Jump to content



Камелия преди турнето: Америка е за хората, които искат да са без граници


Препоръчани коментари

Драма има, наистина. Никой тук не очакваше Камелия да избухне така в 2017-та. Специално "десовите" се погрижиха в предните 3 години да реват по цял ден как без Пайнер нищо не може да се направи, като плюха на всичко, което говориха в периода 2003-20014. Но те са известни лицемери, като тяхната Деса. Няма смисъл да обсъждаме ясна материя. Драмата е в друго. А именно, че Камелия го направи без никакво усилие, все едно цял живот е била без голяма компания зад гърба си или тя самата е голяма компания. Този въпрос ще го обсъдим друг път, защото каквото и да говорят, тая "чипровската" се оказа много сериозен артист, изпълнител и мениджър. Ей тая комбинация я няма в кокошкарника. Затова там се затъва в блато от посредственост и еднотипност, а Кама си подреди кариерата в посока пенсия повече от добре. Не могат да и простят това нито колежките, нито фенчетата им. И ако в Денвър се заяждаха за кавърите, а в Чикаго за дрешките, а в Торонто за най-пятата песен в България "Бяла роза", съвсем в реда на нещата ще бъде към Ню Йорк да започнат да и оглеждат косата, а на големия банкет в Чикаго да кажат, че българите зад океана нищо не разбират, щом 1000 души са отишли да зяпат просто едни цици.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Откога една песен среден сезонен хит и то липсващ 10 години се води за мега успех??

 

Ти пусни си клипа, който качих преди малко да чуеш как пее яко на плейбек..

 

иначе подкрепям останалите, за изпълнението на Бяла роза..толкова велика песен, а да я развали в нейно изпълнение.. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1:

 

Има драма тука. :3fdb8960598fa63e:

Нее, просто в рекламите на брадъра набързо отговорих. А и не смятам, че имам какво толкова да си казвам с човек, който дори не е способен да пише грамотно на собствения си език :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама знам си аз, че ще траете, траете, траете и ще избухнете. :happyppl: Колко добре си ви познавам не е истина. :roll1:

 

Вижте сега, намерил съм нещо в жълтата преса точно за вас. И те като "десовите" в Рамания искат да избодат очите "чипровски", но накрая и изписаха веждите. Аха да кажат как без разрешение пее песни (1 песен) на Емил Димитров и колко подло е това, като не са питали сина му и в другата част на статията... пълни зали, фурор из щатите и Канада, доволна публика и т.н. И как става тая работа като не можеш да пееш народно, не можеш да пееш поп музика и дори своите песни не знаеш? :whistling:

 

 

 

Фолк певицата Камелия изпълнява песни на Емил Димитров без разрешение на сина му. Изпълнителката вдигна на крака залата в Чикаго преди няколко дни, като изпълни и култови парчета на Емил Димитров, научи HotArena. Блондинката изненадала публиката с „Една българска роза” и „Ако си дал” по време на турнето си в САЩ. В същото време обаче не е поискала разрешение да изпълнява парчетата от сина на големия изпълнител.

 

„Камелия не ме е питала дали може да изпълнява песни на баща ми. Не ми се е обаждала и не е искала разрешение. Не е голям въпрос, но го приемам като морална постъпка. Да е жива и здрава — пожелавам й много успех”, заяви синът на легендата Емил Димитров — младши. Коментарът му бе по повод информацията, че певицата е изпълнила песни на баща му по време на турнето си в САЩ. Актът бе посрещнат от някои музикални критици доста негативно.И те поставиха въпроса редно ли е фолк певицата да пее вечни български хитове, редом до засукани чалга парчета. Иначе над 700 души се забавляваха преди дни с хитовете на изпълнителката в Чикаго. Тя обиколи САЩ и Кана, като реши да разнообрази програмата си от стари и нови песни, като включи и народни хора, и българска естрада. Мнозина се изненадаха, че пее песни на Емил Димитров, а други я насърчиха, твърдейки, че се справя доста добре.

