Jump to content



Камелия преди турнето: Америка е за хората, които искат да са без граници


Препоръчани коментари

Вестник "България сега" се издава в Чикаго и е основният конкурент на другата голяма медия там "BG Voice", чийто собственик организира турнетата. Не се разбират двете медии, а в основата на скандалите е, че гл. редактор на "България сега" бе набит от Христо Стоичков, защото досаждаше, на едно парти в Чикаго, а конкуренцията отрази обилно боксовите умения, на "Камата". Закачката между двата вестника от от 2007 година, когато "България сега" бе доминиращият български вестник, но бе изместен не без помощта на чалгата, която направи хората в "BG Voice" откровен лидер сред нашата диаспора там. Според мен е проблем на поколенията. "BG Voice" се адаптира в новата интернет епоха много по-бързо от конкуренцията, а това не се хареса на същата.

 

И какво твърдиш? Че клипчетата във ФБ са били изфабрикувани?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво твърдиш? Че клипчетата във ФБ са били изфабрикувани?

 

Твърдя, че Азис направи много добро турне в щатите, а някакви клипчета, на пияни гарги не променят цялостната картина. Когато иска, циганинът е добър. Въпросът при него е, че прекалено многото хвалене го превръща в мързелива кифла. А това е нещо, което никой не може да каже за Камелия. Затова тя има поне 5 пъти повече ангажименти от него в последните години, при сходен хонорар.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси се оказа прав,че Галена пак ще има турне в САЩ. Първите дати,които обявиха са 18 и 25 ноември в Чикаго. А круизът до Бахамите е от 20 до 24 ноември.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дълго се чудех дали да пиша в тази тема, но клипчетата, които пускате ме провокираха.

Симпатична леля е Камелия, но да пееш народно по гол гъз и да пееш върху Бяла роза е повече от трагично.

За толкова години в тоя бранш да не можеш да си изпееш адекватно дори и собствените песни. Трагично е. И много важно, че има хубави крака и че циците ѝ са супер. Аз лично бих останал доста разочарован, ако платя пари за такова "пеене". Случвало ми се е веднъж да бъда на участие на Камелия - беше мега як купон, но бях на 18 и пиян. Само така бих издържал това отвратително производство на звуци.

В случая не знам кое е по-добре. Да "пее" така както се чува, или да пуска плейбека, ако и да е адски обидно за публиката.

Мисля, че няма смисъл да включвате други изпълнители.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Исках да видя великите клипове, в които Камелия се е представяла в Америка. Ами като цяло ще кажа само едно нещо и то е - тъжно, че колкото и да ми натрапват, че е велика и колко прекрасно се представила....пълна катастрофа на Бяла роза, а пък и на нейните изпълнения..хората седят, станали пет души и тя се върти, като пумпал..нищо особено, като цяло. :1000 (19):
Link to comment
Сподели в други сайтове

Определено няма смисъл да включаме други изпълнители, особено щото сравненията с урагана Камелия, няма да самим от полза. Не харесвате предлагания от симпатичната леля продукт? Ми не ходете. Ходете си на митьовките, които не предлагат и 10 % от представеното от Камелия. Вкрайна сметка, схемата показва че пред димитровградския плейбек, хората предпочитат тубата ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

И последното убежище на "десовите" тролове падна - народната музика. :1000 (29): Хайде да не ни обяснявате как се пее народно, че всички са чалга певици. ЧАЛГА певици, които 1 шибана стотинка в живота си не са изкарали с народна музика. И въобще няма значение коя как пее, защото народната музика е камуфлаж, за придаване на една кръчмарско-чалгарска кариера по-приемлив вид за пред масовата публика. А тези там, които са отишли да гледат Кама и са платили по минимум 200 долара на човек, с бакшишите за келнери и за нея не са отишли нито заради чалга, нито заради народно, а заради български банкет, който им липсва до болка и умират от кеф, че някой им представя родна програма, в една много голяма и егоистична държава. А Кама прави това перфектно. Знам, че забравихте за бисовете. Радвам се, че ги забравихте. Защото знам, че не сте ги забравили.... :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И последното убежище на "десовите" тролове падна - народната музика. :1000 (29): Хайде да не ни обяснявате как се пее народно, че всички са чалга певици. ЧАЛГА певици, които 1 шибана стотинка в живота си не са изкарали с народна музика. И въобще няма значение коя как пее, защото народната музика е камуфлаж, за придаване на една кръчмарско-чалгарска кариера по-приемлив вид за пред масовата публика. А тези там, които са отишли да гледат Кама и са платили по минимум 200 долара на човек, с бакшишите за келнери и за нея не са отишли нито заради чалга, нито заради народно, а заради български банкет, който им липсва до болка и умират от кеф, че някой им представя родна програма, в една много голяма и егоистична държава. А Кама прави това перфектно. Знам, че забравихте за бисовете. Радвам се, че ги забравихте. Защото знам, че не сте ги забравили.... :happyppl:

