Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Още по-брутално ще е да пише заклинания от рода на "Galena - KILL" :3fdb8960598fa63e:

Мечтаем преди всичко за несравним прием!

 

Може да го направи малко по-кодирано и скрито, като само начертае с пирона едно G и го задраска с Х, ще е жестоко и брутално :3fdb8960598fa63e:

 

Не забравяй и бис!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Може да го направи малко по-кодирано и скрито, като само начертае с пирона едно G и го задраска с Х, ще е жестоко и брутално :3fdb8960598fa63e:

 

Не забравяй и бис!

:roll1: :roll1: :roll1:

Не съм си и помислял, че ще мине без бис.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дай боже! Дано Преса прочете това.

 

О, Преси чете тук, да не забравяме, че изпълни "На тебе не отказвам" заради нашите молби с Кели миналата година :Vishenka_05:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, Преси чете тук, да не забравяме, че изпълни "На тебе не отказвам" заради нашите молби с Кели миналата година :Vishenka_05:

Беше скандално като изцепи: "вашето желание по всички форуми", при положение, че само Рамания остана .. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Беше скандално като изцепи: "вашето желание по всички форуми", при положение, че само Рамания остана .. :3fdb8960598fa63e:

 

Факт, бях в потрес и шок с дни!

 

Коментирай, че П. се е активизирала в литератирния свят и се снима как чете, че даже и търси препоръки за книги от фенове и приближени хора!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Факт, бях в потрес и шок с дни!

 

Коментирай, че П. се е активизирала в литератирния свят и се снима как чете, че даже и търси препоръки за книги от фенове и приближени хора!

мисля, че това с книгата беше поза .. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

мисля, че това с книгата беше поза .. :3fdb8960598fa63e:

 

Сигурно даже не е книга, а вид декорация :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

мисля, че това с книгата беше поза .. :3fdb8960598fa63e:

Докато някои го правят и без да се снимат 1000%20(29).gif

 

 

тази година:

 

1.Емануела

2.Галена

3.Джена

4.Преслава

Грешка! Камелия е певица на годината, в момента е звяр и мачка наред, не разбра ли? :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говори ми на езика на телата.. :whistling: Гърмим ли тази вечер? :3fdb8960598fa63e:

О,да,избухваме като ферментирало вино.Само като чуя Докрай и дрехите сами се махат. :feminist_en:

С теб забравям за недей..до утре искам алейлей. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

О,да,избухваме като ферментирало вино.Само като чуя Докрай и дрехите сами се махат. :feminist_en:

С теб забравям за недей..до утре искам алейлей. :girl_witch:

Аз съм на вълна неадекватна Фатме.

Направо пръска тука.Голям е шемет. :Vishenka_05:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не е ударила нещо за отскок? :3fdb8960598fa63e:

Възможно е. :3fdb8960598fa63e: Тя е единствената певица, поздравявала всички, които обичат да мастурбират.Много е скандална в началото на клипа. :Vishenka_05:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Възможно е. :3fdb8960598fa63e: Тя е единствената певица, поздравявала всички, които обичат да мастурбират.Много е скандална в началото на клипа. :Vishenka_05:

Не ми излиза. :gun_bandana: Все пак трябва да й се признае,че е доста пластична,щеше да е скандално от толкова подскачане да падне на сцената.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми излиза. :gun_bandana: Все пак трябва да й се признае,че е доста пластична,щеше да е скандално от толкова подскачане да падне на сцената.

Специално за теб го качих в тубата. :girl_witch:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Специално за теб го качих в тубата. :girl_witch:

само уникално тъпо парче като Фатмето може да запише парче на тема самозадоволяването и после да се черви като пъпчива тийнейджърка, хваната от майка си с лампа в ръка по време на същия едноличен акт, като стане време да я пее

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм на вълна неадекватна Фатме.

Направо пръска тука.Голям е шемет. :Vishenka_05:

Неадекватницата сладка тя. :Vishenka_05:

 

Да не е ударила нещо за отскок? :3fdb8960598fa63e:

Абсурд! Тя си е перманентно "на отскок". По рождение си има една-две ракийки. Ако допълнително вземе нещо за стимул, тогава не знам що за неадекватна ще е... :1000 (29):

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...