Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Ами то и Глория може повече, но последните 5 години си дел дъното с Ивана :whistling:

 

Аз няма какво да искам повече. Една песен за да ми стане любима е необходимо да улегне за седмица в съзнанието ми. Не мога като последна инстанция Глориеви след две слушания да отсичам кое ще е успешно, кое е слабо, кое не било нищо особено ,а да боготворя песни, които се знаят от шепа хорица в шепа читалища.

 

Факт е , че всичко от В друг живот насам е по музика на Деси Слава в съавторство с Даниел Ганев. Факт е, че всичките и песни минават 25-30 ка лайка и сума и милиони гледания. Факт е, че ДесиСлава има най много балади тотални хитове в този жанр и с клипове - Някой ден, Две сърца, В друг живот, Не искам без теб, Лъжа, Най неправилния мъж, а и без клипове -Не вярвам, Забрави за мен, Не издържам. Факт е, че ревете срещу комерса Глориевите, а единственатав жанра, която набляга на стойностните песни в репертоара си е непрекъснато плюта от вас под предлога колко я харесвате и цените... Плюхте докато мачкаше в Капките, плщхте по И на всички като теб и по И това ще преживея и все си изсмуквахте простотии от пръстите, но не забравяхте да споменете, че принципн много я харесвате. Смятам, че наистина ви бърка в очите с успехите си последните 2 години във всичко, с което се е захванала... Дразните се на хиледите коментари в тубата, които я боготворят, защото Глория и 100 коментара събира трудно... Няма как 95% от пишещите в тубата да култивират нещо, а тука 3-4 редовни да пръскат отровата си. Че не

Да, може повече и Глория. Откъм балади и фоклор успява, но с умерените и бързите песни не нацелва нещо велико. Не знам и аз точно какво си представям, но като се появи, ще ти кажа. Това си е мое мнение, с което не съм ангажирал никого. Една песен може да бъде и по-многопластова. Може ли ти, дето си определял мои коментари преди за авторитетни и си ме поздравял, когато съм хвалил в статия Деса за балада, сега да ме равняваш до ниво някакъв маргинал в тоя форум? Не пръскам нищо. Аз се кефих на представянето на Деса в Капките и бях за нея до последно. Темата стои, върни се и виж. Помниш много избирателно. Колкото до коментарите... Не следя, не чета. Нека я хвалят, радвам се. И стига с тая Глория. Тя самата вече няма кой знае какви амбиции за себе си, та аз ли да дерзая вместо нея. Ако пусне хубава песен, радвам се. Ако пусне римейк на стара своя, пак не го спестявам. Виж от сутрин до вечер тук фенове на Деса и Кама как се унищожават един друг и принизяват певиците. Не съм обидил никоя от тях, отделни неща във всяка ми харесват и не ми харесват. Все ми е тая за тоя жанр вече, разбираш ли... Много съм писал и съм се палил, спорил съм дори с хора от фирмата. Имам лично виждане за нещата, което е твърде наивно спрямо сегашната ситуация. Не се задоволявам с трохи. Айде поздрав с „Лудост е”, ”Не е илюзия” и разни подобни, за да се сетим коя е Деса във вихъра си. Убеден съм, че и тя тя има още нюха за много музикантски неща, но се съобразява с формулите, с които Митьо ги задължава. Изброих кои песни от последните години са ме докоснали. Не ставай параноичен. Притеснително е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами то и Глория може повече, но последните 5 години си дел дъното с Ивана :whistling:

 

Доста смело изказване. За справка само че - Ивана отслабна и има доста участия, а Глория пълни зали. Ако това са дъната на фолка, нека всяка да ги изживее на 20 години кариера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста смело изказване. За справка само че - Ивана отслабна и има доста участия, а Глория пълни зали. Ако това са дъната на фолка, нека всяка да ги изживее на 20 години кариера.

 

На 20-тата година от кариерата си хората правят песни с над 10 млн. гледания (справка: Деси Слава и Камелия, която преди да е изтекла една година от Дразни ме ще ги направи).

 

Също на 20-тата година от кариерата си хората са най-богатите в жанра (справка: Камелия).