 

Не я мисли "Деса", а се замисли над думите си. С теб просто не може да се води градивен спор. Търсим различно нещо явно. ТИ искаш цици и не ти пука за пеенето, стига да има банкет с яадене и пиене. Аз искам глас, който да ми бърка в душата всеки път. За това ти харесваш Камелия, а аз Десислава. И толкова. Но не ти прави чест по никакъв начин да омаловажаваш народната музика. И си отвори поне веднъж ушите - та тя пее ВЪРХУ песента на Славка и ВЪПРЕКИ ТОВА е непростимо фалшиво :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не я мисли "Деса", а се замисли над думите си. С теб просто не може да се води градивен спор. Търсим различно нещо явно. ТИ искаш цици и не ти пука за пеенето, стига да има банкет с яадене и пиене. Аз искам глас, който да ми бърка в душата всеки път. За това ти харесваш Камелия, а аз Десислава. И толкова. Но не ти прави чест по никакъв начин да омаловажаваш народната музика. И си отвори поне веднъж ушите - та тя пее ВЪРХУ песента на Славка и ВЪПРЕКИ ТОВА е непростимо фалшиво :)

 

Тя на нейните си песни си цвили... ти на Бяла роза.

 

Докога такива бездарни изпълнители ще ги галят с перце, само щото 20 години са на някаква си сцена?

Ами кажете й бе! Кажете й, че е бездарна!

 

Барем пак почне да ходи при Боварян на уроци, че много е закъсала с пеенето.

 

В такива случаи, плейбекът е за предпочитане.

 

А най-много се чудя на лайковете във фейса... как един не се намери да й напише някаква критика, че да се стресне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айди ни ми я фали Варела, толкова меден глас има, че ако забрави плейбеците, ша тряя да я мислим не само нея, Ми и трите дяца.

 

Аз ти казах, ме сравненията с други певици няма да са в тяхна полза, не е като да не си бил предупреден.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя на нейните си песни си цвили... ти на Бяла роза.

 

Докога такива бездарни изпълнители ще ги галят с перце, само щото 20 години са на някаква си сцена?

Ами кажете й бе! Кажете й, че е бездарна!

 

Барем пак почне да ходи при Боварян на уроци, че много е закъсала с пеенето.

 

В такива случаи, плейбекът е за предпочитане.

 

А най-много се чудя на лайковете във фейса... как един не се намери да й напише някаква критика, че да се стресне.

 

Тегаво е много за ухото това. Имам някакво уважение, че се е задържала толкова време с едни руси коси и цици, но тя е пример за нещо много тегаво в България.

Колко хора упражняват професии, за които нямат нужните качества. Как изобщо може да се нарече певица с такова пеене? Сигурен съм, че в КОЙТО и да е бар да влезеш на караоке вечер ще намериш 100 момичета, които пеят по-добре от това, което чух.

 

И аз бих се кефил на песните ѝ и да я гледам как си денси на сцената и прави шоу, но да пуска плейбек. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя на нейните си песни си цвили... ти на Бяла роза.

 

Докога такива бездарни изпълнители ще ги галят с перце, само щото 20 години са на някаква си сцена?

Ами кажете й бе! Кажете й, че е бездарна!

 

Барем пак почне да ходи при Боварян на уроци, че много е закъсала с пеенето.

 

В такива случаи, плейбекът е за предпочитане.

 

А най-много се чудя на лайковете във фейса... как един не се намери да й напише някаква критика, че да се стресне.

 

Хахахаха. Кажете й, вика. Тя все едно не се чува и не се гледала на запис. Просто не й пука,

 

По въпроса за Боварян - аз мисля, че тя си развали гласа точно около тоя период, когато почна да ходи на уроци при нея. Но може и да е съвпадение. Бил съм на много участия в периода 2000-2005, на които е пяла наживо и честно ти казвам - справяше се перфектно. След няколко години обаче почна да дава фира и гласът й да звучи един такъв груб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

оф не мога просто, човек който е фен на Фатмагюл, на която имаме документирана последната и излагация надълго и на по-широко от нея, дето ако беше пуснала пелйбека щеше да е хиляда пъти подобрени, и човек, който в дискотека не стъпвал по отдавна и от мен, седнали да ми обсъждат как Камелия била резил.