 

„Камелия я познавам по име, не съм слушал песните й. Трудно бих се притеснил за такива неща. И нека все пак кажем, че една песен остава жива като продължава отново и отново да се изпълнява. Вероятно това е направила и Камелия”, добави Димитров — младши. Изпълнителката не е първата, която пее песни на естрадни звезди. Фики Стораро изключително успешни имитира Васил Найденов и дори неведнъж е изпълнявал негови балади. Фолк певицата ДесиСлава също изпълнява парчета на Лили Иванова. Но тя го прави изключително рядко и никога не си позволява да пее нейни песни по заведения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Откога една песен среден сезонен хит и то липсващ 10 години се води за мега успех??

Фокса умишлено пропуска отговор на важните въпроси и си пише тъпите романи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокса умишлено пропуска отговор на важните въпроси и си пише тъпите романи.

 

Ами той от теб го е видял, да ти кажа. Аз съм ти задавал сума ти въпроси относно гледанията на Дразни ме, дето според теб нямаше да мине 2 млн, и ти деликатно си ги пропускал.

 

И да, Камелия от 7 години не беше виждала хит, най-накрая случи на песен. Кой го отрича? И, да, това е супер голям успех, защото по принцип след толкова дълги паузи хората те забравят, а за младата аудитория да не говорим. Диджеите я бяха отписали отдавна, но тя успя да се завърне и в дискотеките.

 

То пак при теб има напредък, щото вече поне признаваш песента за хит, преди два-три месеца твърдеше, че била провал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди "Дразни ме",хита на Кама беше "Само за минута","Минута живот" и "Неповторим" също имаха някакъв успех.

 

Говорим за голям хит. Такъв беше "Изпий ме цялата". Първата, която си цитирал беше фийт и по идея на Галин, и затова не я броя, иначе наистина мачкаше. С "Неповторим" бяха пропилени шансовете, един клип от тубата замина, а премиерата беше в тъпия вибокс, дето никой не го посещава, иначе песента е абсолютен топ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говорим за голям хит. Такъв беше "Изпий ме цялата". Първата, която си цитирал беше фийт и по идея на Галин, и затова не я броя, иначе наистина мачкаше. С "Неповторим" бяха пропилени шансовете, един клип от тубата замина, а премиерата беше в тъпия вибокс, дето никой не го посещава, иначе песента е абсолютен топ.

Неповторим ми е една от най-любимите песни на Кама,а това гнусното Дразни ме даже не знам как стана такъв хит.Слушах я точно 5 пъти и ми омръзна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говорим за голям хит. Такъв беше "Изпий ме цялата". Първата, която си цитирал беше фийт и по идея на Галин, и затова не я броя, иначе наистина мачкаше. С "Неповторим" бяха пропилени шансовете, един клип от тубата замина, а премиерата беше в тъпия вибокс, дето никой не го посещава, иначе песента е абсолютен топ.

 

Всички забравят, че от 2010 до 2017 Камелия премина през етап на приключване, на един етап от кариерата и организиране, на нова такава. Доста пъти тя лично обясни, че краят на отношенията и с Пайнер, са през април 2010 година, когато не само умишлено и забавиха този бестов албум, но и с хиляди уговорки се навиха да платят права на стари песни, които Митко Пайнера хиляди пъти е обявявал, че е платил едно време. Това са неща от кухнята, за които ние разбрахме официално чак в април 2015 година, когато след половин година тайнички надежди у Митака, че Кама ще размисли и ще подпише пак с него, се сложи точка на цялата история и той публично я линчува от страниците на "пеевският" в. "Блиц" с патос, който е далеч от представите ни за мъжко поведение от джентълмен.

 

Инж. Митко Димитров: Камелия тепърва ще узнае каква е реалността!