 

Други отслабват, не са издавали песен от година и половина, не че нещо ще се промени, ако го направят и...пълнят зали, в които хората ходят главно заради песните им от предните две десетилетия, но не и от това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста смело изказване. За справка само че - Ивана отслабна и има доста участия, а Глория пълни зали. Ако това са дъната на фолка, нека всяка да ги изживее на 20 години кариера.

 

Бъди сигурен, че и двете докато чуят Азис, Деса или Кама се изприщват. Като си спомнят, че едно време са гонили с тях Еверест, а днес им се полага не по висок връх от Копитото на Витоша, нЯма как да не се изприщят... Стига сте бутали в лицата и едно и също, колкото да ни напомните, че не са умрели идолките ви... Знаем го. Млади са още...

 

Реално с успешни кариери от старите имена днес са само Азо, Деса и Кама. Само тези са авторитети и в тяхната и в други среди.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

На 20-тата година от кариерата си хората правят песни с над 10 млн. гледания (справка: Деси Слава и Камелия, която преди да е изтекла една година от Дразни ме ще ги направи).

 

Също на 20-тата година от кариерата си хората са най-богатите в жанра (справка: Камелия).

 

Други отслабват, не са издавали песен от година и половина, не че нещо ще се промени, ако го направят и...пълнят зали, в които хората ходят главно заради песните им от предните две десетилетия, но не и от това.

Днес много ми харесваш

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не виждам нищо лошо Глория да си спре участията и да прави концерти в зали, ама не може ли и между това да пуска песни, които стават за слушане, не си приличат с предните пет и от време на време и някой хит да уцели!?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наблюдавам напоследък под клиповете, че се изписват по 2-3 имена, които са писали текста на дадена песен. Човек ще каже, че се пишат някакви върховни стихове. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

При Глория цяло лято площадите и залите са пълни. Има достатъчно снимки да се види аудиторията и колко и какви хора после остават да се снимат с нея. Песента й от тая година е тъпа - факт. Хит няма от ”Пясъчни кули”. Факт. Бута Симона, вместо себе си. Не знае за какво й се пее вече. Но Глория все още е голямо име. Може да е повече заради старите лаври - явно тия стари лаври са бая стабилни, за да напълни и НДК 2015 с тях. И Пайнер очакваха провал и бяха като насрани, като бусът им не успя да й побере букетите. Да, на Глория е минал пикът, но държи някакво прилично ниво. Видяхме концерта на Деса в град Лъки. Ми ако такъв ще е концертът й в НДК... по-добре да не го прави. Нека имат с Кама участия. Щом за тях в това се измерва успехът, значи са успешни. На Глория не й се пее в дискотеки вече. Като реши, пее в Биад, тук, там, но си предпочита концертите. Ми всеки си има ниша. На Ивана и Глория хонорарът не е мръднал, просто участията им вече не са на живот и смърт. Откъм актуално творчество има забележки, ама това е положението. И още нещо. Най-добре се вижда коя къде е, като идат в чужбина. Старата генерация е добре приета там. И Глория, и Кама, и Дачева, и Нелина, и Райна бяха и хората са възхитени. На другите милионите гледания очевидно не им помагат в чужбина или дори в една Варна тая година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава и Камелия в пъти са по-успешни към момента от Глория, още повече от Ивана, която не знам коя й е последната песен и дали има действаща кариера като цяло. Но Троянския кон си заслужи съдбата след всичко, което направи и съсипа отвътре чалгата и предначерта много неща още от онова време, където си продаде гъза за награди, които в момента не й вършат никаква работа.

 

И все пак, най-успешният изпълнител в тази чалга, все пак е бизнес, е Камелия. Не се капризи и прави на важна. Ходи по дискотеки, младите й се кефят на песните, 2 пъти жури в национален ефир, турне в САЩ. Общо-взето, най-умната излезе тя. Това са фактите..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Също на 20-тата година от кариерата си хората са най-богатите в жанра (справка: Камелия).

 

Каква справка, какви 5 лева, да не би да се е отчитала от-до пред НАП? :1000 (29): Много са ви гръмки изказванията. Тя е толкова богата, че се циганила за 10% пред Пайнера.

