Jump to content


Online: Ваня ft. Азис - Маймуно мръсна


Препоръчани коментари

Върхът на простотията, като започнем от заглавието...

Защита на животните у вас няма ли да пусне една жалба?

 

Тоя жанр (и днешни времена) без M-р АйТюн не струва. С него пък хич...

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изключително просташко заглавие, а текстът е едно огромно клише. Ваня изглежда зле, клипът е тъп. Този предменстурален напън можеха да ни го спестят, даже не я изслушах докрай.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яко е зациклила ... на дъното!

ПП: Тя всъщност има ли самостоятелни песни в Пайнера? То не беше с Преслава, Фики, Анелия, Азис ... И още не и светна, че хит няма да види с тия просташки текстове и еднотипни клипове. Да пробва с Кондьо!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам как не им е неудобно с Дамян да се молят на всички актуални изпълнители за дуети и ft. Това на нищо не прилича вече. :mf_surrender: Тя наистина всичко на всичко да има 3 напълно самостоятелни песни. Егати заглавието. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яко е зациклила ... на дъното!

ПП: Тя всъщност има ли самостоятелни песни в Пайнера? То не беше с Преслава, Фики, Анелия, Азис ... И още не и светна, че хит няма да види с тия просташки текстове и еднотипни клипове. Да пробва с Кондьо!!!

Има - Неблагодарник, Калашник, Цунами и Принцеса, първите две - хубави, другите - не толкова, но с тази простащина нищо не може да се мери, по-жалко, че текстът е неин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има - Неблагодарник, Калашник, Цунами и Принцеса, първите две - хубави, другите - не толкова, но с тази простащина нищо не може да се мери, по-жалко, че текстът е неин.

 

Вярваш ли ми, че не ми говорят нищо? :3fdb8960598fa63e: Предполагам успех им е липсвал и на тях?

Иначе от периода си в Фен ТВ имаше доста позитиви, читави песни и дори будеше интерес. Просто явно сбърка стратегията с амбицията си да става ТОП певица в ТОП фирма! :3fdb8960598fa63e: Поне е опитала!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вярваш ли ми, че не ми говорят нищо? :3fdb8960598fa63e: Предполагам успех им е липсвал и на тях?

Иначе от периода си в Фен ТВ имаше доста позитиви, читави песни и дори будеше интерес. Просто явно сбърка стратегията с амбицията си да става ТОП певица в ТОП фирма! :3fdb8960598fa63e: Поне е опитала!

Освен дуетите с Дамян и по-специално Котето и Пак ще те желая, тя друг хит не е помирисвала. Във Фен тв правеше цигании и безлични неща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Освен дуетите с Дамян и по-специално Котето и Пак ще те желая, тя друг хит не е помирисвала. Във Фен тв правеше цигании и безлични неща.

Ти ли си доста се въртеше, близо година в дискотеките. Иначе преди имаше по-хубави песни. И тая ми е изнасилена.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има хубави песни Ваня - Върви, живей, Ти ли си, дуета с Тони Стораро, и други приятни, ама защо така не й се получава не знам.. глупавите текстове постоянно са едно на ръка, харизма ли й липсва, макар че на мен ми е симпатична, като изключим понякога глупавите клипове...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...