 

На другия ден излезе "Неповторим" и пенсионерът се впусна да трие всичко нейно в нета и да докладва клипа, за да и попречи да стартира самостоятелната си кариера. Всички видяхте, че трябваше още цяла година, докато нещата се подредят и Камелия вземе интернет кариерата си в свои ръце. Това са обективните факти, без излишна помпозност, изложени в хронологичен вид. Трудно е срещу голяма компания, особено когато същата има фикс идея да ти пречи, като самостоятелен изпълнител. Но както виждате, 3 години по-късно всичко това е минало, а Камелия отново е топ изпълнител и топ хитмейкър, па "десовите" (само те), ако искат да си реват колкото щат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички забравят, че от 2010 до 2017 Камелия премина през етап на приключване, на един етап от кариерата и организиране, на нова такава. Доста пъти тя лично обясни, че краят на отношенията и с Пайнер, са през април 2010 година, когато не само умишлено и забавиха този бестов албум, но и с хиляди уговорки се навиха да платят права на стари песни, които Митко Пайнера хиляди пъти е обявявал, че е платил едно време. Това са неща от кухнята, за които ние разбрахме официално чак в април 2015 година, когато след половин година надежди у Митака, че Кама ще размисли и ще подпише пак с него, се сложи точка на цялата история и той публично я линчува от страниците на "пеевският" в. "Блиц" с патос, който е далеч от представите ни за мъжко поведение от джентълмен.

 

Инж. Митко Димитров: Камелия тепърва ще узнае каква е реалността!

На другия ден излезе "Неповторим" и пенсионерът се впусна да трие всичко нейно в нета и да докладва клипа, за да и попречи да стартира самостоятелната си кариера. Всички видяхте, че трябваше още цяла година, докато нещата се подредят и Камелия вземе интернет кариерата си в свои ръце. Това са обективните факти, без излишна помпозност, изложени в хронологичен вид. Трудно е срещу голяма компания, особено когато същата има фикс идея да ти пречи, като самостоятелен изпълнител. Но както виждате, 3 години по-късно всичко това е минало, а Камелия отново е топ изпълнител и топ хитмейкър, па "десовите" (само те), ако искат да си реват колкото щат.

Фоксе, сериозно ли вярваш че Камелия ще види друг хит в близките 10 години? "Дразни ме" си бише чист късмет. Нещо като "Правена съм за ръцете ти".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фоксе, сериозно ли вярваш че Камелия ще види друг хит в близките 10 години? "Дразни ме" си бише чист късмет. Нещо като "Правена съм за ръцете ти".

 

Това е най-големият турбо-хитмейкър в чалгата, с най-запазените, доказани вечни хитове. Аз не бих подценявал такъв профил на изпълнител НИ-КО-ГА....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е най-големият турбо-хитмейкър в чалгата, с най-запазените, доказани вечни хитове. Аз не бих подценявал такъв профил на изпълнител НИ-КО-ГА....

За Преси ли говорим или за Камелия, която никога не е била номер едно? Имала е своите златни хитове, защото ги е налагала по концертите поради липсата на нови актуални песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Преси ли говорим или за Камелия, която никога не е била номер едно? Имала е своите златни хитове, защото ги е налагала по концертите поради липсата на нови актуални песни.

 

Камелия е безспорната №1 от 1999 до 2003 година по всички критерии в света. Продажби, хонорари, рейтинг, златни и платинени албуми. И това е факт неоспорим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чалгата не е от 99 до 03. Сега нещата са различни.

 

Не е, но ти зададе въпрос или по-скоро констатира нещо, което не е вярно. А аз твърдя това от много години, защото има фактури, които са у Камелия. Може да се докаже. Наградите, на които се базира твоето твърдение по-горе, са субективен фактор, който винаги може да бъде оспорван. И за да се докаже и той, трябва да се вадят фактури (каквито имат всички до края на 2003 година) или да се пита счетоводството на Пайнер, за да ни покажат стойностите в лева, долари и евро.

