Jump to content



Камелия преди турнето: Америка е за хората, които искат да са без граници


Препоръчани коментари

Какви са тия тъпи неща, изобщо как може да се прави дискусия що Камелия не знае песен, дека не е нейна?

Тя е длъжна да знае своите песни , не чуждите. Знае ги, пее ги, знае ги и народа. Това е важното.

Щото каквото и да си говорим, факт е ,че едни "Луда по тебе" и "Защо повярвах" вдигат на крака с песен и танц повече от половината турне изредени всички певачки на него, подред.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи Славчо Тр., който мъкне бенд от 6-7 души, актьори и монтажисти е с по-неуспешни турнета, отколкото Камелия?

 

Да. :) Виж как си си научил урока.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи Славчо Тр., който мъкне бенд от 6-7 души, актьори и монтажисти е с по-неуспешни турнета, отколкото Камелия?

 

Абсолютно верно. Турнето на Слави бе просто, за да си почеша егото, че е бил на турне в САЩ. Плати на Фънки и Амебата да му го направят и те не се изложиха. Но пък не са и евтини, залите които наеха също. В случая обаче не се търси финансов успех, а само комерсиален. Той е тотално на загуба от турнето си, за разлика от неговите хора от бенда, които се кооперираха по двойки, тройки и пяха в същите клубове, в който пеят и чалгарките, ча и ги правеше пак Дараков, с който са много близки.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За гласа на Фатмагюл, драги, само в минао време - щот квото е имала, отдавна го няма. В момента, както видяхме много добре съвсем наскоро, много добре се направи че излезе в майчинство - щото иначе тряяше напрао в пенсия - нито пее по участия, нито са нейните песни -тя нали уж имаше хитове бе, от как се върна у кокошарнико, що не се лигави върху тях, ами върху тези на Василка?

 

Така че всякакви сравнения с Камелия, вече повече от смехотворни. Всмисъл повече от обикновеното.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса има глас, който Камелия никога няма да има. Пее всякакъв стил и докосва хората. Предпочитам един час такова пеене включае неадекватните ѝ лиготии, вместо 3 часа грачене и подвиквания. Добре, че има контакт с публиката и хитове, които и бяха направени в Пайнер. Иначе като пеене мадамата е на ниво Галена.

Хората търсят комплексни качества. Никой не отива там само за едното пеене.

Деса стои като шут на сцената, в други случаи е мирна, като войник- не може да се разбере певица ли има в клуба или какво. Хората искат шоу, пеене на живо и хитове. Неща, които Галена и Камелия имат, а останалите - не :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

За гласа на Фатмагюл, драги, само в минао време - щот квото е имала, отдавна го няма. В момента, както видяхме много добре съвсем наскоро, много добре се направи че излезе в майчинство - щото иначе тряяше напрао в пенсия - нито пее по участия, нито са нейните песни -тя нали уж имаше хитове бе, от как се върна у кокошарнико, що не се лигави върху тях, ами върху тези на Василка?

 

Така че всякакви сравнения с Камелия, вече повече от смехотворни. Всмисъл повече от обикновеното.

 

Не разбирам грозния ти коментар. Ако не си слушал изпълненията на ДесиСлава от КАто две капки вода от преди няколко месеца - направи го. Има толкова участия колкото иска - жената пътува, има някаква си там връзка, живее си живота. КАкво по-добро от отва.

 

Хората търсят комплексни качества. Никой не отива там само за едното пеене.

Деса стои като шут на сцената, в други случаи е мирна, като войник- не може да се разбере певица ли има в клуба или какво. Хората искат шоу, пеене на живо и хитове. Неща, които Галена и Камелия имат, а останалите - не :)

 

Не ме вълнува какво търсят хората. Аз изказах своето мнение. И знам, че има много хора, които отиват там "само за едното пеене".

Пеенето на живо на Галена и Камелия с удоволствие си го спестявам. Какво шоу правят Камелия и Галена в един клуб, да попитам? Явно критериите ни за шоу за различни :)

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не разбирам грозния ти коментар. Ако не си слушал изпълненията на ДесиСлава от КАто две капки вода от преди няколко месеца - направи го. Има толкова участия колкото иска - жената пътува, има някаква си там връзка, живее си живота. КАкво по-добро от отва.

