Jump to content



Online: Кристали и Анелия - На Маями


Препоръчани коментари

  • Отговори 44
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Деградацията при Анелия е очевидна. ''Моят мъж'', ''Колеги'' и сега това. Добре, че е ''Дай ми още''. Сигурно над 5 проекта видяха бял свят след нея и от ужасни по-ужасни са.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песен на Кристали не ме е кефила така от колаборациите им с Мария - "Виждам те" и "Телефони"! Това е 10 000 пъти по-добро от "Моят мъж" и като песен и като видео! Мисля, че ще е един от най-големите хитове това лято... Просто е страшно парчето!!!! Това е била песента за която първо са поканили Теди Александрова, но смятам, че точно тя и Анелия са най-подходящи за това парче. По-добра е и от дуета й с гърка, определено яко ще я слушам и видеото е най-доброто за мен което съм гледал тази година след "Боса" на Галена разбира се. Не очаквах много от тази песен, но се оказа една от най-добрите за лятото и определено най-якия кючек за годината! :1000 (33):

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Suzanitta/Сузанита - Officialпреди 3 минути

АНЕЛИЯЯЯ ИСКАМ ДУЕТ С ТЕБЕ ❤❤❤ С АНДРЕА ПРАВА СЕГА ДУЕТ

 

ФИКИ - VEVOпреди 4 минути

БРАВО БЕ КОЛЕЖКЕ

 

LORENA/ЛОРЕНА - VEVOпреди 6 минути

УНИКАЛЕН ТУРБО ХИТ ❤❤❤ БРАВО КОЛЕЖКЕ

 

Роксана - VEVOпреди 42 секунди

ОЧАКВАХ ХИТ КОЛЕЖКЕ :) ИЗЛОЖИ СА МНОГО МАЛКООО :D

 

Жегите на прощаваааааат!!!

 

--------------------------------------------------

 

Пс. Не ми харесва, за сега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направи наистина един тотален хит и след това се включи в проекти от кол и въже. Трябваше да държи положение. Очаквам наистина самостоятелна нейна песен с заряд и хитов потенциал! Това не е моя стил и не ми харесва, предполагам ще има аудитория и ще се върти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пълна деградация от Анелия. Не знам какво и става но е просто отвратително. Как може да излага така с тези песни. Тази песен, песента с Гринго , с Илиян... Пълно дъно. До преди години какви песни правеше, а сега пълен потрес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужас! Чакам самостоятелните й песни! Да се научи да отказва, бе! Това бълване на всякакви дуети с всеки е кошмар. Ники Минаж в клип на Кристали - така беше написал гримьорът, който ги е мацал за видеото.. :roll1: :1000 (6):

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко подобие на впечатляващата певица, която беше преди години.

 

И пак е в топ 5 по участия, и пак "Дай ми още" е най-големия дамски и "Пайнер" хит за годината ... поне не може да се отрече, че е късметлийка.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко подобие на впечатляващата певица, която беше преди години.

 

И пак е в топ 5 по участия, и пак "Дай ми още" е най-големия дамски и "Пайнер" хит за годината ... поне не може да се отрече, че е късметлийка.

Оф, като видя думата "дамски" и Анелия веднага се сещам за превръзките й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми харесва как почва - обещаващо - и след това деградира в досадна цигания. По-слаба е от "Моят мъж".

 

Брей, мислим еднакво. :girl_witch: Не и знам името на тази русата от "Кристали", но се прави на Ники Минаж в клипа. "Моят мъж" е една идея по-добре от тази песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...