Може би откакто го е напуснала се позамногна повече, айдъл-майдъл, участия на 100% прибира в джоба - ще се съглася.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И все пак, най-успешният изпълнител в тази чалга, все пак е бизнес, е Камелия. Не се капризи и прави на важна. Ходи по дискотеки, младите й се кефят на песните, 2 пъти жури в национален ефир, турне в САЩ. Общо-взето, най-умната излезе тя. Това са фактите.

 

Абе друго си е да го чета, а да не съм го писал аз.... :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква справка, какви 5 лева, да не би да се е отчитала от-до пред НАП? :1000 (29): Много са ви гръмки изказванията. Тя е толкова богата, че се циганила за 10% пред Пайнера.

 

Камелия е стисната по природа. Междудругото най-богатите хора са и най-стиснати.

 

Както и да е. Ами направи си една проста сметка и ще ти стане ясно кой е най-богатият в чалгата. Участията й са най-многобройни, реално тя като певица на "Пайнер" има клубни изяви от 1997 и е хванала най-благодатното време, когато в някои дни топ изпълнителите имаха и по 3 участия на ден. Глория и Деса са й конкуренция по този фактор, но и двете са имали периоди през годините с малко участия, докато при Камелия графикът е фул макс нон-стоп.

 

Отделно: Две корици за Плейбой

 

Отделно: Водеща на три телевизионни предавания. Два пъти ментор в ТВ риалити. Това са все големи хонорари.

 

Преслава тръгва по участия през 2004, няма как да догони Камелия посмъртно по приходи. Азис с неговите 2-3 участия на месец пък абсурд.

 

Та кой остава да е най-богатият попфолк изпълнител?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами аз не бих си позволил да определям кой е и кой не е, след като и те си имат разходи, апартаменти, наеми, заведения, стандарт, самопродуциране и т.н.

Например, виждам че Азис води доста висок стандарт на живот, въпреки проблемите му с НАП, каквито например една Камелия няма. А той е и на доста по-висока тарифа, да не говорим, че всеки месец е в Турция и прави реално големи концерти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Та кой остава да е най-богатият попфолк изпълнител?

 

Къща с над 600 квадрата разгъната плащ, за някъде почти 1 милион, апартамент на "Витошка", срещу НДК, ама точно срещу НДК, за минимум 1/2 милион, джипа е за 1/4 милион, тук-там нещо в банки и в акции, абе добре е като за селянка от Чипровци. А и наскоро я питаха верно ли е изкарала 15 милиона от кариера....

 

Азис не е на по-висок хонорар. Пее на 6000 в клубове и на 8000 на банкети, колкото Галена и Преслава. Другото е лъжа и измама....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами аз не бих си позволил да определям кой е и кой не е.

 

Естествено, че няма да си позволиш, след като отговорът на въпроса не те устройва. Кво прави-кво струва бездарната Гарга накрая се оказа най-хитра и с най-голяма банкова сметка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кво прави-кво струва бездарната Гарга накрая се оказа най-хитра и с най-голяма банкова сметка.

 

Ето, разгледайте апартамента и срещу НДК.... :1000 (19):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено, че няма да си позволиш, след като отговорът на въпроса не те устройва. Кво прави-кво струва бездарната Гарга накрая се оказа най-хитра и с най-голяма банкова сметка.

Щом казваш, вярваме ти. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия е стисната по природа. Междудругото най-богатите хора са и най-стиснати.

 

Както и да е. Ами направи си една проста сметка и ще ти стане ясно кой е най-богатият в чалгата. Участията й са най-многобройни, реално тя като певица на "Пайнер" има клубни изяви от 1997 и е хванала най-благодатното време, когато в някои дни топ изпълнителите имаха и по 3 участия на ден. Глория и Деса са й конкуренция по този фактор, но и двете са имали периоди през годините с малко участия, докато при Камелия графикът е фул макс нон-стоп.

 

Отделно: Две корици за Плейбой

 

Отделно: Водеща на три телевизионни предавания. Два пъти ментор в ТВ риалити. Това са все големи хонорари.

 

Преслава тръгва по участия през 2004, няма как да догони Камелия посмъртно по приходи. Азис с неговите 2-3 участия на месец пък абсурд.

 

Та кой остава да е най-богатият попфолк изпълнител?

Ама как ви е научил чича ви Фокс. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...