Не ме вълнува какво търсят хората. Аз изказах своето мнение. И знам, че има много хора, които отиват там "само за едното пеене".

Пеенето на живо на Галена и Камелия с удоволствие си го спестявам. Какво шоу правят Камелия и Галена в един клуб, да попитам? Явно критериите ни за шоу за различни :)

И мен не ме вълнува кво търсиш ти.

 

Жена , която спира собствената си песен, при това една от емблемите й, и казва че а била тъпа и няма дй я пее - ето това сигурно за теб е шоу.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И мен не ме вълнува кво търсиш ти.

 

Жена , която спира собствената си песен, при това една от емблемите й, и казва че а била тъпа и няма дй я пее - ето това сигурно за теб е шоу.

 

Явно те вълнува щом не прие мнението ми в началото, а се опитваш да ми натрапиш своето.

 

И с второто си изречение показваш същото - нали не те вълнува какво е за мен шоу? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Програмата на Камелия през 2007 година, по време на най-успешното, най-дългото и най-посетеното турне на български изпълнител, от който и да е жанр САЩ продължаваше по 4 часа. С нея имаше музикант със синтезатор (Пламен Крумов, шеф на днешният бенд "Виво" Монтана). Той я отменяше на 2 пъти, за по половин час. Което ще рече, че нейната част при всички положения няма как да е била по-малко от 3 часа. В тази връзка, за сравнение само да кажа, че Деса, която тогава отиде след нея в САЩ, си беше забравила и двата микрофона в България, та трябваше да и търсят на място.

Фокси, първото и второто турне на Глория са най-успешните турнета на български изпълнител от поп-фолк жанра - и като брой концерти, и като посещаемост - хиляди души, концерти в зали. Не знам каква е тази твоя мания да величаеш по такъв начин Камелия, измисляйки си такива неща и пишейки ги. Глория е и единственият изпълнител с най-много концерти в зали в САЩ. Да, след нея е Камелия, но фактите са си факти - първите две турнета на Глория са най-успешните, като мащаб, на поп-фолк изпълнител.

А относно тазгодишното турне на Камелия - интересът ще е голям - без съмнение. Глория и Камелия събират най-много публика не само в България, а и зад граница, особено в Щатите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И все пак, колко трябва са си загубеняк, че да ходиш чак в САЩ уж да пееш и да си забравиш и двата микрофона? :gun_bandana: Иначе, на българите в САЩ толкова им е писнало от плейбек, че мотото на турнето на Кама е:

"Камелия' 2017 - три часа без плейбек"

Link to comment
Сподели в други сайтове

И все пак, колко трябва са си загубеняк, че да ходиш чак в САЩ уж да пееш и да си забравиш и двата микрофона? :gun_bandana: Иначе, на българите в САЩ толкова им е писнало от плейбек, че мотото на турнето на Кама е:

"Камелия' 2017 - три часа без плейбек"

 

Е, за никой не е ново, че е шматка. Ама само след половин народна песен изпълнена всичко се прощава. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди години концертите наистина бяха в зали, като на нормален концерт. Поне в Ню Йорк. Но отдавна вече са в кръчми и ресторанти с куверти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди години концертите наистина бяха в зали, като на нормален концерт. Поне в Ню Йорк. Но отдавна вече са в кръчми и ресторанти с куверти.

 

В зали са били само в Чикаго и в Лас Вегас. На всички други места са в ресторанти и клубове, но все пак предимно в ресторанти, капацитетът на които не минава 500 души. Единствено в залите в Лас Вегас са към 800 и в Чикаго, където събира над 1000 души. Това, друго няма. И говорим за помещения, в които се правят концерти от 2007 година насам. Онова през 90-те и в началото на века си беше точно в кръчми, като на моя селски Мишо, от по 150 души максимум.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

^^

В НЙ Лили Иванова пя в залата на едно училище. Май и Глория там.

 

Това беше в Торонто. Играеха хора на баскетболното игрище. В Ню Йорк винаги са били в един много як ресторант. ЦЪК

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това беше в Торонто. Играеха хора на баскетболното игрище. В Ню Йорк винаги са били в един много як ресторант. ЦЪК

Това е само от може би 8 години насам. Преди това се правеха в един ресторант Булгара, който фалира. А преди него в училищни зали, но по онова време не е имало много турнета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Модератори няма ли тук, да почистят темата от "десови" фекалии? Нещо сте се объркали, че тази тема е онази, която ви затвориха, поради липса на интерес.

