Jump to content


Online: Анелия - "Вярвай"


Препоръчани коментари

Чудесен текст! Много хубава и стойностна! Дано пусне видео на тази песен, защото си заслужава! Продължава линията от Забранявам си, Да вярвам ли, Аз и ти на Драганински. А тематиката напомня много и за Продължавам. Точно в стил Анелия е песента. Харесва ми, че от време на време си следва тази линия. Браво!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе Анелия беше и си остава ТОП, не зависимо от това какви тъпотии пуска от време на време...

 

Това "Да, да, да" малко ми напомня на Преслава, ама... не е чак дразнещо, само леко досадно и доста познато.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изобщо не звучеше толкова добра на онова участие, тук направо гърми! Браво!

 

Забелязвам, че това лято пускат песни с доста по-добри текстове, дано продължават така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мелодията е много яка,текста в куплетите е супер.Само текста в припева не ми харесва как върви ... малко не пасва,ако не беше това щях да и дам отличен. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ме кефи. Анелия може да я изпее много по-добре от това. Драганински не се е постарал особено за аранжимента. Надявам се да чуем скоро песента от Ганев.

Как искаме да се продават албуми тук, като след 2 часа новите песни са в нета.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма смисъл от клип. Не е нищо запомнящо се.

 

Може би, Анелия ми е втръснала. А като гледам трафика към последната й песен с Кристали... май не само на мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ме кефи. Анелия може да я изпее много по-добре от това. Драганински не се е постарал особено за аранжимента. Надявам се да чуем скоро песента от Ганев.

Как искаме да се продават албуми тук, като след 2 часа новите песни са в нета.

Навсякъде по света излизат много по-бързо от 2 часа, дори излизат предпремиерно! Не оправдавай провалите им!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Навсякъде по света излизат много по-бързо от 2 часа, дори излизат предпремиерно! Не оправдавай провалите им!

Къде излизат? В официалните им канали или така на свободна комсумация от някой случаен канал?

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде излизат? В официалните им канали или така на свободна комсумация от някой случаен канал?

Това анелийно нещо да не би да е излязло в официален канал? Ако продуктът е доходоносен, интернет няма да го спре - напротив, ако го няма никъде, би било индикация за провал.

И на Мадона албумите са изтичали преди излизането им. Даже май веднъж и официално ги пусна предварително.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Навсякъде по света излизат много по-бързо от 2 часа, дори излизат предпремиерно! Не оправдавай провалите им!

Прав си, излизат и за два часа се изтриват и малко по-късно се пуска официално. Има случаи и да не се изтрият, но те са рядкост.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прав си, излизат и за два часа се изтриват и малко по-късно се пуска официално. Има случаи и да не се изтрият, но те са рядкост.

Именно. Да не говорим, че в ютуб е най-лесно, защото блокират за минути клиповете на случайни канали. А тук дори пусната официално една песен, се качва от още 20 канала. В САЩ имат доста пиратски сайтове, но ако те хванат отнасяш солидна глоба.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Прав си, излизат и за два часа се изтриват и малко по-късно се пуска официално. Има случаи и да не се изтрият, но те са рядкост.

Да, но вече всички са я изтеглили и освен това се качва във всички останали държави, където не се следи и всеки може да си я намери пак :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брей, Аня си спомняла как се правят хубави песни. :feminist_en:

 

Много ми хареса, звученето е малко по-тъмно поп, текста е простичък, но ясен ... Не е нужно мотивацията да е сложна, само така стига до много хора.

 

Очаквах в някакъв момент да се отчете по тази си линия ...

 

... Не е "Аз и ти", "Забранявам си" и "Няма да съм друга", но на фона на фолка от тази година е направо шедьовър!

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Има смисъл в текста - факт, но песента не ми харесва. Изпяването не е нищо особено и сякаш песента е правена през пръсти. Като цяло песента за мен не става.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...