 

 

Имам усещането че спора за Камелия и Деса ще е вечен :mf_surrender:

 

Което идва да рече, че нещо много скандално или поне никак да не е ОК се е случило, за да има такъв вече 20-годишен спор. Само Пайнер могат да го разрешат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия е безспорната №1 от 1999 до 2003 година по всички критерии в света. Продажби, хонорари, рейтинг, златни и платинени албуми. И това е факт неоспорим.

Доста е оспорим, да ти кажа, но щом държиш, вярвай и твърди, че е така. 2003 не знам къде я броиш. 2000 е продала най-много дискове, не и касетки. 1998 прави повече бройки от Деса като за дебютен албум, но пак не се знае дали и от другите, тъй като в същата година успешни албуми пускат Глория, Рени, Петра, Луна, Орхан, Софка, Кали, Слави, Нелина и Дачева. 2001 Глория има най-продаван албум, веднага след нея Кама и Деса. 2002 с Деса са на кантар. За мен лично Кама имаше най-голям хит, но Деса имаше по-хитов албум като цяло. Като бройки не се знае.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста е оспорим, да ти кажа, но щом държиш, вярвай и твърди, че е така. 2003 не знам къде я броиш. 2000 е продала най-много дискове, не и касетки. 1998 прави повече бройки от Деса като за дебютен албум, но пак не се знае дали и от другите, тъй като в същата година успешни албуми пускат Глория, Рени, Петра, Луна, Орхан, Софка, Кали, Слави, Нелина и Дачева. 2001 Глория има най-продаван албум, веднага след нея Кама и Деса. 2002 с Деса са на кантар. За мен лично Кама имаше най-голям хит, но Деса имаше по-хитов албум като цяло. Като бройки не се знае.

 

Нищо не е на кантар от 1999 до началото на 2003 година. Всичко е много в полза на "чипровската". Иначе никога нямаше да говори като латерна, а другите да мълчат.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е какво да говорят, тя Преслава си е спокойна и знае, че си е бутана. Бичи си на плейбек и това е - осигурено и е спокойствието, участията , кеф. До миналата година имаше и абонамент "незаслужени награди".

 

Да отидеш в чужбина и да бичиш плейбек е повече от долно - хората веднъж в годината ще видят изпълнител (наш) и той - плейбек. Една Татяна ако отиде ще е на живо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо не е на кантар от 1999 до началото на 2003 година. Всичко е много в полза на "чипровската". Иначе никога нямаше да говори като латерна, а другите да мълчат.

Никой не е мълчал, всяка в съответната година си е казала каквото има. След 20 години мисля, че няма значение. Камелия е взела каквото е трябвало. Имала си е тиражи, участия, приходи от реклами, без награди също не са я оставяли, така че не знам къде е драмата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е най-големият турбо-хитмейкър в чалгата, с най-запазените, доказани вечни хитове. Аз не бих подценявал такъв профил на изпълнител НИ-КО-ГА....

Хахах по голям виц не бях чел.Хит мейкър дето 10 години не може един хит да направи.Мале мале

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма проблем да си дрънкат колкото искат старите тролове. Факт е, че всяка успешна кариера на нова чалгарка е копие на тази на Камелия. За съжаление или за късмет, никой не иска да се развива по модела на Глория, Ивана и Деса. Всеки иска да кешира бързо, както ги научи Камелия. Ама че някакви си зомбита в един форум ходят след Фокс и тролят няма никакво значение, защото освен Галена, в тази ниша се набута и Преслава и всички останали, което е брутален комплимент за "чипровската" гордост. И понеже това е очевидно, същите са така докачливи във всяка тема за Камелия. Ама пеела народно както не трябвало, песни на Емил Димитров, за които не питала сина му, ама някой се възмущавал или нещо протестирал. Да го духат, залите са пълни, хората реват за бисове, масите са отрупани, а джобовете на организаторите пълни. За тези хора Кама е №1 и нищо от местната говорилня не ги вълнува....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...