през тази седмица, Камелия участва и в промото за новия сезон на "Гласът на България" по bTV. Тя е единствената попфолк певица, която продуцентите са решили да поканят за ментор за втори пореден сезон, след като миналият беше тотален рейтингов успех. Компания ще й правят Поли Генова, Графа и Иван Лечев. Последните двама пък ще се разминат с Камелия в Чикаго - те заминават оттук малко преди тя да кацне. Камелия стартира турнето си в САЩ и Канада на 20 и 21 октомври в Чикаго и продължава през Лас Вегас, Вашингтон, Денвър, Бостън, Торонто, Тампа бей, Атланта, Сиатъл, Ню Йорк и Нейпълс. Певицата ще остане в САЩ до декември. Генерален спонсор на турнето е IMG Trucking.

За участия и частни партита може да се обадите на тел. (708) 415 6985.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано да изпълни тази емблематична песен Камелка в Америка, че в нейно изпълнение много ме кефи, как джавка! Глас , голям глас :3fdb8960598fa63e: имам чувството, че инструментала на песента го е правил Фокси! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.facebook.com/Kamelia.Official.B...156832074389546

 

Когато турнето ти е успешно се появяват клипчета, че от турнето на Петя така и нищо не видяхме. :whistling:

 

Още, още, още.... :clap: Този път бисовете не се бавят и започват направо от първия концерт.... :g2:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

9204624T.jpg

 

Това е качено вчера и е последното актуално. Има едно добавено в края участие, в Нейпълс (Флорида). На клипчето с биса от "Enigma" в Чикаго, което е тагнал от фейса и Stenly, тя самата казва, че на 1 декември е отново там. Та вече знаем какво значи това в червеното "Очаквайте още дати", защото вече има 2 такива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

9204624T.jpg

 

Това е качено вчера и е последното актуално. Има едно добавено в края участие, в Нейпълс (Флорида). На клипчето с биса от "Enigma" в Чикаго, което е тагнал от фейса и Stenly, тя самата казва, че на 1 декември е отново там. Та вече знаем какво значи това в червеното "Очаквайте още дати", защото вече има 2 такива.

 

Направо ги убива, пръска.

Link to comment
Сподели в други сайтове



Най-голямата звезда на попфолка донесе три часа емоции без плейбек за българите в Чикаго. Камелия стартира с рекорд турнето си в САЩ и Канада - в две поредни вечери тя събра над 700 души в клуб Escape в Чикаго. Първата обявена дата от турнето в събота беше разпродадена бързо и организаторите обявиха участие и в петък - традиционно по-слаб ден. Феновете на Камелия явно нямаха търпение за нова среща с певицата, която последно гостува на българите тук преди точно 10 години. "Отне ми 10 години да преодолея страха си от летене, но си заслужаваше" каза в края на участието си Камелия след като цялото заведение скандираше "Още, още". Певицата изпълни над 3 часа програма изцяло на живо с най-големите си хитове и любими български и балкански песни. "Виждали сме всички изпълнители досега, но за първи път чуваме публиката да вика някой на бис," коментираха от екипа на Escape.

Камелия се появи на сцената в дълга и елегантна, но много провокативна черна рокля, която разкриваше прелестните й форми. Веднага се появи фенка на звездата, която искаше да откупи стилния тоалет. Камелия представи най-актуалния си хит - дуета с Гъмзата "Дразни ме" и вечните "Залеза и зората", "Ти си", "Луда по тебе", "Огън момиче", "Няма шега" и други песни, които остават завинаги в историята на попфолка. Във втората част Камелия заложи на още по-горещи парчета от Балканите - "Трепни" на Цеца може би беше най-пята, но вечният секс символ изпя любими народни песни, а програмата й завърши с "Една българска роза" и "Ако си дал" на Емил Димитров. След това последваха бурни овации, викове "още, още", а Камелия се отблагодари на публиката с "Луда по тебе".

Камелия ще гостува отново на българите в Чикаго на 1 декември, петък. Очаквайте подробности. Турнето на Камелия продължава тази седмица с концерти в Лас Вегас (в сряда), Вашингтон (петък) и Денвър (събота). След това певицата ще гостува в Бостън, Торонто, Тампа бей, Атланта, Сиатъл, Ню Йорк и Нейпълс. Певицата ще остане в САЩ до декември. Генерален спонсор на турнето е IMG Trucking.

За участия и частни партита може да се обадите на тел. (708) 415
Link to comment
Сподели в други сайтове

Лелее, разбила ги е ! Била е брутална яка, искам я с тая визия в клипа :Vishenka_05:

Странно защо за толбухинската не правеха такива клипове и статии. Явно наистина е минала вяло, както се говори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...