 

Към настоящия момент по голям резил от това да пееш на плейбек песните на Азис, приседнала на диванче, едва ли има просто.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато чалгарчетата са закърмени с плейбек, няма как да оценят каквото и да е живо пеене, че чак от 3-4 часа е абсурд. Това е масово зомбиране. Това е промиване на мозъците. Показах ви една камара клипчета на Деса от панаира при нас преди 2 месеца, където вълшебният глас го нямаше. У хората будеше само смях. Но стане ли въпрос за Камелия, като койоти се нахвърляте.... а залите пълни, народа реве за бисове, харчи пари като луд и това само преди месец го нямаше при прехвалената Преслава. А вие лаете от злобичка тук, като полудели? Срещу какво лаете бре? Не видяхте ли с това лаене докъде я докараха превъзлюбените ви? Е, Кама я няма при тях, какво правим сега и що няма хора по концертите? Нали там останаха само вълшебни гласове бре? :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Момчета, престанете да намесвате други изпълнители, никой не ви се връзва. Това е тема за Камс.

И отново казвам, как може да наричате това пеене? Или слушаме различни записи, или нищо не разбирате от музика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Момчета, престанете да намесвате други изпълнители, никой не ви се връзва. Това е тема за Камс.

И отново казвам, как може да наричате това пеене? Или слушаме различни записи, или нищо не разбирате от музика.

 

Всеки прекрасно разбира всичко, но в този форум всеки си има роля и цел, и я преследва до дупка. Има хора, които просто не падат по гръб.

 

И защо да не се намесват други изпълнители? Нали това е цял един жанр, в който средата е конкурентна. Нормално е да се сравняват изпълнителите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами да, не е удобно да се коментират други, които са забравили микрофона на OFF и така си карат от 20 години. Такива са ми най-сладки да коментират пеене. :g2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Момчета, престанете да намесвате други изпълнители, никой не ви се връзва. Това е тема за Камс.

И отново казвам, как може да наричате това пеене? Или слушаме различни записи, или нищо не разбирате от музика.

единствения намесващ други изпълнители си ти, почитателю на плейбека. И ни ми обяснявай за записи и увреден слух, при условие че Камелия си прави труда да пее на живо, нещо, което почти никоя друга от жанра не прави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахахаха. Кажете й, вика. Тя все едно не се чува и не се гледала на запис. Просто не й пука,

 

По въпроса за Боварян - аз мисля, че тя си развали гласа точно около тоя период, когато почна да ходи на уроци при нея. Но може и да е съвпадение. Бил съм на много участия в периода 2000-2005, на които е пяла наживо и честно ти казвам - справяше се перфектно. След няколко години обаче почна да дава фира и гласът й да звучи един такъв груб.

 

Камелия започна от 2006 година да грачи така..тоест от турне 2007

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки прекрасно разбира всичко, но в този форум всеки си има роля и цел, и я преследва до дупка. Има хора, които просто не падат по гръб.

 

И защо да не се намесват други изпълнители? Нали това е цял един жанр, в който средата е конкурентна. Нормално е да се сравняват изпълнителите.

 

Е целта явно е изпълнена - понаписаха се доста коментари в темата, не и без помощта на имената на Преслава, Галена и Десислава разибра се. Цяла кариера изкара така Камелия ми се струва.

Иначе аз няма как да сравнявам Камелия и Десислава примерно. Единственото общо е, че са блондинки. И толкова.

Това нали уж е специална тема за участията на Камелия в някакви заведения в САЩ? Защо да се намесват други? Аз отказвам да го правя. КОментирам това, което чувам и виждам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

единствения намесващ други изпълнители си ти, почитателю на плейбека. И ни ми обяснявай за записи и увреден слух, при условие че Камелия си прави труда да пее на живо, нещо, което почти никоя друга от жанра не прави.

Къде намесвам? Объркваш се нещо. Това е първият и последният път в който те цитирам. Грешките ти в писането са отвратително дразнещи. И пак казвам, ако това за теб е пеене, то значи имаме съвсем различни критерии :) и уши

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде намесвам? Объркваш се нещо. Това е първият и последният път в който те цитирам. Грешките ти в писането са отвратително дразнещи. И пак казвам, ако това за теб е пеене, то значи имаме съвсем различни критерии :) и уши

ти па щот си много убаф, нали, ша си броиме правописните грешки, кои случайни, кои никак .... Но щом та дразна, начи целта е постигната.

 

И щом си такъв фен на Варела, да ми фалиш вокалните и умения до степен брътвежа върху песни на Азис да го наричаш пеене, явно имам по-високи критерии от твоите. Както и повече уши, какъвто и изрод да ме прави това. Фани иди я чуй на живо какви ги върши и яла па да си говорим.

 

Изобщо от фенове, и оосбено от “фенове” на прехваления англески глас на Толумбата критики не търпя.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...