 

Не, не е, за турнето в САЩ на най-голямата в чалгата е. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде по темата! Всеки следващ коментар за Деса в тази тема ще носи 10%, при достигане до 30% - бонус 3 дни почивка от форума. ;)

 

А тоя като обижда Кама-нищо

Ash92 (или там както му е никът) е с бан.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

За една бройка общ концерт с Галена в Чикаго. Организатори навити. Камелия и Галена навити. Но онзи възрастен мъж в Димитровград не дава. Жалко....

Link to comment
Сподели в други сайтове

За една бройка общ концерт с Галена в Чикаго. Организатори навити. Камелия и Галена навити. Но онзи възрастен мъж в Димитровград не дава. Жалко....

 

Много жалко. 1000%20(21).gif

Искаше ми се да видя, макар и на клипчета, тия двете една срещу друга.

Па да остане Галата с пърст в уста като види как Камелия забавлява, одличен контакт с хората ама все пак на достатъчна дистанция, купонджика ама без да евтинее, да се чекне и разкрачва на всеки втори. И без налеване и пиянски истории. Била съм и на участие и знам за какво става дума 1000%20(30).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове



След 10 години най-голямата купонджийка в попфолка Камелия се завръща в САЩ и Канада с турне, което обещава много горещи емоции за българите тук. "Заредена съм с много изненади и провокации за моите приятели в Америка, които ще видя отново след 10 години", сподели певицата дни преди със страх да се качи на самолета за Чикаго. Тя е известна с фобията си от летене, но ще преодолее страха заради феновете си тук.

Поради големия интерес певицата ще гостува две поредни вечери на българите в Чикаго - на 20 и 21 октомври (петък и събота) в Escape The Lounge. Местата са почти разпродадени, а певицата обещава три часа купон без плейбек. "Аз пея само на живо. Преди много години съм пяла на плейбек, но смятам, че не е честно да лъжеш хората, а и емоцията е много по-силна от живото пеене", казва вечният секс символ. Така тя ще може да изпълни и музикалните желания на всички, които посетят концертите й. Изпълнителката на златни хитове като "Луда по тебе", "Ти си", "Залезът и зората" и много други е подготвила дълъг списък с песни, които да изпълни пред своите фенове от Източното до Западното крайбрежие на САЩ и в Торонто.

Известна със своите провокации, Камелия ще се появи с предизвикателна и много стилна секси рокля в първата част на всеки свой концерт, а за втората ще заложи на няколко спиращи дъха тоалета, които да подчертаят огнения й характер. Не е ясно дали високите и стигащи до края на краката й ботуши, станали нейна запазена марка през годините, ще са част от тоалета й на звездата този път.

Камелия стартира турнето си в САЩ и Канада на 20 и 21 октомври в Чикаго и продължава през Лас Вегас, Вашингтон, Денвър, Бостън, Торонто, Тампа бей, Атланта, Сиатъл, Ню Йорк и Нейпълс. Певицата ще остане в САЩ до декември. За участия и частни партита може да се обадите на тел. (708) 415 6985.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не се вълнува в България от гаргата и реши да иде да попее ретрото си в Америка.Лошо няма.Като тук не е желана и търсена, там поне скоро не са я виждали.Дано я изтраят 3 часа грачене.Ама поне цица ще покаже.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не се вълнува в България от гаргата и реши да иде да попее ретрото си в Америка.Лошо няма.Като тук не е желана и търсена, там поне скоро не са я виждали.

 

Хахаха, Луки, тихо ми пази и стискай устни:

 

Топ 10 Участия до 15.09.:

 

Галин - 125

Емануела - 123

Алисия/Анелия - 116

Фики - 93

Преслава - 90

Тони Стораро/Теди Александрова - 88

Камелия - 83

Деси Слава - 78

Емилия - 73

Борис Дали - 69

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахаха, Луки, тихо ми пази и стискай устни:

А като си имаш и на представа, че покрай Гласът, беше разредила участията на макс. Пееше само в София и близкия окръг.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...